bugün

dönersen ıslık çal demiştim, çaldı...
Yazarmış kendisi merhaba diyeyim ona. Ayrıca; kekte tadı çok hoş oluyor diyecektim.
Bu kim lan?
insallah gaydir. Haydaa.
arkadaşlar bu kız güzel mi? kendisiyle 2 defa haxball oynadım kafa biri gibi. bir kere de mahallesindeki tekelci hediye olarak xtra shot bira vermişti galiba kendisine. bu bilgiyi bir türlü unutamıyorum. demek ki baş döndürücü bir güzelliğe sahip. tekelci dayıdan sonra bizi de kurban etmese bari.
sözlüğün teyzelerindendir kendisi.
sevilen yazarlardan
eksik olmaması dilegiyle.
itici değil ama entrylerini okurken samimiyetsizlik fışkırıyor adeta yüzüme yüzüme. samimiyetsizliği sevdiğim için de hoşuma gidiyor ve beğeniyorum; Fakat pek zeki olmasa gerek. öyle bir yazar işte. haxball atak mı kız?
ne yaptığını gerçekten çok merak ediyorum anacığım. senin gibi hoş, yani donanımlı bir kız neden buralarda bu kadar vakit öldürür. dışarı çıkıp elini sallasan ellisi köpeğin olur.

tarzını beğendiğim farklı insan, herkes gibi düşünmüyor. zeki olabilir. güzeldir inşallah yoksa çok yazık olur bu beyne.
elin at hırsızıyla bir tutulmak hoşuma gitmese de; kabul ediyorum, deveci'den daha abazanım.

bu sebeple yürüdüğüm bayan yazar.
Psikoloji okuyan bir yazar. Bize ders anlatıp duruyor amk.
şaka maka beni çok cezbetmeye başlayan bayan yazar.
girdiği bilgi içerikli entrylerle göz dolduran yazar. hukuki kavram ve müesseseleri tanımlamak suretiyle sözlüğün aslına hizmet etmekte olan bu arkadaşımı kutluyorum.
iyi bir kabıktır. çaya, çorbaya şart. sözlüğe de.
gribe iyi gelir. düzenli yalamak lazım
bilgilendirme konusunda gayet aktif olan sevilen bir yazar tanesi.
bilgi paylaşımını önemseyen bir yazar gibi geldi bana.
görsel

Ortadakine yoğunlaşsın ortadakine, para bunda çünkü.
Bilgi içerikli entryleri ile sözlüğü coştururken inadı ile bizleri şaşırtmış linç edilesi bir yazar ahshsj.

Fazlaca iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Yazmalarının devamını dilerim. Her an bir şrfsz lincine uğrayabilir, bu konuda da dikkatli olmasını öneririm.

inadın kurusun zalım kız.
Hukukçu yazar.
Ekşi sözlüğe yapılmış bir gönderme sayarım.
bu da mı hukukçu lan. veronicacığım da öyleydi sanırım.

avukattan geçilmiyor ortalık be.
Limon kabuğuuydu da kabuuu mu oldu bu iki nick aynı kişiye aitse sevişilecekler listesinde başı çeken yazardır.

Edit: bunun da ne yalakası varmış aahaha. Başı çeker dedim diye mi üzüldünüz?
görsel
haşlama bir bi yazar. evet..

simo hayha imzası: https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
Ramazanda attığı giflere bozduğu oruçların günahını kendisine yüklediğim yazardır. Şimdi ilim irfan saaabı olmuş hanım hanımcık kız olmuş diyolla, aklıma akp öncesi ve sonrası milletvekili hanımlarını getirdi.
güncel Önemli Başlıklar