bugün

kendisiyle ilgilenen ve birbirlerinden büyük ihtimalle haberleri olmayan (biri okuldan, biri mahalleden, biri dersaneden... gibi) bir kaç erkek arasında kalan kızın durumu. çok fecidir. karar verme sürecini adayları kaybetmeden ve de kabul etmeden atlatmak gerekir. bu da genelde tekliflere "ben seni arkadaş olarak görüyorum" şeklinde verilen cevaplarla gerçekleşir. adaylar rakipleri olduğunu pek bilmez, zaten erkek tabiatının kaldıracağı bir şey değil.
böyle durumlarda iki tarz başarılı oluyor galiba. birisi geri çekilenler, kız adaylardan birini kaybetmek istemediği için üzerine gidiyor, risk o adaya gizem ve çekicilik katıyor.
ikinci tarz ısrarcı olanlar. bunlar gurur filan dinlemeden kızın üstüne gidip, bir terbiyesizlik yapmamak şartıyla kapıdan kovsanız bacadan giren erkek tipleridir. sayıları çok azdır, tavladıkları kızı mutlu edemediklerini ben görmedim. sonradan anlaşamayıp ayrılsanız bile bu adamdan istediğimi alamadım demezsiniz.
(bkz: kasar mode on)
(bkz: aşk üçgeni) hatta (bkz: aşk çokgeni).
ahmet güzel sevişiyor.
mehmet çok duygusal.
e hasan süpper yakışıklı bir şey.
hüseyin desen köpeğim.
mustafa da tam bir piç ya!
muhittin romantik, tam bir aşık!
sabahattn desen o da çok komik!
şahabettin tam bir çılgın!

allahım karar veremiyorum hangisiyle çıksam acaba!?
meslek lislerinde olan bir hadisedir bu bir erkeğe 13 erkek filan düşer bu okullarda, olurda kayıtlara bir kaç kız gelirse 1 kıza 38 erkeğin düştüğü okullardır bunlar.
hatunun motor olması sonucunda içine düştüğü kararsızlık!
bir an önce uzaklaşılması gereken kızdır...maazallah ileride hepinizi birden ister işler tersine gider sonra...*
(bkz: tabi ki sağdaki)
(bkz: maymun iştahlı)
Kızın Kararsızlığını Gözler Önüne Serer. Eğer Bu Hikayedeki Kişi Erkek Olsaydi ve 2 kız Sözkonusu Olsaydi ikisiylede Çıkardı. *
+kimin bmw si var.
+benim
+tamam işte budur seni seviyorum ben şimi anladım la bitecek hadise.
kendini 5 yıldızlı otelde açık büfenin önünde ne yiyeceğini şaşırmış haldeki bir insanla aynı duyguyu paylaşır. hepsinden tatmak ister ama imkan olmadığından seçim yapmak zorundadır.ama sonuç iki insan içinde vahimdir.biri çok yemekten patlar diğeri ise ...
yazı tura sisteminin denenmesiyle üstesinden gelinebilecek kararsızlık.
karar verememe süreci uzarsa, g.t gibi ortada kalacağını anlayamayan hatun kişisi.
kızın sırılsıklam salak olmasıdır.
herkesle çıkmasındansa kararsız kalması daha iyi olan durumdur.
(bkz: erkeğin kiminle çıkacağına karar verememesi)
bir çok erkeği cezbeden kızın karar verme sürecindeki zorluğudur. Ayrıca kızı isteyenin çok olması kızın suçu veya kaşarlığı olamaz. Ayırtermek lazım kız çok istemiyor kızı isteyen çok. Erkeği isteyen çok olunca "hey yavrum be yakışırr" moduna girilip kızı çok isteyen olunca kaşar denmesi acınacak bir anlayış ironisidir.
bu kız tipine rağbet gösterenler çoğunlukla kız "basit" olduğu için rağbet gösteriyolardır. tabi bu zavallı akılsız kızımızda kendisini gerçekten çok sevdikleri için peşinde olduklarını sanır. bu tipler hemen moda geçer ve "ay hangisini seçsem acaba" diye götü kalkık bi şekilde gezerler. yazık etmeyin kendinize yav.

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
(bkz: kıskanma yok kin yok)
(bkz: inanmazsan inanma yar)
(bkz: kiminle çıkacağına karar veremeyen kız)
uludağ sözlük başlık düzeltme timi.
(bkz: ergen kız)
karar veremez, hepsiyle birden çıkar. kaşardır. kaşar kalacaktır.