bugün

rte'nin duaları + haşgerya + okunmuş pirinç + bim özütü.
insanlıkça unutulmasını beklediğim bir şey.
coca cola'ya su kat.

bi dakika lan deniyeyim bi merak ettim.
(bkz: meyan kökü)
kimse bilmemektedir. bu nedenle her şişesinden farklı bir tat çıkmaktadır.
Buzluğa attıktan yarım saat sonra, hastir buzlukta unuttum deyip üzülen.. fakat donmayınca sevindiren bir kola..
%30 coco cola %70 su . hatta kendi içecek reyonunu yaratmak istersen bildiğin bütün içeceklere uygulayabilirsin.

%10 bira %90 su = le bira
tamamina yakini asit olsa gerek. oyle asitli ki mide perte cikiyor.
coco cola'yı alıyoruz, içine bolca su koyuyoruz. siz de evinizde yapabilirsiniz, afiyet olsun.
su, siyah gıda boyası, şeker...
hepsi bu. sır gibi falan saklanmamaktadır. az evvel denedim evde yaptım içimi daha hoş oldu.
cola özü ve karbondiokisttir.
fare kanı + fare taşşağı + böcek suyu

(bkz: kolanın içinde fare kanı ve boku var)
şimdi coca cola nın coca sını sil.kaldımı cola.başına le ekle.
le cola yapar.

(bkz: 40 yapar)
(bkz: yaptım olacak)
çok gizli formüldür. coca cola'nın arge laboratuvarı bile yıllardır bir türlü çözememiştir. bahsedildiği gibi her şişeden farklı bir tat çıkmaktadır çünkü. *
(bkz: cevşen)
bir rivayete göre le cola yı yeterince soğutursan coca cola tadı elde edileceği söylenir.
şeker + sıcak su + nescafe 2'si bir arada.
sübhaneke+şeker+üç kulhuvallah bir elham+sıcak su+amin.

not: siz okudukça kendi siyahlaşıyor.
az miktar kola+en ucuzundan tatlandırıcı(le)+su+sulandırılmış su+sulandırılmış sulandırılmış su,bence budur.
imamın abdest suyu + le tatlandırıcı.
bedavaya verseler ilgilenmeyeceğim formüldür.*
rivayete göre; sadece iki kişi biliyormuş ve kesinlikle aynı uçağa binmiyorlarmış. yok lan şaka. bunlar aynı uçağa binmeyi bırak, el ele tutuşup gökdelenden atlasa kaç yazar. vip marka nescafe, ekle bir de saka suyu ver gazı gitsin işte al sana le cola. yanında da patitoyla ne gider bu arada.
şeker+su+karbondioksit+şeker+şeker.

aşırı tatlı ve asitlidir. buna kola diyemeyiz. bu şekerli asitli kara-kuru bişey. hele ki kutuda olanları vardır, onlar sulandırılmış asitten ibarettir. Le'cola Light, nasıl oluyor zannediyordunuz? sadece asit, dostlarım. evet sadece asit.
bu benzersiz içeceği denemeyen varsa, le porta ve le gazoz türevlerini de denememelerini tavsiye ederim.
Formülü Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde saklanıyordur herhalde.