bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
bir yazar. hoşgelmiş.
adı güzel yazar.
Hoş gelmiş iyi ki gelmiş 9. nesil yazar.
Büyüyünce doktor olacak ayrıca kendisi.
zekasının yaşının ve yaşıtlarının çok üstünde olduğu kurduğu cümlelerden anlaşılıyor. özlemişim düzgün cümle kurabilen kızlarla konuşmayı.
sazanları toplamaya başlamıştır.

kızın suçu yok. kız olduğu sanılsın yeter. gelsin nick altı ıslatmaları.

te allah ım.
yeni tanışılan, tanışmakla kalınmayan tartışılan ama tanımaktanda memnun olunan bir insan evladıdır, sözlükcesi yazardır. iyi ki gelmiştir, ne iyi etmiştir de gelmiştir, sözlük iyi bir yazar kazanmıştır, 9. nesil olması onun suçu degildir, sözlügün suçudur.

kendi deyimi ile taze yazar. *

(#17094640)

not: çok sert, yumuşak atın çiftesi.
baki kalan bu kubbede bir hos sada imis hoş gelmiş.
ya benim boynumda bir ağrı oluyor. dayanamıyorum. nedir bunun çaresi?
Profil fotografini hesap makinesiyle cekmis. ama naparsin cirkinlik basa bela. kaliteye bakmiyor.
*Smiley was here*
bunu alin bunu.
sözlük doktoru.*
(#17296284)
Soğan kokan ağzıyla öpüşmek ister ki bu nasıl romantizim lan dedirtir adama. Özgürlük ve bağlanamama konusunda aynı düşünce yapısına sahip olduğum pembemsi bir yazar.
uslu olursa şirinleri görebilir. uygundur. *
sahi bi mikroklimatik rezidans vardı noldu ona. *
her entry de tıp okuduğunu gözümüze sokan yazar. hayır asla kıskanmıyorum türkiye'nin en iyi okullarından birinde en iyi bölümü okuyorum ve erkek kardeşimde tıp okuyor. sadece polis ve kürtlere aşağılık gözüyle bakması kimsenin haddi değil. kürt değilim. belli ki sen de değilsin. ama sevmesen bile bu sana onları hor görme, aşağılama hakkı vermez. sen otur kırk kere twitter sayfanı paylaş belki bir doktor adayı daha bulursun.

sonradan gelen edit: (bkz: aristocrazia) eski nicki de buymuş. görgüsüzlük parayla değil tabi.
(#17703701) bu entriyi 3 kişi okuduk, tabi böğür böğür kustuk burda. yani demem o ki; oha lan bir insan bu kadar mı açık sevgili arar, hem de burdan * çaktırmadan bir de kendini övmüş, egosu da varmış canım benim. neyse, demem o ki, yalnızlık paylaşılmaz, paylaştığında da böyle gülerler arkandan. hayat çok acımasız, isot gibi.
(#17713322) cümle kuramadığı halde burada yazar olmuş yazarcık, kahroldum. yazık.
nickinin anlamını merak ettiğim yazar.
"lol you ask" çağrışımı yapmakta olan yazar.

her seferinde "lol, you ask?" diye okuyorum, ya bende sorun var ya da nickte.
Bir yazar.

oyyşş canım kıyamam. ne oldu? tutuşunca kibar olmasını biliyorsun ama nick altından kısasa kısas yapmaktanda geri kalmıyorsun. Az efendi olun biraz lan kızsınız kızlığınızı bilin. Ben orada gözüme batanı yazdım mı? yazdım. Sen ona cevap vericektin güzelim. Sen beni başka yerden vurmaya çalışmayacaktın. Cevap veremiyorsan susucaksın o zaman. Kürdü, polisi aşağılık bişeymiş gibi görmekle ve tıp okumakla olmuyor bu işler. Rezidans aldık, ablamın tus dershane masrafı 12 bin tl diyeceğine, elit komşularımız var yazacağına sus, otur utan biraz. Yazık, yazık.Zekanızı kullanın biraz. Zor bir şey değil.
9. nesil eski 8lerden bir yazar. *
bir yazar.
(#17744187)

--spoiler--
edit: canım pes 2013 aldım, beraber oynayalım diyene bir mesaj kadar yakınım.
pes mi almalıyım fifa mı? bilen eden varsa yardım etsin.
--spoiler--

--spoiler--
demin annemin velisi aradı, kızının vucudunda sarı benekler oluşmuş bu nedir, hangi doktora götürelim diye.
abla bilmiyorum henüz ama alerjidir o ya desen de anne yüreği işte telaşlı telaşlı anlatıp, teşhis bekler senden.
--spoiler--

(#17733994)

nasıl veli bu, nasıl anne? koskoca doktorlar varken, acil servisler varken çocuğunun öğretmenin 2. sınıf okuyan kızını arayıp yardım ister?

(#15616637) bu da eski nickli adresinden entryler. (bkz: sen neymişsin be abi)
Harun abi vakası dikkat. Bu arada hoş gelmiştir.
gülmediği fotoğrafı yokmuş diyorlar. ciklet çekilişinden ps3 kazansam ben de gülerim kikiki diye.