bugün

tropik sarmaşık. ağaçların en tepesine kadar yükselebilen, güneş ışığından yararlanabilmek için hemen hemen her yöne kadar yayılabilen sarmaşık türü.
(bkz: ceketsiz)

Soğukta üşüyünce nick değiştiren yazar.*
Dedim ben sana buralar serin olur diye.
ponçik mi ponçik, asil mi asil bir bağyandır.
Dedikodusu acayip sarıyor. Ayy müthiş bişi ya. Hem hemşehrim, hem ortak tanıdıklarımız var, hem kafa dengi üstelik dedikodu deposu!!!

Tırşıklar yoldaşın olsun cici kız. Kendini yalnız hissettiğin an, tırşık yiyerek rahatla.
Tırşık biz menen.
iyi yazmalar.

En yakın zamanda bir zirve ile, elimizde venti boy bardaklarla makiyato içerek dedikoduları ilerletmek istiyorum.
iş felsefede hocam diyeceğim cevap.
kezban kişilik.
(#35881631)

cemal süreya görse kıskançlıktan çatlar.
turgut uyar görse ağlardı.
victor Hugo?
O da bir köşeye çekilir ağlardı.
Kelimeler haykırır, cümleler yok olurdu.

bir yazar.
Dünyaya eser bırakanlardan.*
Son derece yardım sever bir yazardır , yazdıklarını da gülümseyerek okuyorum.
Takriben 1 saat evvel nickaltında uzun uzun birbirinden kopuk hiçbir anlam ifade etmeyen cümlelerden oluşan sözde eleştiri yapacağım diye saçmalayan kişilerin yazılarını sildiğini gösteren yazardır.

Olm maden sileceksiniz niye o kadar saçmaladınız ki şurada?

Ha belki yazınıza(!) Beklediğiniz tepki doğmayınca sileyim sözlüğün online listesi kabarıkken tekrar yapıştırırım diyorsunuzdur.*

Arkadaşın ciddi manada Bla Bla Bla diye başlayan bir yazıydı zannımca*

Edüt: olm ben bu yazarı yermiyorum lan*

Ben bu yazarın nickaltına yazıp kaçanı yeriyordum
linka yi hatırlatıyor bana. cancağızım. sevdicegim.
Nickaltında olup biten kavgaları hayretle izlediğim yazar.
ifşa edeyim hemen;
Nickimden dolayı hatun olduğumu düşünüp bana yürüyen fakat gerçeği oğrenince açık artı oy bile vermeyen adı ferdi olan biraz yakışıklı ve kaslı bir kardeşimizdir.

kızlar kaçırmayın derim.*
bana fake diyen harun abi. yazdıkları baya baya tanıdık. kimin uzantısı acaba düşündürür insana.
.exe uzantılarına sahip yazar. harbi çıkaracam ama az kaldı amk.
Ne dediğini bilen troll olmayan yazar, iyi Yazmalar.
sözlükte yalnız olduğumu bir saniye bile hissettirmeyen, sosyal, ekonomik, siyasi, ticari ve kültürel konulardaki bilgeliğine, tespitlerine, yermelerine ve övmelerine her geçen gün daha bir hayran kaldığım yazar demeyeceğim kusura bakmayın kardeşimdir. kara mizah ustasıdır kendisi.
Entryleriyde gözümüzü gönlümüzü ferahlatan yazar. ilgiyle takip ediyorum kendisini.
istediğini takip eder istediğini takipten çıkarır.

istediğini donuzlar. Niye trip atıyorsunuz ki?
balon.
entri havalarda.
söZlüğün en büyük harun abisi. uzantılara sahip bir yazar. sözlük haşeresi diye bilinir. çözüm basittir.

görsel
görsel
Bence o bir melek. Seri oylayan ve her defasında yarı yolda bırakmayan bayan yazar. Var olsun efendim.
Sözlüğün en kaliteli yazarlarından biridir.
Edit: yanlış oldu ya. Ben kolsuz levoya bakmıştım.
tanımıyorum ama yazılanlara bakılırsa tanışılması gereken birisi.
Turşu suyu gibi yazar, bir anda içemezsiniz, ufak yudumlar lazım.
Sefil yazar, kendisiyle çelişiyor, palyaço diyenler çıkışta gelsin.
el ele tutuşup li-a-na li-a-na liana diye çağırınca seri artılamaya başlayan yazar diye duyduk.