bugün 828 başlık
125

mıknatıslı küpe takmak

1. 4 4
    bir müddet sonra, kulağın mına koyan eylemdir, su toplar kulak, zonklar vs, ya git deldir, ya da takma arkadaşım.

eğer o aksesuarı takacaksan, o deliği de göze alacaksın, bu da kulağına küpe olsun.
  2. 6 0
    her ortamın insanı olmaya çalışan eziklerin yaptığı gerzek bir davranıştır. neysen öyle kal, olduğun gibi kabul ettir kendini. mahallede beyaz gömlek, siyah takım elbise ile gezer, haftasonu akmerkez'de mıktanıslı küpe, saçlar jöleli, daracık kotlar falan. yazık, valla yazık.
  3. 1 1
    sonu muhtemelen kulak deldirme ile sonuçlanan hadise.
  4. 4 2
    kendisinin kankası olan bir diğer saçmalık da kıvrılarak kulağı sıkıştıran tel küpelerden takmaktır. her ikisi de ziyanlıktır, deldirmeyen bizden değildir...
  5. 1 1
    kulak memesindeki kan dolasımını kötü yönde etkileyip zarar veren eylemdir. Kesinlikle sağlıklı değildir. erkekte küpe denen takı yasadığı toplum tarafından henüz kabul görmemiş insanların bu isteklerini tatmin ederken ne şiş yansın ne kebap yansın düsturunu benimseyenlerin başvurdukları çare.
  6. 0 0
    mahalle delikanlılarının clubber olmadan önceki ara dönemlerinde olmazsa olmaz bir araçtır.
  7. 1 1
    mıknatıs vasıtasıyla sabitlenen kulak takısının takılması fiili.
  8. 3 3
    üniversiteye yeni başlayan gençliğin eylemi. ben kulaklarımı deldirmem hesabı.
  9. 0 0
    deldirmeden önceki bi bakayım tepkiler nasıl olacak, olumlu olursa mahalle baskısı yemezsem deldiririm düşüncesiyle yapılan eylem...
  10. 1 1
    özentiliğin altın vuruşudur. "hacı bak küpeme nasıl" gibi sorularla başınızın etini yerler fakat her 10 metrede bir tanıdık geçtiği için küpeyi saklar dururlar. deldir kulağını rahat rahat tak küpeni veya hiç takma.
    edit:küpe kullanmıyorum. tüm eksilere rağmen söylemezsem içimde patlar.
    (bkz: anan gibi küpe takacağına baban gibi bıyık bırak)
  11. 0 0
    Korkakların, çevre baskısını yenemeyenlerin, özentilerin, eziklerin yaptığı diyenlere tamamen karşıyım. Ben de mıknatıslı küpe takıyorum tüm ailem ve tüm arkadaşlarım biliyor. Sadece deldirmeyi gerekli bulmadım çünkü o bi' erkek için hafiften aşırıya kaçmak oluyor. Eğer hoşuma giderse mıknatıslısı ve canımı yakmazsa uzun vadede ben de ilerde deldirmeyi düşünürüm. Bu tamamen bi' süreç.

Erkek adam küpe mi takar lan diyene de komple küpem girsin. En manyetiklisinden.