bugün

larkçılık yapanların geçim kaynağı.
(bkz: larker)
beverly hills teens çizgi filmindeki herkesin peşinden koştuğu barbiemsi karakteri. bianca' nın da azılı düşmanıdır. sarışının adı esmerin tadı temalı çizgi film'de tadını ortaya koyandır. (o ne lan!) bu hanım kızımızın gözü troy'dan başkasını görmezdi.

tabii eski bir yapımdır, zira hem sarışın hem zeki hem güzel hem de sadık kelimelerinin hepsini birden barındıran yeni nesil hatun bulmaya çalışmak, sıcak denizlere açılma planının gerçekleşmediğini ruslara anlatmak gibidir. elbette zor diye bir şey yoktur, mucizeler ise zaman alır...
bir zamanlar john lennon'ın içtiği, fiyatına göre içimi çok iyi olan sigara.normal inanışın aksine kısası makbuldur uzunu bir halta benzemez.
bu sigara hakkında at öldüren diye bir tabir vardır.
üniversitedeki hocalarımdan birisinin kendisi hakkında,

- diğerleri artık kesmiyor, ben de lark içiyorum... dediği ciğer öğütücü nikotin çubuğu.
bok gibi bir sigaradir. icildikten sonra ağizda amcik hissiyati olusturur. les gibi bir tadi vardir. girtlağini ziker insanin. icilmemelidir.
light ve süper light çeşitlerini de çıkarmış ve mal farklılaştırılması ile voleyi vurmak istemektedir.
içimi hafif, kaliteli ve ucuz sigaradır. üzerine winston içildiğinde insan "çok para harcamadık mı ha? ciğerlerimiz daha kötü yanmadı mı, daha çok ağrımadı mı başımız ha?" der. ama winston dururken lark da içemez nedense.
aynı anda hem düşündüren hem kaşındıran aynı zamanda da yavaş yavaş öldüren sigara. fiyatı, son gelen zamlarla 3 tl'ye yükselmesine rağmen satışlarında düşüş yerine artış meydana geldiği gözlenmiştir.
beverly hills'in bana kalırsa en güzel kızıdır. bianca'nın şirretliklerine rağmen, hem güzel hem de kibar duruşunu koruyabilmiş sarışın hatundur.
bu sigara hakkında, bir müşterimle olan diyaloğu aktarmak isterim.

Bu arkadaş, sabahları öksürük krizim tutuyor, ayrıca kan öksürüyorum diye dert yandı. Bugün doktora görüneceğim, yarın konuşuruz dedi ve gitti. ertesi gün geldi, ne oldu dediğimde;

-Doktorun yanına çıktım, derdimi anlattım. Doktor sordu; Sigara içiyormusun? Evet dedim." 2001 yada lark mı içiyorsun" diye sordu, evet lark içiyorum dedim. Doktorsa sadece "Sigaranı değiştir" deyip beni yolladı.

evet. doktorlar dahi öğrenmiş, kıssadan hissesini siz çıkartın arkadaşlar.
kırmızısı ucuz yoldan intihardır.
marlboro nun laytını içen, tatlı su tiryakilerinin tiksindiği sigara. serttir.
kırmızısı şu an için piyasadaki en iyi sigaradır. içimi sağlamdır. kokusu da sigara gibi...
anadolunun doğusuna doğru gittikçe lehçeleşen bir sıgara markasıdır.

(bkz: larh)
kömürün sigara kağıdına sarılmış halidir. hafif sigara tiryakileri yanına bile yaklaşmamalıdır.
felaket şekilde sert bir sigara.
sözlük takibindeki kalite anlayı$ıyla kendisinin de kaliteli olduğu varsayımını yapacağım yazar.

(#6356239)
son zamla birlikte 4 lira 50 kuruş olmuş sigara. bırakıyorum aminüm sigarayı.
(bkz: asker marlborosu)
şaka maka 4 bucuk mılyon olmustur zilli.
8 ayda yüzde 50 zamlanan sigara.

haziran 2009: 3 lira
ocak 2010: 4,5 lira
ağır ve ciğeri yakan bir tadı olan sigara. bu tanım kırmızısı içindir. mavisi hafif parliamenti andırır.
Türkiyede yapılmaya başlanan daha sonra avrupalaştırılan sigara markası fiyatı 4.5 dur.
(bkz: resimli sigara paketlerindeki iktidarsız delikanlı) gibi türk insanını derinden etkileyen resimler yüzünden satışı azalmış sigaradır.
güncel Önemli Başlıklar