bugün

40 küsür yaşında adam alkolle hava atma peşinde. aferin içki içebiliyorsun levent reyis çok karizmatiksin.

böyle zararlı alışkanlıklarla hava atan insana anca ergen denir başka bir şey değil. yanlış anlamayın günah muhabbeti yapmıyorum ben de alkol kullanırım arada eğlenmek için ama gidip de bununla övünmem.

batılıların su niyetine içtiği alkolün 2018 yılında hala tartışma konusu olduğu bir yerde yaşadığım için çok üzülüyorum açıkçası. isteyen içer istemeyen içmez bu kadar basit açık ve net.
benim face de her gün envai çeşidi mevcut.
Dinimizce tüm kötülüklerin anası olarak yasaklanan içkiyi yuzbinlerce insanın gözüne sokarak paylaşması hem dinimizce zaten günah hem de örnek alacak gençlerin olması hasebiyle ayıptır ve tehlikelidir.

Emniyet ve aile ve sosyal bakanlık devreye lütfen.
Rakı kadehine rica etmiş de beraber foto çekilmişler gibi.
içkiyle hava atmıyor, allah'ın bildiğini kuldan saklayanlarla dalga geçiyor.

siz kafanızı böyle şeylere yormayın.
tek kadeh rakıyla cümle yavşağa meydan okumuş. afiyet olsun demek lazım.
Takiyecilerin mutlaka eleştireceği fotograftır.
Bazılarındaki taşak, kadının rahmi kadar bile değilken bazılarınınki de işte na böyle heykeli dikilse beton yetmez.

Oktaycım yalamalı fotografları da bekliyoruz hep beraber. Buzu unutmuşunuz salaklar.

Leventcim seni heba eden bu sistem ve bu düzenin insanları batsın. Seviyorum seni.
afiyet bal şeker olsun yiğidime.
Yobazları germiş olan fotoğraftır.
Adam içip saklamıyor, adam gibi içiyorum diyor.
Delikanlılık dersi vermiş Levent başkan.
Argo tabirle öyle g.te böyle tarrak demiştir cunki kimseden korkusu yok bu adamın.
Kimseyi ilgilendirmez.
Ayıp lan bulan var bulamayan var bir büyük kaç para olmuş haberiniz var mı?
oktayla tayfası rakı içmiyodu ki, o buzları ısındıkça serinlemek için götlerine sokuyorlardı.
Helal olsun adama.

Açık ve net.
içi dışı bir olduğu için eleştiriliyor adam. rakı kadehlerini saklayıp takipçileriyle dalga geçmedi çünkü.
Üzüm beyinli arkadaşımızın yeni marifeti. Alkışlıyoruz.
Özgür iradenin, sağlam duruşun anlamına dikkat çekmek için çekilen fotodur.

Samimiyetsiz insanlara kapak olsun diye!

Aşağıdaki örnek de bu amaca hizmet eder.

görsel
AFiYET OLSUN GÜZEL KARDEŞiM.

ama bence özellikle gösterecek ya da saklayacak bir durum yok. her şey spontane olsun ki samimi olduklarını anlayalım.
Başlık altında daha içki kötü nasıl paylaşıyon ödö bodö yapan tipleri toplayıp cemaatçiler, gelenin geçenin özel hayatına bok atanlarla yaşatacaksın bir süre. Ama yapamazlar tabii. En medeni yerde en insani koşullarla yaşamak isterler, bunun özgürlük ve haklarla, aklı hür insanlarla olabileceğini ise anlat anlat işlemez.

Görüyoruz kardeşim işte. Meydan siz ve sizin gibi düşünenlerin. Devlet kademesi senin, ağzından çıkan yapılan tip senin. TV de alkol yok buzlu, mekanlarda yazılar asılı alkol yoktur diye git takıl, sohbete git, ne yapıyorsan yap. Ama gelip kendi hesabında resim paylaşan insana salça olacağına, sohbetlerini dinlediğiniz jet skici hocalara, asansör fantezisi olan hocalara, deli raporlu yunan aşığı üstada tepkini koy, çocukları düzen derneklere tek kelime laf et, ABD ye hala dostum deyip israil ile ticaret yapana iki lafın olsun. Adam görelim, sorunumuz o 1 tane bulamıyoruz aranızdan.
Rakı içtiğin fotoğrafı internete koyunca “vay aq ne cesur adam helal reis” triplerine giren zihniyeti silkeleyim böyle saçma bir şey olamaz. Gizli yapmıyormuş yaptığı işi, marifet çünkü dimi?

Bomboşsunuz aq bom boş.
rakı bir türk içeceğidir, ve tarih boyunca içilmiştir.bir türk´ün rakıyla fotoğraf cektirmesi kadar doğal bişey olamaz.
-rakı'lı fotoğraf çekinebilme ve bunu sosyal medyada ifşa edebilme cesareti gösterdim-
temalı fotoğraf..

gelinen noktaya bak amk!?

afganistan mı arabistan mı tunus mu oldu lan buralar?!

gelecekte bir gün, bir kadın yalnızca saçları açık bir fotoğraf paylaşacak ve altına yazacak :

iyi uykular...

tabii bunu paylaşacak bir sosyal filtre bulabilirse; toplumsal ahkâk süzgecinden geçirebilirse..

bahse konu fotoğraf da bir kazanım, başarı değil kaybediş yoluna döşenmiş taşlardan biri olarak kazınacak hafızalara..

belki de aslan sütü bir daha hiç bu kadar helâl olmayacak; haramzade harap olmuş ve bir o kadar arab olmuş toplum nazarında...
görsel
Hazırlıklar sürerken.