bugün

Kayseri’nin Hacılar ilçesi'nde bir camide imam olarak görev yapan 39 yaşındaki F.M., önceki gün sahurda rahatsızlanınca ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. iddiaya göre burada yapılan cerrahi müdahale ile makatından salatalık parçası çıkarılan imam F.M.’yi açığa alan müftülük soruşturma başlattı.

Kayseri'de şaşkınlığa yol açan olay, 22 Haziran’ı 23 Haziran’a bağlayan gece saat 03.35 sıralarında 112'yi arayan Hacılar ilçesi'nde görevli imam F.M.'nin, ambulansla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülmesiyle ortaya çıktı. Şiddetli karın ağrısı ve makatında kanama şikayetiyle acil servise alınan imam F.M.'ye yapılan tetkikler sonucu cerrahi müdahalede bulunuldu. iddiaya göre imam F.M.’nin tedavisinde makatından salatalık parçası çıkarıldı. Hastane kayıtlarına, 'Anüste ve rektumda kanama ile makatta yabancı cisim' tanısıyla geçen cerrahi olay sonrası imam dün taburcu edildi.

Soruşturma başlatıldı, açığa alındı
Konu yerel basında yer alınca Kayseri Müftülüğü hakkında soruşturma başlattığı imam F.M.'yi açığa aldı. Müftülük yetkilileri soruşturmanın hem kendileri, hem de Kaymakamlık tarafından yürütüldüğünü belirtti.

Bu arada imam F.M.'nin devlet büyükleri, Diyanet işleri Başkanlığı ve imam Hatip okullarına ait paylaşım ve fotoğrafların yer aldığı sosyal medya hesabını, bu gelişmeler üzerine kapattığı görüldü.

haberin linki;

http://www.birgun.net/hab...-aciga-alindi-117579.html

durum fena hacı. bulamadın mı kendine bi herif yav.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: kıçına hıyar sokan imam)
götüne salatalık sokmak yasak mıymış dedirten haberdir.
(bkz: göte salatalık girmesi orucu bozar mı)
her olayda daha fazla ne olabilir ki diyorum ama sasirmaya devam ediyorum maalesef.
bu ülkede güclü kalmak cok zor.
Sindirim sorunu olan imamdır.
Ölü ve hayvan silkmek oruç bozmuyormuş, salatalık mı çok.
sorsak eşcinsellerin yaşama hakkı yok diyecek imamdır.
fantazi fantazi üzerine şerefsizim.

ulan medeniyiz deriz, marjinaliz deriz, daha sevişmekten öteye gidebilmişliğmiz yok.

adamlar imam mimam fark etmiyor fantaziyi doruklarda yaşıyorlar. sinirim bozuldu lan.
salatalık sokmak değil, eşcinsel olmak yasak.
Kimseye tecavüz etmeyen pasif bir eşcinsel olduğu için cezalandırılmış imamdır.

Çoluk çocuğa tecavüz etse önüne yatacak yobazlar linç ediyor adamcağızı.
Yazık.
Acaba salatalığı soymuş mu? yok yani soymadan soktuysa o kadar nazik şekilde girmez de, kırılmaz da. anlaşılacağı üzere adam soyup sokmuş beyler.

Birde benim toprağım olacak, iyi ki istanbul da yaşıyorum amk..
Hasta doktor gizliliği diye bir şey yok mu nasıl olur da bu haber basına sızar?
zerre inandırıcılığı olmayan haber.

hağ konu islam, müslümanlar ise o ayrı tabi saldırın aslanlar. eminim siz de içinizden, "lan böyle iş mi olur amk baya baya feyk lan bu haber" diyorsunuz ama entrye gelince işler değişiyor, neden elinize koz geçti çünkü. sik kafalının biri de" kimseye tecavüz etmeyen pasif bir eşcinsel olduğu için cezalandırılmış imamdır." demiş ba ba ba ayara bak, herifçioğlu bir taşla iki kuş vuruyor. ulan var ya sizi size anlatsak "ne orospu çocukları varmış lan" dersiniz.
görsel
aynı olay içinde kayseri-imam-salatalık geçiyor.
Wat da actual fak????????

Yok lan. Yok yok.

Gerçek değildir.

Lan.

Bir haber.
(bkz: imamın dediğini yap yaptığını yapma)

(bkz: bir hıyarın hazin sonu)

Haber olmasaydı fantazilerine patlıcanla devam edecek kayserili imamdır(!)
Bir kez daha anladık ki;
(bkz: nimetle şaka olmaz)
adalet ve kalkınma partili imamdır. başka bir ihtimal var mı sanki.
hepsi bitti kendi götüne göz diken imamdır. siftahı kendi yapmak istemiş ellam.
Minibüsteyim kahkaha atamıyorum ama bu nedir haber ayrı komik entryler daha komik. Kime ne ya sigara sağlığa zararlı bunu bilen doktor da iÇer imam da istediği yerine istediğini sokar banane arkadaş toplum normlarına uygun deği diye resmen aÇığa alınmış adam. Eşcinsel imam da olabilir ne var adam belki sizin gibi yorumlamıyordur islamiyeti ya da diğer dinleri.
(bkz: Yurdumdan imam manzaraları)
kaynak (bkz: götüm).
Bu kayseri de acayip isler dönüyo gecen kominist bi adamin cenaze namazini kildirmamisti ne veriyolar burdaki imamlara neyin kafasi bu simdi.