bugün

takipteyiz reis.

hoş gelmiş tekrardan.

bir yazar, geçmişten gelen yeni bir yazar.
görsel
Böyle bir nick kombinasyonu için çok düşünmüş mü diye merak ettiğim yeni gelen yazar.
ya bunun aypisine falan ban atın amına koyim bu ne biçim bi tiksindirici tip ya.
Sözlüğü şenlendiren eski bir dost. Evet.
Hoşgelmiş yazar. Pardon ;

görsel
Zeki olduğunu hep söylemişimdir. Onun dışında tam bir zaman kaybı. Devecialpay in yokluğunda iyi gelebilecek bir yazar o yüzden sevindim.
görsel
özlemiştik. deveci silik oldu amoralist geldi.

ulan yoksa.

:)

neyse deveci, pardon piyemses hoş geldin. *
inzivası bitmiştir.
görsel
(bkz: efsane geri döndü)

Hoş gelmiş yazar. Bir daha gidersen kızarım ama.
Hoş gelmiş tekrar.

https://m.uludagsozluk.com/e/38428047/

R*slar'ın K*liningrad dedikleri şanlı prusya toprağına, doğru biçimde königsberg diyerek gönülleri fethetmiştir.
Adam geleli 1.5 gün oldu bununla birlikte 34 nickaltı entrysi var.

Sonra yancıların piremsesi denilince kızıyor. Bu Da böyle bi model işte.
bir ben mi tiksiniyorum acaba? çok itici.. önyargılıyım..
Hos gelmistir. Sesiyle, dusunceleriyle headfuck yapmaya devam edecektir. Hörmetler efenim.
Bence deveci armudu yerse piremses yazabilir.
Kendisiyle ellerimizin güzelliğini/estetiğini kapıştırmak isterim. Evet bu bir meydan okuma; Güzelliğin ve Estetiğin düellosu.
(bkz: sözlük kızlarının elleri)
bebeğim olur.
Greaw ipnesiyle kendisinin dedikodusunu yaparken zevksizliğinden bahsetmiştik.
Gene de senin yüksek zekanı biliyoruz, zevksizliğin geri planda kalıyor..

görsel
Amoralist bir prensestir. Naber kız?
Odun olma piyemses ol!
görsel
Ulan bu herif nasıl bir sevgi pıtırcığıysa artık gelir gelmez 10-15 kanka edinip ponçik ponçik nickaltı muhabbeti yapıyorlar. Bu bile ne kadar samimiyetsiz olduğunu gösteriyor. Efemine efemine birbirinizi şakşaklayınca sempatik mi olunuyor yani?
“ben hasta bir adamım, bu doğru. ve sizler hekimsiniz. hekim ki hastalık yerine hastayla uğraşan ve hekim ki yalnızca hastalığın dile getirilmesine hakim.“

sözünün sahibi olan yazar.
güncel Önemli Başlıklar