bugün

Bugün tanıtılması beklenen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon. Sızan bilgiler 5.2 inçlik full HD ekran, Snapdragon 800 yonga seti kullanacağını gösteriyor.

Beklenildiği gibi ürün tanıtıldı. Performans olarak güçlü ve telefonun sadece ön kısmına değil arka kısmına yenilikçi bir şekilde yaklaşan anlayışın eseri ile tanıştık diyebiliriz.

Kaynak: http://www.mobil13.com/lg...ve-fotograflari-3270.html
eğer bu telefon türkiyeye 1500 lira bandında gelirse, xperia z yi satar bunu alırım. baya baya olmuş la bu.

edit: yok lan vazgeçtim eşşek kadar büyükmüş. bence sınır 5 inç.

edit2: sözlerimi yiyorum büyük falan değilmiş. ama 16 gb.lık versiyonu sanki yetmeyecekmiş gibi o hafıza. çünkü hafıza kartı girişi yok. 32 gb.lık alınmalı bence.

iphone da 16 gb. diyecek fanboylar için şimdiden not: o söylediğim iphone için de geçerli.
sony xperia honami yi beklemek daha mantıklı olacaktır. tüm testlerde en iyi telefondur.
Topyekun edit: Asla kitkata güncellenmemesi gereken LG'nin G3'ten önceki amiral gemisi. Cnock code için güncellemeye gerek yok, bende dahil herkes tarafından 5 dakika kullanılıp deaktif edildi. Ekranı çok sıcak tutmamaya bakın aksi taktirde ekranda sarı leke oluşuyor henüz başıma gelmedi fakat bir çok kullanıcıda mevcut uyarma gereği hissettim üstümde. Birde telefonun şebekesi sıkıntılı çok telefon ile görüşenler ne yazık ki vazgeçmeliler.
32 gb'lik modeli Türkiye'ye girsin diye beklenen telefon. bugün mıncıkladım. pek şeker olmuş. iphone de uzaktan uzaktan kesiyodu bunu. soora arkasını dönüp gitti.
güzel telefonda ekran çok buyuk en ideal bana gore 4.7 inç ne büyük ne kucuk oyun film internet icin tam kıvamında (bkz: htc one)
(bkz: elciciiki)
müthiş telefon. hayranı oldum, bak bak bitiremedim. tek kusur depolama alanı. şu sd girişi olmayan telleri hiç sevmiyorum. bi de 16 gb 32 gb yapıyorlar, e zaten 6 ya da 8 kadarını sistem kullanıyor. şunu yapmasalar on nurama beş yıldız. inşalah 64-128 gb modelleri ya da sd destekli modelleri çıkar yoksa yazık olacak şu güzelliğe.
fiyatı rakiplerine göre ucuz olan akıllı cihaz.

Şimdi ya samsung s4 alırım ya bunu ya da büyük olduğu için note2 bakalım nasıl Olacak?
32 gb'liği Türkiye'ye gelmiş ve satılıyor olan cihaz.

geçen cumartesi aldım. bir içim su. inanılmaz bir şiddetle tavsiye ederim.
otg olayında parmağımı ısırtmıştır. 64 gb usb3.0 flash diskimi otg kablosuyla taktım telefona. şak diye gördü. harici güce ihtiyaç yok. of dostum of.

edit: flash diskinizin dosya sistemini exfat yapın. içine full hd film (tek dosyada 4,7 GB'den büyük dosyalar) atabilirsiniz ve telefondan seyredebilirsiniz.
bugün 1799 tlye 32 gb lık aldım.

piyasadaki fiyat ve kalite eksenindeki en iyi akıllı cihaz.
Pusuda fiyatının biraz daha düşmesini beklediğim enfes telefon.
sahip olduğum tel.

hem de 32 gb.

kaliteli telefon.
Lg'nin asla amiral gemisi olacak telefon çıkaramayacağının yeni kanıtı.
ön yüzüne bakınca atanamamış samsung gibi duran telefon.
telefonu ilk gördüğüm anda heyecanlanmama sebep olmuştur. htc fanı olarak aynı şeyi one tanıtıldığında yaşamıştım. bu telefon olmuş. emektar desire hd'den sonra alacağım tek telefon bundan sonra lg g2 dir. ayrıca quickwindow kılıf ile kendini aşmıştır. çok iyi.
Şaheser olan bir telefon.

Benim sahip olduğum telefondur. 32Gblik alın zaten note3'de bile bundaki işlemci yok.
(bkz: lg g2 galluscam)
geçen hafta sonu ben bimekste bu aleti incelerken yanıma gelen 13 yaşlarında bir ufaklıkla olan diyalogla şahsımı gülümsetmiş telefondur.

+(ufaklık) abla onun modeli ne öyle yaa!
- optimus g2, hani yeni çıktı ya.
+haa güzelmiiş.
-bak şimdi sana çok komik bir şey göstereceğim.(telefonun arkası çevirilir) güç tuşuyla ses tuşları burada, gördün mü?
+hehe bu nasıl tasarım böyle abla ya.

tasarımı konusunda ilk görüldüğünde akıllara durgunluk verse de kendisi harika bir cihazdır, verseler hayır denmez.
reklamında "el ci ci iki" demesi enteresan olmuş telefondur. arkadaş ya "le ge ge iki" de ya da "el gi gi two" de. koskoca lg firmasına yakışıyor mu?
Tasarimi harika ve verimlidir. Cerceve ve alt ust kisimlarin cok az yer kaplamasi, on tarafta fiziksel tus olmamasi, ekranin buyuk ,telefonun kucuk olmasi artilaridir. Bu telefonun en buyuk
Eksisi sd kart girisi olmamasi, hafizasinin arttirilamamasidir. Islemcisi ve tasarimi tatminkardir. vakti zamaninda s3 un yakaladigi satis grafigini bu telefonun da yakalayacagini dusunmekteyim.
1 haftadır kullandığım harika ötesi telefon. Öncelikle snapdragon 800 işlemcisi olan tek telefon. 13 mp kamera, 4 çekirdekli işlemcisi var. Öte yandan 2,26 ghz hız ve 3000 mah pil hangi telefonda var lan? iphone ile aynı ekranı kullanıyorlar. Bunun yanından saymakla bitmeyeceği birsürü özelliği var. Telefonda yeni bir çığır açmıştır. Ben bir telefonu en az 2 sene kullanırım diyorsanız soluksuz 3 yıl götürür.
telefonun markasına değilde özelliklerine bakarak hareket eden bilinçli insanlar ne kadar kaliteli bir ürün olduğunu anlayacaktır. genel olarak marka takıntısı olanlar, ortam içinde hava yapmak isteyenlerin tercih edeceği bir telefon değildir. o tip insanlar s4 falan takılıyorlar. fakat bu telefon onuda sikip atıyor tabiri caizse.

şuan piyasada bulunan en cillop telefon. 3 hafta olacak alalı, tavsiye ederim. herkesin diline pelesenk ettiği gibi tek bir sıkıntısı sd kartı takılamıyor. onun için 32 gb'lik almak en mantıklısı.
bayram tatilinde yüz kez almaya kalktığım ve her seferinde tereddüt edip almaktan geri vazgeçtigim telefon. Sonuç olarak alamadım bu kararsızlıkla tabi. Ama nereye gitsem nerde okusam hep övülen bi telefon ve hiç olumsuz bişey duymadım. Son olarak sözlükten de görünce şimdi almadığım için pişmanlık duyduran telefon oldu benim için. Kullananlar hep böyle memnun kalsın da biz de alalım artık...
güncel Önemli Başlıklar