bugün

yazar mı yazmaz mı bilinmez bir yazar.
seker cocuk lakaplidir kendileri. * *
arkadas canlısı yazardır. genez ' i rahat bırak, bana bırak dedigim tek kişi *
radyoda yazmaktan sozluge yazı yazmaya vakti kalmayan şeker yazar *
sözlüğe uğramayan, gelecek nesilleri ona teslim etmekle iyi mi kötü mü ettiğimizi bilemediğim * , " napsam napsam? " diye ortalıklarda dolaşan saldaş *.
pc almış ama interneti aylar sonra (*)ağlatabilmiş * beni yalnız bırakmış zat. *
beni sözlükle tanıştırmış, sohbete değer ender insanlardan biri, çok sevdiğim arkadaşım, yazsada yazmasada burda olduğunu bildiğim, bildiğine inandığım insandır.
kötü günlerim teselliği kaynaklarından biri, çiftlikten eve çıkan yokuşlarda muhabbet edilen bir zamanin kıskanılan erkeklerinden, * gece yarilari kapı önlerinde bir yandan sigaramızı çekerken derin derin bir yandan da ne olacak bu ülkenin hali diyerek başlayan sohbetlerin tatı. * *. cevabı bulunamayan bir yığın soru, ertelenen zamanlar. şimdi iyi mi oldu kötü mü bilmiyoruz tabi. zaman dedik geçiştirdik.*
her şeyi aşmamda en büyük yar * ve yardımcım olmustur. * * *
hayat denilen şey umrunda bile değildi o çıkmadan karşına.seni hayatta sevindirecek insanda oydu. üzebilecek insanda o. belki o üzmedi seni, bu kahpe dünya bu anlamsiz hayat çok gördü onu sana. belkide bu yakıyor ya senin içini. hani kızamıyorsun ya ona hiç, hani sövüp sayamıyorsun, sen birtek hayata lanetler yağdırabilirsin oda dönüp cevap vermez sana. o cevap vermedikçe sen deliye dönersin...

boşver...

senin, benim, onun bir sevgilisi var henüz tanışmadığı... * *
sanırım hala kıskanılan, canımızın içi kişiliktir. tanıyanın her daim özleyeceği nadir kişilerdendir.

özledim laaaaan