bugün 1882 başlık

levis

1. 2 -2
    amerika daki tırt bir markanın türkiye'de ne kadar çok pohpohlanabileceğini göstermiş marka.
  2. 2 2
    hayatımda bi defa 140tl verip bi kot pantolon almıştım. ama sonradan fark ettim, aldığım sadece kot pantolon değilmiş. göte gireni o an fark etmemişim.
  3. 1 -1
    ulan bunu giyen kaldı mı dedirten markadır.
  4. 1 1
    504 serisini çıkarmak ile ne kadar iyi bir şey yapmışlar dediğim marka.
  5. 0 0
    --spoiler--
    you've never done this before right?
    --spoiler--
  6. 5 2
    inatla kullanmadığım marka.

forza mavi.
  7. 0 0
    506 ve 507 modelleri rahattır.
  8. 1 0
    artık eskisi kadar kaliteli bulmadığım marka. 2,5 sene önce engineered jeans modelinde almıştım. yaklaşık 15 ay gibi bir zaman sonra bu pantolon normalden daha fazla eskidi. kaldı ki 15 ay gibi bir zaman kot pantolonlar için kısa sayılır. kullanıcıya göre değişir lakin ortalama olarak 4 yıl falan giyilebilmeli bir jean. engineered jeans modeli yıprandığı için gittim bir tanede 501 aldım. şuana kadar 14 ay falan oldu, 501 neredeyse dağıldı diyebilirim. birden göçtü kendisi. iki modelide hala giyiyorum lakin severek giymiyorum artık. çünkü yeni bir giysi aldığınızda altında perişan bir kot pantolonla güzel durmuyor. artık engineered jeans üretilmiyor, gidip tekrar 501 almakta istemiyorum, açıkcası okadar para vermek istemiyorum. haa uzun yıllar giyebileceğimi bilsem düşünmeden gider alırım. mavi de bedenler genelde büyük geldiği için mavi de alamıyorum. zaten mavi nin de eski kalitesi artık yok. lee yi hiç denemedim ama levis gibi pahalı oda. hatta bazı modelleri daha pahalı. levis ın yaşattığı bu travma yüzünden (1 sene giy at) paraya kıyıp yeni bir jean alamıyorum malesef. hayır ben mi sert kullandım anlamıyorum ki neden bu kadar çabuk yıprandılar. ayrıca neden bir kot markası için bunca şey yazdım buna da anlam veremiyorum. baya bir içerlediysem demek ki...
  9. 1 1
    kot pantolon ve gömlekleri dışındaki ürünlerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. bu firma aslen kot pantolon üretir. diğer ürünleri "müşteri soruyor, boş göndermeyelim diye bulunduruyoz" minvalinde sattıklarını düşünüyorum.

zaten bir firma her şeyi iyi yapamaz. güneş gözlüğü alıyolar neymiş gucci, prada falan. tamam belki kalitelidir ama eğer aksesuar olarak değil de ihtiyacını gidermek için alıyorsan rayban alacaksın arkadaş. veya spor ayakkabı alacaksan adidas tan şaşmayacan.

neyse, asıl ayakkabılarda büyük bir hayal kırıklığı yapmışlardır. gerçi on yıl önce falan aldığım bir ayakkabısı taş gibiydi, hiç bir yamuğunu görmemiştim. son yıllarda bu kalitenin iyice düştüğünü sanıyorum. tişörtleri on yıl önce bile dandikti. kalite olarak tabi, yoksa gayet şıklar.
    bugüne kadar aldığım en az 10 ürünü (tişört, kazak, ayakkabı,kemer vs yani kot ve gömlek hariç bir şeyler) 2-3 ayda patlamıştır.

şubat ayında indirimdeyken bir ayakkabı almıştım dayanamayıp, yazlık ayakkabı olduğu için giymedim hemen haliyle. 3-4 ay yattı dolapta. sonra yazın kullanmaya başladım ve maksimum 1 ay giydikten sonra dikişlerinin yırtıldığını fark ettim. bugüne kadar faturasını bulamamıştım neyse bulduk ve bugün iadeye götürdüm. kasadaki eleman 6 ay bunların garantisi alamam dedi, karşıdaki benettonun da sahibi olan patronunun yanına gidip durumu anlattım bi form doldurup aldılar ayakkabıyı ve merkeze yollayacaklarını söylediler.

kabul etmezler değişimi bence. zaten etseler bile burdan kot ve gömlek dışında çöp dahi almam. ha bide 1999 yılında beşiktaş levistaki mavi gözlü kızın hatrına ta o zaman 35 milyona sırt çantası almıştım. o kadar kaliteli çıktı ki halen ilk günki gibi duruyor.
  10. 1 1
    Bu gün short bakmak için girdiğim ve şuncacık şortun fiyatının 149.90 tl duymamla oha dememin bir olduğu mağazadır.Pantolonlarını keyifle giydiğim, yeri geldiğinde 170 tl para bayıldığım ancak tiksinç t-shirtlerine ve gereksiz pahalı şortlarına para bayılamayacağım markadır ayrıca.Ha bi de mağazadaki satıcının pahalı geldiyse levi's almayacaksın demesi de sinirlerimi hoplatan başka bir ayrıntı oldu.
    (bkz: sana mı soracağım orospu çocuğu)
  11. 0 0
    kotları kalitenin aşırısına kaçmış, stilleride ayrı bir marjinallik taşıyor, üzerine tam olarak oturan kotun en şekil halini satan marka.
  12. 0 0
    504 serisi on numara olan marka. çoğu kişi pahalı olduğundan şikayet etmiş, haklılar. ama bi kaç ayda bir bi alana bi bedava kampanyası oluyor. ya da %50 indirim zamanlarını takip edin, bu şekilde normal bi kot fiyatına alabilirsiniz.
  13. 0 0
    son 2 yıl içinde aldığım tüm kotlarını maksimum 6 ay kullanabildiğim için alışverişi kestiğim jean markası (idi). fakat morhipo'da rastladığım kampanyası nedeniyle dayanamayıp ürünlerine göz atayım dedim. mavi'den dar paçada 27-32, geniş paçada 27-34 giyen biri olarak jeanlerinde kararsız kaldım zira kataloğunda kullandığı manken ablamıza * bi 28-32 giydirmişler kısa olmuş, bi 28-30 giydirmişler uzun olmuş. anlamadım kapattım. sonra tekrar en beğendiğim jeani sepete ekliyim dedim ama anında bedenlerini kapmış online alışveriş kokoşları. e ben de götüme baka baka siteyi kapattım.

