bugün

Altın bitcoin'in gümüş veliahtı cryptocurrency..Kasım ayı başında 2 dolar civarındayken şu an 43 dolar olan çılgınlık..önümüzdeki yıllarda binlerce dolar da edebilir sıfırlayabilir de..bir miktar alınıp evladiyelik tutmaktan zarar geleceğini zannetmiyorum:)
kazamadığım bitcoin gibidir. nasıl kazacağımı bilmediğim kripto parasıdır. ltc diye kısaltılır. yardım edin nasıl kazacağım?
Değerlenecek buralar.
sanal paradır. kendileri iki hafta önce 38 dolarken bugün 16 dolara düşmüştür. iki yıl içinde beş yüz dolar olacak para birimidir. cahil uludağ sözlük yazarları üç entry girmiş. yazık. geleceğin parası.
4 dolara kadar düşmüş kripto para birimidir. Bitcoin ise değerlenmeye devam ediyor. Bitcoin de ciddi bir devalasyon olamadıkça değerlenecek gibi gözükmüyor.
2 yıl önce hakkında cahil cahil yazdığım para birimidir. demedi demeyin değerlenecek ve bitcoini geçecek. ben şimdi kazılara başladım bile**. saygılar.
bitcoin benzeri crypto para.
bitcoine gore 4 kat faha fazla marketcap ve 4 kat daha hızlı çözülen blocklar.

aynı zamanda developerı charles lee çinli olması sebebiyle bitcoinden sonra çin'de en çok desteklenen ikinci coindir.
görsel
Yardımcı olabilecek olan varmı ? btcturk'den litecoin alamıyorum bide koinim var onlarda 4 gündür hesabımı onaylamadı en az 400-500 ₺ gibi bi kârım olacakdı ama bu saçma borsalar yüzünden adam gibi işlem yapamıyoruz. bankalar gibi anında işlem yapan yabancı bitcoin , litecoin alınabilecek yabancı güvenilir borsalar var ise mesajımı 7/24 yeşillendirebilirsiniz.
An itibarı ile 283 dolar olan kyripto para birimidir.
koinimde an itibariyle transferleri kaplumbağa hızında yapıyolar, 1 saat oldu be kardeşim.
piyasa değeri 1.262,16 TL ama türk crypto borsalarında 1507 TL. %20 fark nedir ya. %5-6 bile çokken.
Neden yatırım yapmadığımı düşünüp kafayı yiyorum teşekkürler.
Ben ilk girdiğimde 800 tl idi bu orospunun evladı dedirtendir..
Bu günlerde %40a kadar pump yapmıştır.
Reis naptın ya. Colugun cocugun rızkını yatırmışsın.
öküz alırdık lan o paraya.