bugün

laik atak krizi geçirmeye başlayan sosyal demokrat kişisini,

yüzüne doğru sözcü gazetesini sallayarak sakinleştirme işlemidir.

mümkünse bileklerine masaj yapıp gazete manşetlerini okutarak,

"sakin ol şampiyon, hepsi geçti, şeriat falan gelmedi, sakin ol" diyerek olası bir kalp krizinin de önüne geçilmelidir.
Yobaz atak geçirenlerinkini de zaman gazetesiyle alevlendirip kalp krizinden ölümüne sebebiyet verebilirsiniz. Gerçi benim bildiğim başka yöntemler de var ama onlar tıbbi.
AT GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKAR SONRA KONUŞALIM BEYANIDIR.
(bkz: espri yaptım yer misin)

sosyal demokrasi ile ulusalcılığı ve kemalizmi aynı kefeye koyan sığırları da görmemize sebep olmuştur.

cahil deyince, çomar deyince kızıyorsunuz sonra.
yobazları akit gazetesini eroin olarak kullanmasından daha kötü değildir.

çünkü gazetinin adı gerçek "akit" ve tarih kısmı ile basım sayısı geri kalanın hepsi mi yalan olur lan!
Zaman gazetesinin gülmece sayfalarında görülmek istenen espri tarzı.
(bkz: espri yaptı kertenkele vur götünü yerden yere)

mizahın herkese yakışmadığını, bazılarında çok iğreti durduğunu, esprinin akıl işi olduğunu gösteren, esprinin uzağından bile geçmeyen, gerçekle zaten alakası olmayan kelimelerin bir araya getirilmesi ile girilen bir entrydir.
Solculuk ve laiklik ile, ulusalcilik ve oryantalizm arasinda ideoloji celiskisi yasayan hirtlari kudurtmus ve sesli gulmeme neden olan baslik olmustur.

Kendi yayinevlerini bile zamani gelince otekisi ilan ediyor bu dallamalar.

Ulan diliniz bir, tipiniz bir, durusunuz bir, hangi siyasi konuda ayrisiyorsunuz biri bi anlatsin.

Kudurmayin lan, hakarete baglamayin hemen.

Adam tespiti gotunuze sokmus.
Solcunun ulusalcı bir gazeteyi görür görmez daha da ataklanmasına sebebiyet verir. Üniversitelerde bıyıklı ve cırtlak sesli kızların dağıttığı bildiri paçavralarıyla sakinleştirmek daha ideal olacaktır.
Günlük hayatta kullanımı olmayan öneridir.
ırk ve din farklılıklarını vurgulayarak halkı ve devleti bölmeye yeltenenler geçirecek yakında o laik atağı, zamanında adnan menderes'in geçirdiği gibi.
Örnek olarak bir halkın kutsalıyla alay eden ağlama duvarında gülesim geldi şeklinde nefret suç unsuru oluşturan nick taşıyanlar verilebilir.
zordur. geçin bir kenara gülün. hahaha. açık ve net.
ilkyardım ile özdeşleşebilen hareket. Hayat kurtarır.
sunnui tenefüs cumhuriyet gazetesi ile yapılmalıdır.
ak itlerin kulağına 10 defa israil dölü demek gibi bir şey.
mümkündür.

(bkz: yandaşlara özgü kuduz türü)'ne yakalanmış köpeklerin dertlerine, itlaf etmek dışında çare yoktur.
üç sabah aç karnına 7 defa nutuktan pasajlar okuyup üflenir.
10. Yıl faşist marşı dinletilebilir.
Laik atak sendromuna ilk yardım olarak kabul edilen davranıştır.
Kemalist kişisine ilk yardım müdahalesinde bulunmaktır.

Bir hayat kurtarırsınız. Her ne kadar kemalist de olsa insan insandır.
yaninizda fazladan nutuk varsa bir paragraf okumanizin da yardimi olabilir. ya da yuksek sesle onuncu yil marsini soyleyin.
ney?
solcu mu? sözcü mü?

allah allah kontesi kim sikti?
demokrasi mitinglerine gidip demokrasi nöbeti tutan çomarlar daha komik.
halk tv kanalı ve fox kanalı bunun alternatifidir.
solcuların sözcü okuduğunu nerden çıkardınız?