bugün

born to die ya da young and beautiful şarkıları sırasında yapılırsa daha çekici olabilir.
intihar eden kisinin cenazesi esnasinda ride sarkisi dinlenirse uyumlu olacaktir.
intihar etmeye eğilimli duruma getirdiği kesinlikle doğru. Ama değer mi be gülüm?
bu vasat müzikle nasıl bu kadar ünlü oldu diye düşünüp kadere lanet okuyarak intihar etmek son derece mantıklıdır.
born to die dinlerken ve klibini izlerken ister istemez insanın aklından geçer. intihar konusunda fena gazlayıcı bir şarkıdır. klibin başlarında heyecana kapılabilir insan ancak en son sahneyi izledikten sonra yine aynı sözler dökülür ağızdan...

"siktir ulan böyle bok yemek mi olur kadın öldü adam yaşıyor! olan ölene oldu yine!"

intihar etmek sağlam göt ister cancağızım, öyle kliplerde filmlerde yalancıktan ölmeye benzemez.
Ride dinlerken tam son "I've got a war in my mind" tekrarında kafaya sıkılarak bu duruma son verilebilir ya da sonundaki "just ride" kısmında arabayla uçuruma atlanabilir. Evet, evet yapılabilitesi yüksek rahatlatıcı aktiviteler bunlar.
Kendisi beni bunalıma sokmaktadır, gerçekten de intihar etmek yüksek bir ihtimaldir. O nasıl sestir öyle, dinlerken resmen sesiyle boğuyor beni.
aklıma bu akşam ölürüm şarkısını getirmiş entrydir.
sabah kalkarken 1 adet ride
akşam yatmadan önce 1 adet summertime sadness.
Lana del rey dinleyen herkesin aklından geçmiş bir düşüncedir.
En güzel şeklinin ride dinlerken olabileceğine inanıyorum. Öyle bir ruhsal karmaşaya sokuyor ki sizi gerçekten hiçbir şeyi takmayarak çekip gitmek istiyorsun heryerden. Karanlığa kadar yürütüyor sizi, yüksekten bırakıyorsunuz kuşları dinlerken yalnız bir gecede kendinizi.