bugün

(bkz: salaklığıyla dikkat çeken yazarlar)
Sen takma kafaya bunları şimdi nasipse daha kpss var ales var bunlara giricen.
(bkz: işte böyle trolleri sevin)
ihuuuuffff!

Bırak liseyi hiç başlama götünden kan alırlar.
komik mi şimdi bu aq?

bir soru.
Olacak olacak ama sen vilepumesin sakın düşürdüğün kalemi almaya çalışma tamponu anında çizdirirsin.
(bkz: hayırlı forumlar)

(bkz: yeni bir troll doğuyor)

(bkz: format) (bkz: zall). entry waz hiir.
Ben de 6. sınıfa geçtim çok heyecanlıyım.
Su mataranı doldurdun mu evladım?

Amk babası yaşında olduğum çocuklarla aynı platformda fenere sövüyor olma ihtimali bile acı verici :(
Bilmiyorum yarın gidip görücez.
Öf Sen ne diyorsun.
Varsayalım ciddi bir başlık ve entry. Bu trol arkadaştan çok vurdaki yorunlar dikkatimi çekti. Yahu. Hepimiz lise 1 olduk? Son olduk? Sanki burdaki herkes hayata anne karnından çıkıp başlamış sanki herkes 20 üstü hatta bazılarının tavırları 30 üstü. Az bi sakin gençler. Biraz insanları salın rahat verin. Yargılarınızı da artık müsait olan bi yerinize alırsınız saat geç oldu.

Bu arada kuzenim liseye başladı. Yarın ilk günü ve çocuğun sorduğu tek şey "sevgilim olacak mı". O da gaklı gerçi...
lise 1 değil lise zor yol yakınlen başlama.
Evet lise 4ler hoşgeldiniz hediyesi olarak cici bebe ve caillou cdleri dağıtacak. Ahahahh.
off be ne zor ne zor anlatamam. hayatınızda böyle zor bi dönem olmayacak. yandınız lys lise 1'in yanında ne ki. direnin 2002'liler.
Yeni geldim Uludağ sözlüğe bu başlığı görünce üzüldüm burası forum değil başka yerde sorucaksın dh ye falan git.
zor ergen kardeşim zor. hatta en zor lise 1 genç kardeşim. lise1de kalmassan eğer yardırır gidersin. çoğu ergen mal lise1i ilk okul sanıp sene sonu eline alıyor 0ları 1leri sonra tekrar yapıyor.
Burası forum değil Uludağ yeni gelmiştim sözlüğe başlığı görünce üzüldüm 15 yaşında insanlar var burda hala.
Liseliler doluşmuş lütfen hepiniz dh ye gidin bütün ergenler orada.
Lise 1 diyo ya ne işin var burada.
Evet çok zor ek ders olarak anal filan var.
buraya yazanlar ana karnından 18+ çıktı zaten. sözlükte yaş sınırı yok, kimsenin dalga geçmeye de hakkı yok.
Vakit öldürüyorsunuz. Ben olsam - ki biraz geç de olsa yapmıştım- açık liseye geçer keyfime bakarım. Lisede öğretilenler genellikle üniversite sınavında işe yaramıyor kardeşim. Yok ben ortam yapayım, kitaptan öğrenemem bir öğretenim olsun diyorsan lise 1 kolay, lise 2 zordur.
Zor değildir mini mini 1 kardeşim. Lise 1 için illa bir tanım gerekiyorsa o da benim için hayatımın en eğlenceli okul yılı olduğudur. Obaa Sallayın dersleri. *

Çok da sallamayın lan.
O değil de, üniversite sınavlarınıza daha çok var. 9-10u çok boşlamamak kaydıyla lisenin tadını çıkarın, eğlenin. 11den itibaren yavaş yavaş ve ciddi bir şekilde çalışırsanız güzel olur. Çalışma işini son seneye bırakmassanız daha rahat edersiniz.