kısacası pantolon uzunluğu konusunda oldukça yanıltıcı olduğunu düşündüğüm, denemeden alınmaması gereken marka.
  14. 0 0
    uyanık yahudi girişimcinin dünyaya mal ettiği pantolon markası.
  15. 0 0
    dockers'ın sığıntısı gibi görünen marka.
  16. 0 0
    daha once giymemis olanlarin mutlaka hangi numaranin ne anlama geldigine bakmasinda veya birinden ogrenmesinde yarar vardir. zira (bkz: Burhan çaçan) gibi gulunc duruma dusebilirsiniz.

http://blog.haberturk.com....asp?yID=90446&kID=39
  17. 0 0
    501'in arka sağ cebinin sol yanında yer alan kırmızı dikey levis yazındaki e eğer büyük ise bu 501 daha makbulmuş.
  18. 0 0
    (bkz: LEVi STRAUSS)
  19. 1 -1
    Artık pazar kalitesinde ürünler yapan, en son aldığım avatar modeli pantolonunu dolaba kaldırdığım tekstil markasıdır. Tasarımlar da çok vasattı bu sezon. " Alırsın Levis pantolon 5 yıl giyersin " sözü mazide kalmıştır artık.
  20. 1 1
    eski kız arkadaşıma aldığım mont aracılığıyla gururumla oynamışlardır. kasım ayının sonunda kız arkadaşıma bir mont aldım. kavga ettik. vermedim. geri götürdüm, tanıdıkları için dediler ki yılbaşında falan gel çok güzel giysiler gelir, hem bedenleri de olur. peki dedim güvendim. ocak'ta gittim ocak'ın sonunda gel dediler. ocak'ın sonunda gittim, oranın müdürü olan berk beyefendi işten ayrılmış. önce bi şaşırdım ama diğer kadro devam ettiği için siktir et piçi dedim. bu sefer de dediler ki bedenleri kalmadı eşyaların şubat'ın sonunda gel.

evet işte şimdi burdan başlıyor meselemiz,
    geçen cumartesi gittim. bir baktım eski takımdan kimse yok. şaşırdım, durumu anlattım. çok zor değiştirmemiz dediler. sinirlendim ama numaramı aldılar, bana "geri dönüş" yapacaklarmış. bekliyorum cumartesi gününü. eskişehir'e gittiğim an o şerrrrefli insanlara karşı öyle bir çirkefleşeceğim ki...

en yoğun saatinde alacak gibi göstereceğim 2-3 kot için baya bi uğraştırarak ürün kodunu ve bedenini alıp teşekkürler uğraştığınız için benim buraya gidip gelmeme sayın herhalde buradan bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorsunuz? tarzında bir kaç laf sokup çıkmayı düşündüğüm markadır ayrıca. levis markasını çok severim ama eskişehir bayiisinin yaptığı şeref yoksunluğudur. küfürle karışık da olabilir bu çirkefliğim.
  21. 1 1
    an itibariyle uludagsozluk'te reklami donen kot markasi.

ancak o kadar kotu reklamcilarla calisiyorlarki turkiye'de reklam yaparken bir zenciyi kullanarak pazara yonelik dahiyane bir fikir kullanmislar.
  22. 0 0
    Kuzenimin dediğine göre Boğaziçi'ni kazandığı 90ların başında sırf Boğaziçi partilerinde giymek için alınırmış bu kot; o kadar meşhur, o kadar değerli, o kadar prestijliymiş o zamanlar. Çok daha pahalıymış tabi. 501 efsanesi, hala dillerdedir.

Tabi şimdi ortalık renklendi, piyasa çeşitlendi, fiyatlar daha makulleşti bütün kotların fiyatları, kalitesi, modelleri birbirine yakın olmaya başladı.

Ama kuzenimin hikayelerinden mi etkilendim yoksa hakikaten diğer kot markalarına göre daha mı güzel, bir Lee bir de bu marka kottan başka almamaya çalışırım.
  23. 0 0
    belli bir kesime hitap eden mağazadır. lc waikiki de 29,90 tl olan aynı gömlek, bu mağazamızda 110 tl dir. insanın ağzını apaçık bırakacak cinsten tişörtleri var, hiç sormayın.
  24. 0 0
    özellikle 70 yılından önce üretilen 501 modelleri yüzlerce dolar eden marka.
    http://www.lovepeacetrave...ski-levislar-cok-degerli/
  25. 0 0
    Son reklam müziği ile kıpır kıpır eden ecnebi Jean markası.

bilmem niye böyle oldu.

http://video.uludagsozluk.com/v/levis-96006/+