bugün 635 başlık
kapat

mısırlı kızın soyunarak şeriatı protesto etmesi

1. 4 2
    femen üyesi mısırlı kızların gerçekleştirdiği eylemdir.

http://vimeo.com/56018598
  2. 3 3
    internette bir sürü abazan tarafından tık rekoru kıracak eylemdir. ayrıca o sonrasında yaşanan gülüşmeler de görülmeye değer. (bkz: çocuklar gibi şendik)
  3. 12 0
    eşeğin amına su kaçırmak'tan başka bir şey değildir.
    böyle protesto mu olur ? o karda, soğukta soyundun, vücuduna ateist sloganlar yazdın ne oldu ? üç beş osbirbaza ekmek çıktı o kadar. yarın bir gün bu gruba erkekler de dahil olsa ne olacak ? bu tür ptotestoların mesaj vermekten çok teşhircilik olduğu su götürmez bir gerçektir. teşhircilik pek çok ülkede yasal olarak suç sayılmaktadır.

unutmadan, ateistler sizinkiler işbaşında. hadi abi bir açıklayın bakalım.
  4. 12 -6
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/369823/+

etek tıraşı nedir bilmeyen kızdır. lan hadi ukraynalı oruspuları anladım da senin orda ne işin var be kızım? gerçi atayisttir muhtemelen. *
  5. 1 1
    kesin hasta olcaklar arkadaş buz gibi havada.
  6. 1 -1
    kişinin çok dindar görünüp sürekli ibadet etmesi onun ahlaklı göstermez.Din vicdan işidir ahlakla bağdaştırılmamalıdır.Din bir insanın güçsüzlüğü ve acizliğir.Kendini savunmasız zayıf gören, çok günah işlemiş yada diğer dünyada huri verileceğini düşünen kişiler dine yönelirler.Ekvator sıcağında bi de erkekler çarşaf giymeyi denesinler bakalım.
  7. 4 2
    en soldaki kıza hasta olduğum protestodur, o nasıl bir surat lan, beni benden geçirmiştir.
  8. 3 1
    dünyamıza renk katmışlardır.
    kendileri var olsunlar..
  9. 2 2
    2 adet kolpacısı ile birlikte soyunmuş kızın eylemi. hayırlı olsun kainata!
    ergenlere de osbir malzemesi çıkmıştır bu vesileyle.
  10. 2 0
    Tekrar tekrar izlenesi ve düşündürücü bir olaydır. Ülkemin insanlarının nedense "bu kızı kandırmışlardır kesin" diye düşünmeleri de bence utançtır.
  11. 2 0
    i$te bunlar hep (bkz: libido)!!!
  12. 0 0
    (bkz: aliaa elmahdy)
  13. 0 0
    abazaların azını sulandıran durum.
  14. 3 1
    salak,haysiyetsiz ve aptal kızlardır.sözde feministlik taslarlar ama vücudunun en mahrem yerlerini sergilerler.ayrıca saygısızdırlar.3 semavi dinin kutsal kitaplarını kullanırlar çirkin eylemlerinde.
  15. 3 -1
    yine yeniden kanitlamistir ki cirilciplak kadin bedeni cok cirkindir. ben begenmedim sahsen, kirmizi dantelli ic camasirlari ile daha hos bir hava yakalayabilirdi bu sov... he ney? protestoymus bu pardon, ben de yeni bi moda akimi seysi sandiydim.
  16. 2 -2
    eylem eyvallah ama genital bölgelerini kutsal kitaplarla kapatmaları protestonun amacına ulaşmayacağını gösterir. nasıl bu kadar salak olabilirler.
  17. 1 1
    Abilerin topunu patlattığı çocuğun ağlayıp babama söylerim demesi kadar boş yere. Zaten kimse soyunanların verdiği mesaja bakmaz, bakılacak başka şeyler varken.
  18. 0 0
    bu şekilde protest edeceklerse beni bile protesto edebilirler.
  19. 0 0
    koçanlarından kurtulmuş işte diyeceğim ama neyse, ironi yapayım derken göz çıkartmış besbelli.
  20. 1 -1
    "o soğukta çırılçıplak durulur mu hiç? hasta olacaklar..."

by babannem.
  21. 0 0
    hayır sonra odaya girerken ki orgazm olmuşcasına yaşanan heyecana, sevince, mutluluğa bi anlam veremedim ben.

iyidir ama böyle arada, cesaretini tebrik etmek gerekir kızlarımızın.
  22. 3 0
    şeriatı değil dinleri protesto etmişler.

nerenizle bakıyorsunuz amk.
  23. 0 0
    bana Arap kızlarının da, güzel olabileceğini gösterdiler. Genelde Maymuna benziyorlar da.
  24. 0 0
    çok yakında bizim ülkemiz de görmek isteyeceğimiz aktif manzaralardan bir tanesi.
  25. 9 3
    helal olsundur. bir cep telefonuna, bir kaç yüz dolara, bir tek taş parçasına, zevkine soyunmamıştır. idealleri uğruna, halkı uğruna, kendi hemcinslerine kendi çapında olsa da katkı vermek uğruna soyunmuştur. isteyen bunu soyunma olarak görür, isteyen protesto eylemi olarak.

belli ki, ukraynalı femenler desteklemiş ve teşvik etmiş. sırf kameraya çekmek için tenha bir sokakta eylemi gerçekleştirmişler. video sonundaki gülüşmeler falan arsızlıktan çok, sanki utangaçlığını yenmelerinin bir sonucu gibi.

dünya, insanlar artık yeni bir suudi arabistan, iran, afganistan istemiyor bunu anlayın artık. ben de kadın olsam dünyanın neresinde olursa olsun kadınların köleleştirilmesine isyan ederdim.

kürkleri için hayvanların öldürülmesine ben de karşıyım. kadınlara hayatı zehir eden yönetimlere de karşıyım. yani bu uğurda en küçük bir fayda getirecekse bunlar zevk için soyunuyorlar diyemem.

ben de ahlakçıyım ama post modern ahlakçıyım. saçla başla namus ölçmüyorsam, idealleri uğruna soyunarak eylem yapmaya namussuzluk diyemem. insan vücudu lan bu. ne kılından tüyünden tiksinilecek ne de salya akıtılarak hayretle karşılanacak bir şey değil. doktorun karşısında da soyunuyoruz. beden aşağılamak da neyin nesi?

konuşun. konuşun ama ilkokul şakaları yapmayın bari. kazık kadar insanların ilkokul düzeyinde espriler yapmaya çalışması da hiç komik değil.