bugün

eger son sınıftaysalar yanlıs yolda olan yazarlardır.
(bkz: witch) * *
edit : lise de bitti yaşlanıyoruz azizim..
sözluk yüzünden öss'de çuvallayacak yazar olarak manson..
(bkz: sozluk allah belanı versın emi)
edit: evet çuvalladım..*
garipleşen yeni sistemde çuvallamamak için ve ayrıca gelecekleri söz konusu olduğundan,sözlükte durmaları yerine harıl harıl test çözmeleri gereken yazarlardır.*****
(bkz: sozlukten soguma nedenleri)
sözlüge, yasça büyük kimi yazarlardan daha da faydali olabilecek yazarlardir.
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
liseyi bitireli 6 yıl olmuş şahsımı çok yaşlı hissettiren yazarlardır.
(bkz: bastonum nerede)
(bkz: benim gözlerim görmez sen oku)
(bkz: biri beni mi çağırdı)
örgütlenmelerini beklediğimiz yazarlardır...
sozlugumuzun teenage yazarlarıdır,urkutmeden yaklasılmalıdır,ileriki donemlerde sözlügümüz için faideli olacaklardır.
küçük sevimli ,o minicik elleriyle yazı yazmaya çalışan. ablaları ve abileri gibi olmak için gün sayan tatlı yazarlar.
aralarında kepçe gibi elleriyle yazan,abileri ile ablalarını paket yapabilecek zebani modelleride vardır... ** *

(bkz: satanist yiyen kedi)
lise ile ilkokul arasındaki farkları görebilen yazarlardır. zira benim bildiğim küçük , sevimli , minik elleri olan ve kendisinden bir kaç yaş büyük kişilere abi-abla diyen ilkokulda okuyan öğrencileridir. lisedekiler değil.
(bkz: liseli yazarlara ayar verme cabasi)
ortaya tam manasıyla çıksalarda tophanede nargile zirvesi koysak dediğimiz yazarlar...
(bkz: buyrun benimm)
çoğunun elleri kürek kadar olan *, bazı kasıntılarca sözlüğün geleceği olduğu kavranamayan el üstünde tutulması gerekli olan yazar çeşidi...
çok alıngan,geleceğimiz olan yazarlardır.
bana "bayada varmış, bu sözlükte yanlız değiliz" gibi cümleler kurdurtan yazarlar.
(bkz: randy)
(bkz: iceberk)
(bkz: okulsuz yazarlar)
(bkz: sleepless)
milliyet gazetesi'nin "liselerarası hikaye yarışması"na katılan bütün katılımcılardır...
liselerin geyik ortamı göz önüne alındığında sözlüğe çokta doğru bir zamanda adım atmış yazarlar..
(bkz: ben şahsen kendim)
yazdıkları entrylerle kendilerini belli eden yazarlar. farklı yaklaşımları ile sözlüğün genç bakışını oluştururlar. renk ve ses katarlar.
(bkz: her durumu süper olumlu karşılayan insan)
(bkz: bizim zamanımızda sözlük mü vardı)
ezilmekte olan kitle.*
güncel Önemli Başlıklar