bugün

baktım bilgi içerikli entry kasıyor verdim artısını.
özellikle sütlü tatlılarda içine bir miktar konulması çok farklı tatlara yol açan kabuk.
nane ile müthiş bir ikili oluşturur.
o eli bi indir dediğim akıllı olsun yazarı. bayramını kutlarım. ver elini öpim apla.

bunu kötüleyen yazarların anası babası götüne şaplak atsın. bir bayram kutlaması niye kötülenir ki?
ince bir mizah anlayışına sahip, egosuz kaliteli yazardır. Evet.
keke falan rendeliyorlar bunu. güzel oluyor.
limonun suyunu aldıktan sonra kabuğunu çöpe atmadan değerlendirmek mümkün mü? Hemen cevabını verelim; Evet. Limon kabuğunu taze ya da kurutulmuş olarak çeşitli şekillerde kullanarak kemikleri güçlendirmeniz, kolesterolü düşürmeniz ve daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmanız mümkün.

görsel
düşmedi.
yoğurtla karıştırınca cilde iyi geliyor.
Limon meyvesini çevreleyen kabuk annelerimizin yaptığı kek ve benzeri mamullere rendelenebilir. Hoş kokuludur. Kışın odun sobasının üstüne koyulan mandalina kabuğu ile kuzendir.
çok ponçirik bir yazardır. tanımam etmem ama koştursun buralarda.
Kendisi benim için oldukça değerlidir. Cinselliğin 2 taraflı yaşanan ve sadece erkeğe ait bir kazanç olmadığını gösteren entryler giren nadir saygın kadın yazarlardandır.

iyi yazmalar. Evet.
30 yaşında, kütür kütür, olgun, bileklerine hakim, arkası dönük oynayabilen, hava pozisyonlarında etkili, iki kanatta da oynayabilen bir yengemizdir. maşallah yenge. uff. oyş.

not: gs
(bkz: #37041450)

yukardaki entryden bağımsız olarak,

yildizlarin altinda baya şansını deniyor yalnız. yılaaaan, sinsiii, tısss, eleştiriyorum ayağı... uyarıyorum ayağı.. güzeeeell..
Sivilcelere iyi gelen kabuktur.
Lezbiyen olmayi dusunursem yururum dedigim yazar.
yapma kız biri görcek. iki oldu bak...
Beşiktaşımın aradığı fırsatçı golcüdür .
Başlığı görünce üyeden başka konu sandım.zamanla tanıyacağım yazar.
Bir yazar.

Arkadasim oradan bana laf sokuyorsun ama 100 entri geriye gittim hukukla ilgili hicbir sey gormedim. inatla bakmaya devam ettim ve en sonunda gordum evet. ust uste hukukla ilgili bie suru entri girmis. Eger o zamanlarki entrilerine denk gelseydim sozluk akli basinda harika bir yazar kazanmis derdim. Ama ne olduysa sonra 180 derece donmus ve o akli basinda yazarin icinden kudurmus bir kadin cikmis sanki. Kendi memelerine kadar anlatan entriler girmesi ve surekli seks sevismek seks sevismek anormal bir durum. Harun mu diye suphelenmedim de degil.

Neredeyse yasitin olan bir hemcinsin olarak dedim ki lookin bu islerin kralicesiydi ama bak neler geldi basina onun. Bir kadin olarak rahatsizlik duydum ve sozluk erkeklerini 10 yildir goruyoruz biliyoruz. Gidisati gormek zor degil. Neyse kendi bilir bana ne.
Burada samimi olduğunu düşündüğüm üç beş kişiden biri.
Kendisi son derece zeki va anlayış sahibi bir yazardır.

Ön yargılardan Kurtulmuş, buzdağının altını görebilen, sayın müstakbel meslektaşımdır.

En güzel günler senin için olsun arkadaşım. SeviliyorSun. Evet.
O kAdar uzun yazıyı okuyacak halim yok tabi ki ama benle ilgili olan kısmı okudum.
O entry'ı silmemin tek sebebi bir ricadir, ne düşünüyorsam onu yazdım. Bizde böyle.
Ayrica Yazma o kadar uzun, okumam.
Çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor yazarı.
Yerün *
insan gibi insandır.
Efendidir. Yeri gelince, yerine göre konuşur. Korkak değildir. Evet.