bugün

ilginç bir haber.

görsel
https://www.aa.com.tr/tr/...in-maske-yardimi-/1771825
hayaller dünya devleti ama biz niye erbilde 60 koli maske dağıttık diyor adamlar.
Haram zıkkım olsun amk.
Sen bütün vatandaşlarına dağıttın mı ki gidip peşmerge kürdüne maske dağıtıyorsun?
Ne hakla?
Verdiğim kanlar, bağışlar haram zıkkım olsun.

Edit: Boş yapma lan promer nickli aktroll.
12 defa kan bağışı, ilik bağışı ve sayısız maddi bağış yaptım.
Hadi ver hakkımı vermezsen şerefsizsin.
Ver lan 12 ünite kanımı benim.

Türgev'in tügva'nın haramzede veletleri sizi. Vergi kaçıran paravan şirket halini alan kızılay'ı savunan satılmış vatansızlar.
Bu kızılay'ın meşruiyeti gözden geçirilmeli artık.

Daha 2 gün önce Sağlık çalışanlarının maske ihtiyacı var diye haberler çıkmışken, bunlar benim vergimle gidip kürt kardeşlerine yardım yığıyorlar.

Haram zıkkım olsun.
Artık benim gözümde bir meşruiyeti kalmamıştır.
Götümüzde ayı bağırırken yapılan işe bak aq. Hastane personelleri bile maske bulamazken bu yapılan bildiğin aptallıktır.
Sen depremzedelere yardım gönderirsin kendi milletin için yardım edersin.
kızılay idlib erbil dağıtır kime sordular amk.
lan ne şerefsiz çıktınız siz lan. fazlan varsa dağıtta harbi şerefsizmişsiniz lan. bende sabah akşam şu zenginler niye başlamadı yardıma diye adamlara küfür ediyordum, niye yardım etsin ki zenginler bu şerefsizlere?
(bkz: Günün müstehak haberi)
Hak hukuk diyen geri zekalı hangimizin elinde maske var bizim evde yok dışarı çıksam karaborsa yine yok parada yok zaten.

Bizim halk evde maske yapmaya çalışıyor.
Hadi onu geçtim ben önemli değilim sokağa çıkmam yada ölürüm.

Ama daha ne ile karşılaşacağımız belli değil ne kadar sürer belli değil sağlık çalışanları bulabilecek mi maske o hengamede.
Show yapmayın güjlü Türkiye falan diye götünde don yok amınoğulları.
Sucukçu muhasebecisi ve tayfasının ne mal olduğunu gösteren sayısız rezaletlerden biridir.

Bak Almanya ve italya AB ortakları, iTALYA'YI bok götürüyor ama Almanya hiç el atmıyor. Neden? Çünkü önce kendi halkına karşı sorumlusun.

Yandaşlar, size beleşe maske dağıtıldı mı? Hayır, bize dağıtılmadı da belki sizi ihmal etmemişlerdir diye sordum. Dağıtılmadıysa bu Pkk destekçilerine öncelikli olarak yardıma koşulmasına ne diyorsunuz?

Ülkücüler... Len sizin yatacak yeriniz yok. Kimlerin peşine takıldınız! Başbuğ mezarından kalksa odunla kovalardı alayınızı.
Herkesin ihtiyaçi var doğru yapmışlar.
Benim insanım ıslak mendilden maske yapmaya çalışıyor, bunlar elaleme dağıtıyor maskeleri, gerçekten utanç verici bir olay kızılay'a yakışmadı. Ne zaman şu ülkede türklere değer verilecek acaba?
Bu ülkenin kurumları sadece Türkler için adım atmıyor. Bu nasıl bir düşmanlıktır.
eşek olursan semer vuran çok olur .
yakında anadoluyu da tamamen kaybedeceğiz .
türk nüfuslu bir devlet tek kurtuluşumuzdur .
akape'ye oy verenlerin yüzündendir.

ey akapeli'ler hala utanmıyor musunuz, insan içine nasıl çıkıyorsunuz?
Yandaşların trollerinin bile savunmaya kalkmadığı rezalettir.

Yahu utanmayın, paranızı aldığınıza göre iş ayrımı yapmak doğru olmaz. Mübarek akp hükümetimiz ne yaparsa doğru değil mi?
" el iyisi " dedikleri olay.
Ulan millet burada kutusuna
(50 maske)
200-300 lira bayılıyor
biz
Beleşe maske dağıtıyoruz
S.keyim yapacağınız işi
IBNELER...
Bu Erbil bize inat Kürdistan referandumu yapan saçmalıkların başkenti değil mi. Vay arkadaş şu hale bak.
"Beyaz türk"lerin vergisinden çıkmaktadır, Haram zıkkım olsun.
valla bir beyaz turk olarak tam vergilerimi haram ediyordum ki ustteki entryi gordum. sagol kardes.
Ülkenin başında olacak eleman dedi. Türküm ama Türkçü değilim. Yalan söylememiş demek ki.

Oy veren sik kafalılar şimdi kolonya peşinde koşsun.
Yanlış Erbil Türkmen kenti, Hatırlatırım.
Türk Kızılayı, korona virüs ile mücadele kapsamında Irak'ın kuzeyindeki bölgesel yönetimine 30 bin maske ve 475 koli gıda yardımında bulundu.
Benim ülkemde halk parayla maske bulamazken bunu yapmak ne kadar doğru siz karar verin. Ben hakkımı helal etmiyorum.
Bu ağzını kırdığım kızılayı neden Türkiye hariç her yerde yardım yapıyorda bize gelince üç maymunu oynuyor. Tarih hepinizi utanç kaynağı olarak yazacak.
güncel Önemli Başlıklar