bugün

klasik türk milliyetçisi profili. ırkçı olduğunun farkında olmayan birisi....
Milliyetçiliği ırkçılıkla bir tutan aptal solculara sadece gülüp geçen yazar. Kimsenin gönlünü hoş tutmak zorunda olmayan yazar.
niyeti kötü olmayan bir türk milliyetçisi.
Biraz sakin ve farklı görüşlere de tahamüllü olsa ne iyi olacak.
dedim ben klasik türk milliyetçisi profili diye bu arkadaşa.

çemkirmiş hemen kullanıcı ismimin altında cihangir solcusu diye. değilim amk değilim ideolojisi olmayan birisiyim sadece o kadar.

t :tahir malı gibi yazar
bolulu hemşehri yazar.
tek özelliği yörük türkmeni olması olan eleman. kanınızda kürtlük varsa teröristsiniz.

yörük bir adamdan kafatasçı olmamasını beklmek aptallık olur zaten.
ne oldu lan kürtlerin çalıştığı inşaata topun mu kaçtı ??
türk ırkçısı olmasının sebebi bu galiba. neyse geri bas kızıl.
Adamın dibidir.Sözlükteki değerli yazarlardan biri.
Pkklı köpekleri kudurtur.
Fistanlı pkklıları kudurtan yazar.
hayat insana neler yaptırıyor denen yazar. her şeyin işin bedeli vardır ödenir. bu görseli benim nik altına attığın için bedelini kendi nik altında ödedin.. evet hatta net ötesi..

görsel
Nickaltına girilen övgüler için teşekkürlerini sunan yazar. Frank'cığım, ben seni anlatan bir görsel attım. Niye bu kadar kızdın çözemedim.. Bedel ödetmekten kastın, diriliş ertuğrul izlemekse öderim, problem değil..
frenk lukası hoplattığına göre bugünün hasılatı iyiymiş. kalemin keskin olsun bro, severiz.
Değerli bir yazardır.Çok konuda bilgilidir.
Pkk ve destekçileri tarafından sevilmez zaten o da pkk ve destekçilerine nefret duyar.
(bkz: on ikinci nesil çaylak)
kaliteli yazar. şu ülkenin tüm derdini sırtlamış türkçülerden bir tanesi.
12. Nesil yazardır.

"....neyse ki biraz susturulmuş olan ırkçı bir kullanıcıdır.

keşke silik olsa.

ayrıca bana göre yazmana göre yok. istediğin gibi gir girdilerini skmde değil.

düşüncelerimi tanım şeklinde zaten yapıyorum.

senin kafandaki tiplerin ne olduğunu bilip konuşuyorum. ben olmadığın için ırkçılığı anlayamassın...."

"Anlayamassın" türkçe öğren de gel. Bence susması gereken sensin ya neyse. Gonullerinfedaisi'nin yeni hesabı, silik olmamı istiyor. Sen hesabını silmemiş miydin? Irkçı kaynıyor bu sözlük diyorsun ama hâlâ burada yazmaya devam ediyorsun. Hayırdır?

Benim çaylak olma sebebim, söylediklerim değil yavrum. Bir tane itle tartışmam. Bunu da çaylaklık dönemimde yazıyorum. Senin gibi boş beleş yazarların kol gezdiği bu sözlükte, benim silik olmam zaten haksızlık olur. Bir de utanmadan, fethi sekin'le ilgili türkçülere yargı dağıtmaya çalıştın. Sen kimsin ki türkçülere yargı dağıtmaya çalışıyorsun? Niye her şeye alınıyorsun? Aşağılık kompleksli olman, benim sorunum değil. Ben gerçekleri yazmaya devam edeceğim bu arada. Yarı kürt olman da umrumda değil. "ırkçı" denilecek kadar radikal değilim milliyetçiliğimde. Senin kafanda olmam için, aşırı aşağılık kompleksli olmam lazım. Ben özgüvenli bir insanım. Senin hiçbir zaman sahip olamayacağın bir şey yani. Git biraz kendine güvenmeye çalış. Gonullerin fedaisi hesabında bile aynıymışsın. Sen iki ağlayınca herkes fikrini değiştirecek değil burada. Kendi kendine ağla dur.

Edit: Benim kafadaki tipleri biliyormuş ahhahaa. O ergen ruhun engin denizlerden taşıyor be yavrum. Ben senin gibi aşırı duygusal bir tip değilim. ileri görüşlü biriyimdir ve son derece gerçekçiyimdir. Asıl ben sizin gibi tipleri çok iyi bilirim. Hayallerde yaşayan, ilerisini asla göremeyen, gördüğü anlık şeylerle kendini avutan, hayat tecrübesi olmayan ve etrafına dair hiçbir gözlem yapmayan tiplersiniz. Sözlükte de böylesi çok var. Gerçekleri hazmetmesi zordur. Sizin "değerleriniz" bana göre saçmalıktır anladın mı? Ben kendi değerlerimi çoktan oluşturmuş biriyim. Ben silik olmayacağım fakat sen, önceki hesabın olan gonullerinfedaisi gibi bu hesabını da sileceksin. Çünkü insanların tepkisine hazır olmayan bir tipsin sen. Benim ise karşılığını veremeyeceğim bir tepki yoktur. Önüme geçenin önüne yaklaşabilecek biriyim, çaktın mı? Kimseden de insanlık dersi alacak değilim. Hele senin gibi sulugözlülerden hiç. Senin gibi özde tırsık insanlar, son derece midemi bulandırıyor.
görsel
Sanırım Donuzladığım bir beyinsiz, liseli ülkücü demiş hahahahah. Türkçüyüm ben sayın düşük zekalılar, bunu kaç defa söylemem gerekiyor? Daha türkçü ve ülkücü ayrımı yapamayan veletlerle uğraşıyoruz. Ülkücülerden dayak yediyseniz o başka. Beni ırgalamaz.

Bir yazar.

Edit: che denen döl israfıymış, nickaltına attığım foto yüzünden bu kadar kudurmasını anlıyorum. Benim görselim daha zekice idi çünkü..
Dinlediği müzik tarzından, siyasi görüşlerine kadar bu kadar benzediğim bir başka yazar var mıdır bu sözlükte bilmiyorum ama kendisine "sen hep yaz güzel insan, bu ülke hala parçalanmamışsa senin gibi bilinçli kitleler sayesinde!" demek istiyorum.
Kendisiyle aynı görüşleri benimseyen yazarları görünce mutlu olan ve bu yüzden övüldüğü için teşekkür eden yazar.

Sanırım hakkımda birkaç entari daha girilmiş fakat göremiyorum. Donuzladığım kişilerdir. Ben birini donuzluyorsam, kesin çöptür lol.
türkçülük, ülkücülük gibi sikintirik ideolojiler ile hayatta işim olmaz, ancak bildiğin çatırt diye geçirmiş yazar. entry'den ses gelmiş.

sezar'ın hakkı sezara.

(bkz: #44400600)
profil fotoğrafından anladığım kadarı ile militarist birisi ve türkçü birisi sırf bu yüzden kendisini severim hiç tanımam ama severim tam benim kafada birine benziyor.
görsel
yazdıklarını ilgiyle takip ettiğim, fikirlerini beğendiğim, gerçek bir türk genci. entry giren ellerin dert görmesin.
akıllı , uyanık , gerçekçi türk yazar .