bugün

yoğurt ve mevsim yeşillikleri çeşnili olanı sevilmeyesi yeni lays cipsi. sevmedik biz.
cips çok sağlıksız çok yağlı bıdı bıdı gibi yorumlara kapak olması için halka sunulan yeni tattır. babam yapıyor oradan biliyorum.
şu an acı kırmızı biber çeşnili olanı denediğim ve beğenmediğim cipstir. tuborg gold bir türlü adapte olamadı kendisine.
olsa da yesek.
acılısı yanında meyve suyuyla götürülesi cipstir.
tadı düpedüz baharatlı crax olan cips.
cips sevmeyen bünyelere cipsi sevdirmiş cipsdir.*
artık her türlü cipsten sıkılmıştım ve sırf biranın yanında aperatif olarak cips yiyordum ki bu mamülü keşfettim. hatta şöyle oldu yine biramın yanına cips alacaktım ki hadi bunu deniyelim bakalım diyip aldım açtım paketi ve birayı açamadan paketi bitirdim. öyle muhteşem bir lezzet. özellikle yoğurt ve mevsim yeşillikleri aromalı olan harika olan cips.
yağı azaltılmış tuzu çoğaltılmış zehir gibi bir şey .
insanı tuz komasına sokan cips türü. yağının azlığına kanmayın derim. yüksek tansiyondan gidersiniz valla ,
bomonti ile harika giden cips. ayrıca ambalajı da bir hoştur.

görsel
yoğurt ve mevsim yeşillikli olanı bir hayli başarılı olan cipstir. lays'tir, fırındandır, daha az yağlıdır.
pringles'a ve buna aynı ürün adıyla seslenmek saçmalıktır; kaldı ki karşılaştırmak...

(bkz: yok artık)
temel gıda statüsünde değerlendirilebilir. çok yenesi, yedirilesidir.
Paketinin 3/4ü boş olan cipstir.

Yıllarca paketin yarısının hava doldurulduğuna alışmıştık da bunun büyük boyundan bile bir avuç cips çıkıyor.
yeşil paketlisi ağızda sarımsak tadı bırakıyor.
yoğurt ve mevsim yeşillikleri olan kola ve birayla çok iyi gitmektedir.
en lezzetli patates cipsidir.
En güzel cipstir. Hem yağı azdır hem lezzetlidir. Birayınan çayınan iyi gider.
Icinde artik sogan mi var sarimsak mi igrenc bir sey. Hayatimda hic bu kadar mide bulandirici bir tat almadim.
yağı sözde "yüzde 50" azaltılmış cips. Lays klasik ile karşılaştırıldığında, aralarında sadece 70 kalori var.
lezzet yoksunu cipsimsi.
Favori cipslerimdendir.
besin değerleri incelendiğinde normal lays'a göre daha fazla yağ içeren cipstir.
market alışverişinizde paketlerin arkasını inceleyin arkadaşlar, çok şaşıracağınız şeyler olacak.
kırmızı biber çeşnilisinin piyasadan kalktığı güne lanet ediyorum. bir de bir ara bim'e domates-fesleğen çeşnilisi gelmişti ve inanılmaz lezzetliydi. bari o sürekli olsaydı diyorum...
cips'ten vazgeçemeyen biri olarak tek yediğim cipis türü. 100 gramında 17 gram yağ, 8 gram şeker, 66 gram karbonhidrat var. yanında ekstra bir şeyler içilip yenilmezse tek başına göbek yapacağa benzemiyor. diğer cips türlerinde 35-36 gram yağ bulunuyor yerken bile elleriniz yağ oluyor ama bu öyle değil yağının yoğun olmadığı kuru muru ama güzel. arada birayla da gömüyorum. haftada 3-4 defa koca boy paketi gömüyorum bel çevremde ve kilomda herhangi bir artış olmadı.