bugün

turkiye sartlarinda ideal es adayidir.
bir erkek ile sevgili olma asamasina gecmeden once ona maasini dolar ya da euro cinsinden alip almadigini sorun.
eger yanit olumlu ise gonul rahatligi ile sonraki asamaya gecebilirsiniz.
hala turk lirasi cinsinden maas aliyorsa 'ya ben kizlarla bulusacaktim bak unuttum' diyerek orayi terk edin.
issiz ise ve utanmadan sizden hoslaniyorum ayaklari cekiyorsa, agzinin ortasina bir tane patlatin.
hayir yani issiz iken sevgili bulmaya calisan insanlari anlamiyorum, kiz seninle tavuk doner yemeye falan mi gelicek zannediyorsun ?
te allam ya.
Tanıyorum öyle birini. Şimdi keyif olsun diye Amsterdam'dan ev satın alıyor.
(bkz: o zaman taliplerimi bekliyorum)
edit (bkz: haftalık harçlığı dolar cinsinden almak)
maaşını brent petrolle alan bir erkek kadar ideal olamaz.
Benimdir. Türk parasına çevrilerek yatırıyorlar. Doların kur değeri direkt maaş miktarını da etkiliyor.
bir maaşını Uganda şilini ile alan erkek değildir.
krizi fırsata çevirecek olan erkektir. ellerini ovuşturarak piyasaları takip etmektedir.
Sterlini nasıl alıyoruz?
çalıştığım şirketin yurt dışı eğitimleri yüksek lisans vs. için almanyaya gideceğimden ötürü yakında aralarında olacağımdır.
Allah nasip ederse olabileceğini düşünüyorum.
normal erkektir. evet alıyoruz da noluyor? keşke ülke bu halde olup, 3 lira olacağına, normal olsa her şey 1.75 olsa. zaten dolarla almak yetiyor.
Artık fazla para alamayacak erkektir. Zira döviz kurlarının hızlı yükselişi sonrası döviz bazlı maaş veren firmalar döviz kurunu sabitleyerek maaş vermeye başlamışlar.