bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
eski hocasını yakalamasına, yardım etmek istediğim yazar.
ortalıklarda fazlaca görülen eğlenceli yazar *
sek sönremsiz diyebilecek kadar sek yazar.
(bkz: ne ictiysen ben de istiyorum)
açtığı ilginç(!) başlıklarla dikkatimi çekmiş yeni yazar.
(bkz: topun direkten dönmemesi)
(bkz: webcam den cuma namazı kılmak)
(bkz: idrar kaçıran kişinin fidye istemesi)
(bkz: ihanetin bedelini ödemeyen kişiye icra gelmesi)
kötü bir yazar.
*
nickinin tersten okunuşu da aynı olan yazar. çok güzel entry ve başlıkları var, takipteyim.
(bkz: aman tanrım)
cevheri olan lakin bunu inatla kötüye kullanan yazar. bu formu biliyor sözlük komünitesi. prim yapması zor.
iki kişilik servisin tepeden görünümü. yalnız tekinin çatalı konmamış, ben olsam başka yere giderdim.
beşinci nesil içinde zeka dolu entryleriyle kendini okutan yazar. espirituel entrylerinin devamını diliyoruz.
horon ceken iki kisinin yanayana durmasi ile ortaya cikan sekil. yalniz sagdakinin sag kolu yok, uzucu tabi.
süper eğlenceli entryleri ve zekice başlıkları var. ama şimdi beşinci nesil bir çaylak. böyle giderse sözlükte yeni bir ekol yaratır. sözlüğün eğlenceli tarafının nasıl olacağını gösteriyor.
işin tuhafı bu uuseri en kötü entryler bölümünde keşfettim.
düştük peşine..
lafmacun.org'daki Nerde O Eski Gunler adlı yazar olma ihtimali çok yüksek uuser. açtığı başlıklar hep ordan.
(bkz: vasıfsız)
benden sonra gelmesine rağmen başlıklarıyla ve entryleriyle daha çok insanın dikkatini çekmiş yazar. kıskanıyorum bir nevi. evet.
yazarlığının ilk iki günü entry kastıktan sonra açtığı "yeni tanışılan kıza naber lan *arram demek" başlığı silinmiş ardından da beş günlük çaylaklık cezası almış ve gün itibariyle çaylaklık cezasının sonunda entry kasmaya devam eden yazardır. işte o benim.

kırlarda koşan bin üç yüz elli yedi yaşındaki marslılar gibi mutlu,
kurban bayramı sabahı sahibinin elinden kaçan bir öküz kadar ürkek
en yüksek çınar ağacına konup insanların üzerine sıçan kargalar kadar özgür,
işini büyük bir titizlikle yapan demirci ustası kadar vurdumduymaz,
öss de önündeki kişinin sırtına kusabilecek kadar iğrenç,
sakızla yapılan balonun içine 2 balon daha yapabilecek kadar becerikli,
fotoğraf çekilirken peynir demeyecek kadar akıllı,
anket başlıklara 2.etryde "anket lan bu" etiketi yapıştırabilecek kadar çevik,
kızgın dalgalardan serin sulara atlayabilcek kadar kafası karışık,
lol olabilcek kadar mizah sever bir insan..

yazan yazar.. hoşbulmuştur.
benim kadar sabrı olduğunu zannetmediğim yazar.
(#2989990) no'lu entrysinde bakınız yazarlarına kızmış*, biraz temiz hava alıp öyle güzel entrylerine devam etmesini istediğim yazar.* ilgiyle okuyoruz efem.
yazdıkça yazan, yazar insan.. fakat bir sorunu var, yazdıkça karması eksiye gidiyor.. detaydır, önemsizdir..

başka bir sorunu da zaten hiç artı olmamış karması.. yazık olası insandır bu lol ol.. pisdir.. eksilenesidir..

zaten toplam 35 40 günlük bir çaylaklık cezası vardır geçmişinde.. ama olsundur..

mizahi yazar bazen, bazen damarına basılır, bağırır çağırır.. ama affedilesidir.. sever, sevdirir..

uludağa 400ün üzerinde entry armağan etmiştir.. parmakları okurlar için çalışmıştır.. emektir..

ne denir, nice 400 entrylere.. sağlıkla selametle..
güncel Önemli Başlıklar