bugün

Şlde 0 çeken takımdan çok daha iyidir.
11 yemekten daha iyidir. (Fenerbagçenin 1950 lerde yediğinden iyidir, Yinede)
intikamını almıştır. şikeden fetöden bahsedince köpüren pempiş kardeşlerin tesellisi işte ne yaparsın.
Poursmouth,dundalk,1860 münih,stromsgodset,Beşiktaş
Aramaya inandım.
ne şike davasına ne maruz kalmıştır, ne de fetö damgası yemiştir, ne de teşvik primiyle şampiyon olmuştur. zamanın da kötü olduğunda sakatlıklardan, hakemlerden derdi büyük denilen bu takıma şimdi de hakemler sayesinde diye bir yakıştırma söz konusudur. merak etmeyin yakındır beşiktaş kendini bozmazsa diğer iki büyük takımla dip dibe gelmeye.
Süperligin ezikliğini gösterir zira Liverpool'dan 8 yiyen takın süper lige ambargo koyacak gibi duruyor.
Seksen senede zor temizlenir bu leke .
bazı isimlerinin şike soruşturmasında adı geçmiş, eski bir yöneticisinin ise fetö ile yakın bağları tespit edilmiş takımdır. kısacası masum bir takım değildir.
ne galatasaray gibi kazandığı şampiyonlukların yarısı soru işaretlidir, ne de fenerbahçe gibi dünya çapında şike yaptığı uluslararası mahkemelerce kabul edilmiş bir klüptür.

kalkıp da fenerin yanına yancı yapılmak istendiği için şike olaylarına karıştığını iddia eden varsa aklını beynini en küçük hücresine kadar sikerim. açın bakın o maçı beşiktaş ne zorlukla kazanmış, üstüne üstlük adı geçen futbolcunun golü bile var. hadi hepsini geçtim zamanın yöneticilerinin klüple ilişi çoktan kesildi. yetmedi kupayı da iade ettiler ( şikeyi kabul ettikleri için değil, en ufak bir muamma varsa bile kabul etmeyecekleri için)

şimdi bana sorsan hangisinin taraftraı olmak istersin diye, ne tarihi yalan dolan olan galatasarayı, ne de şikede master yapan klüp yerine liverpooldan 8 tane gol yemiş takımı tercih ederim.
güncel Önemli Başlıklar