bugün

gossip girlün blair waldorfu muhteşem insan. house md ve 24 dizilerinde oynamıştır. ailece beğenerek izliyoruz*
görsel
görsel

çok güzel yaa.*
dizide kitaptakine benzeyen tek güzel insan ...
ayrıca lütfen;
(bkz: penn badgley)
dünyanın en tatlı hatunudur nokta

bitmiştir. hayır arkadaş oynadığı rolden mi, giydiği şeylerden mi, tavırlarından mı? nedir ben çözemedim. o zerafet, o masumiyet ama çok derinlerdeki kötülük. kelimelere dökemiyorum bu güzelliği. güzellik de değil aslında çok, çok farklı bi havasu var bu kızın. umarım inanılmaz yerlere gelir. dizi oyunculuğundan sıyrılır. gerçekten çok tatlı bi hatun.
reebok markasının yeni yüzü olmuştur.

http://www.gossipgirlinsi...n-meester-sneaker-launch/
insana iç çektiren bir ablamız.

hayattan soğumak için bir neden daha,

http://www.ensonhaber.com...a-seks-kaseti-cikti-.html

(bkz: Senden çocuğum olsun istiyorum)
koç burcu kadınıdır kendisi ayrıca...
sex tape i internete düşmüş ünlü kişilik.

(bkz: teraziyi tıkla) *

edit: ekşisözlük'ten arak değildir. sadece onlar daha önce yazmışlar...
alt dudağında yaşamak istediğim varlık.
feci şekilde hande soral'a benzettiğim çok ama çok güzel oyuncu. (bkz: gurban oldugum)*

görsel
televizyonların açık ara en tatlı hatunudur. blair waldorf'u bile şirin gösterdikten sonra...

ayrıca fiziğinin güzel olması yanında, çok da tatlı yüzü vardır.

ps. sırf kendisi hakkındaki güzel düşüncelerim değişmesin diye, video'yu izlemedim.*
iyidir hoştur ama el baş parmaklarının tırnak yapısı çok çirkin olan oyuncu.
Kendsisi şarkıcıdırda. Fransızca jê t'adore deyişi kulakların pasını silmeyi bırakın bilimum yerlerimizi temizler gibisindendir.
canlandırdığı karakterle eşdeğer oyuncu.

(bkz: stone)
yetenekli oyuncu.
tori black'e benzeyen oyuncu.
gossip girl den önce birçok ünlü dizide rol almış güzeller güzeli oyuncu. ancak asıl çıkışını melek görünümlü şeytan blair waldorf karakteriyle yapmıştır. drive thru isminde kötü olmayan bir korku filminde rol almıştır ki kendisini ilk orada keşfettim. hem güzel hem şirin lan bu kız. hatta dizideki en güzel kız. böyle sevimli bir de. giydiği kıyafetlerin zaten hastasıyım l. *
gossip girl oyuncusu. aynı zamanda your love's a drug isimli bir albüm çıkarmıştır.
hapishanede doğmuş, zor şartlarda büyümüş olmasına rağmen buralara kadar gelmesiyle takdirimi kazanmıştır.
bir drew barrymore havası var bu kızda.
müzik konusunda da iddialıdır.
2. albümünün hazırlaklarını tamamlamıştır.
entourage dizisinde de bir iki bölüm rol almış oyuncudur aynı zamanda.
güzelliği tanımlayan kadınlardan. ayrıca şarkıcıdır da.
blair waldorf karakterini muhteşem canlandıran oyuncu. röportajlarında onun gibi değilim dese de insanın inanası gelmiyor bu denli yaşayarak oynanır.
çarpık bacaklı tatlı bir hatun.
inanilmaz derecede guzel ve inanilmaz derecede muthis bir oyuncu. mimiklerimi filan muhtesem. yalniz gercek hayatta da bulimik oldugundan suphe ediyorum. surekli hayvan gibi yedigi resimler cikiyor.

http://theskinnywebsite.com/site/wp-content/uploads/2009/08/33549pcn_Szhor11.jpg
güncel Önemli Başlıklar