bugün

Kıçını ne ile yıkadığı merak edilen yazarın haykırışıdır. Peki siz kıçınızı ne ile yıkıyorsunuz sayın yazar ?
Götünü kaşağı ile yıkayıp paspasla silen yazarın beyanıdır.
çoğayıp elle yıkanmaz kezzapla temizlenir.
(bkz: Kıçını yıkamayan ateist yazar)
Götünden Çilekli turta yenebilir yazar beyanı.
Hakkat o kadar temiz mi la?
Götünü başkalarına yıkatıyor herhalde.
esas götünün bokunu peçeteyle silip ben temizim diye gezen süzmelere ne demeli? olum siz yıkamıyonuz mu lan? mikrop yuvası amk. eline bok değse yıkıyorsun da götüne bok bulaşınca niye siliyorsun lan pis herif.
bi dönem ben de götümü avucladim. sonra babam kendi evimizi aldı. baktım oturakli tuvalet. tavuk gibi tepesine tunedim. sicinca düşen bok, ta götüne değecek su sicratiyordu.

dedim bu böyle olmaz. Bu sicmanin da bi kolay yolu olmalı. sonra yere sicip kürekle. .. yok lan şaka. öğrendim. Yıllardır götümü avuclamiyorum .

istanbul dan ismini vermek istemeyen beysar.
cahil yazar söylemidir. yıl 2015 eliyle kıç yıkayanmı kaldı. tutorsunuz bir rus o sizin yerinize kıçınızı yıkıyor kuruluyor birde pudra atıyor oh mis.
ağzından sıçmayan halktır. öyle olsa sözlük bu tarz başlıklarla dolardı değil mi ama?
kıçını ayağıyla yıkamaya çalışan dolayısıyla yıkayamayan götü bokluların derdidir. bolca parfüm sıkın da anlaşılmasın.
sıkıntı eldemi yıkamada mı yoksa götlerde mi anlatın bi hele.
kural şu, çıktığı yeri de gittiği yeri de temiz tutacaksın.
diliyle batılıların kıçını silmeyi kendine görev edinmiş yavşakların tek derdidir,

bu tür batılı aşığı, kompleksli yavşaklar için "siz onları köpekleri kadar seversiniz ama onlar sizi köpekleri kadar sevmez" derdi bir abim.
Neresiyle yıkasın, s*kiylemi?
yok artık başkasi neyle yikiyor diye insanin acaba ben hep yanildimmi lan diyesi gelmiyor mu komediye gel hanımmmm saka maka da olm adam neyiyle yıkayacak lan sen normal misin.
Hayatımda böyle sayfa okumadım! Dedirtecek durumdur. Arkadaşlar! Yazdıklarınızı hızlı hızlı baştan aşağı okurmusunuz?

Vallahi ben gülmekten öldüm, sizde deneyin isterseniz.

Bencede büyük abdest ten sonra makat önce tuvalet kağıdı ile temizleme li. Daha sonra sol el ile bol su ile iyice yıkanmalı. Sonra tekrar tuvalet kağıdı ile iyice kurulanmalı. Sol el hiçbir yere temas ettirmeden eller bol su ve sabunla yıkanmalı.

Şimdi elini makatına vurmayacak adam kağıtla önce temizlendikten sonra köpüklü duş almak zorunda. Orda peki makatı ne ile yıkayacak? Yine eli ile. Lif vursan, büyük abdest kalıntısı heryerine sürülür. Yani yağmur dan kaçam derken doluya tutulmuş olursun.
Ayrıca her tuvaletten sonra duş zahmetli ve masraf lı bir iş tir.

" Daha dün köyde nohuttun, şimdi şehre geldin leblebi oldun "
Sonra da o boklu elleriyle yemek yerler.
Çok iyi birşey yapıyorlarmış gibi bununla övünürler.
Bu müslüler kafası cidden bonzai kafası.
Tuvalet kağıdından habersiz Çomar halktır.
Onun kıçı onu ilgilendirir.
götüne su tutmayıp yarım kilo bokla gezen yazar beyanı. o değilde müslümanlıkla ne ilgisi var taharet musluğunun ? her boku da insanların inancına bağlamayın lan artık.
pişikçiler piyasaya çıkmış beyler.
insan müsveddesi zavallı acıyorum sana...
neyiyle yikiycak fil mi tutucak hortumla kıçını temizleyecek. eliyle temizliycek yoksa anan donunu yıkaya yıkaya bir gün donsuz pantalon giymek zorunda kalırsan acıyan yerlerine talk pudrayi o elinle sürersin. asıl cukunu elimize alıp salliyoruz ya onu ne yapican.