bugün

Yaşadığı şeyin arkasında duramayan bir karakter. yanlış ya da doğru yaptığın şeyin sonrasını bilemeyecek bir olay değil bu durum. bunu bile bile yaşamışsa, getirisinide göğüslenip arkasında durmalı.

ört pas edip karşındakini kandırsan ne olacak. o ört pas ileride karşına başka bir şekilde çıkacaktır. sakladığın herşey ileride yüzleşmek zorunda olacağın bir kabul edilmezliğe dönüşür.
hanımların dikkatine,
overlok makinesi ayağınıza geldi.
halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfleks kenarına;
overlok çekilir.
beş dakikada yapılır,
hemen teslim edilir.
Böyle bişey varmıydı aq ben niye bilmiyorum.
intihar etmesi muhtemel kızdır. nasıl yaşarsın karşındaki insanı ömür boyu kandıracağını bile bile. daha ne kadar aşağılık olabilirsin ki?...
(bkz: laikçi kızlar)
kendisine saygısı olmayan kızdır. bir kere biz erkekler her türlü naneyi yiyelim, onla bunla gönül eğlendirelim; kadında da bakire isteyelim. bu bencilliğin kralıdır. bir kadın da böyle bencil bir erkekle tüm hayatını geçirmeyi göze alıyorsa, kendi saygınlığını hiçe sayıyorsa tabi böyle bir operasyona girişebilir.
Sizene kardeşim sonuçta terzi parasını siz vermiyorsunuz. Ayıp ayıp.
hayatını kendi istediği gibi değil toplum baskısına göre yasayan kadındır efendim.
Devir gelişti. Mikro cerrahi ile gözle görülmeyen kılcal damarlara kadar tek tek dikiliyor.
Gerçek bir Bakire kızla, kendi diktirdiği kızlık zarı arasında en ufak fark olmuyor.
Bi çok kız evlenmeden tekrar tam anlamıyla bakire (!) oluyor.
(bkz: Türk kızına güvenilmez)
en ağır ithamları hak eden kızdır.

erkekler yüzünden diktirme muhabbetine hiç girmeyin tamamiyle hatun kendi kahpeliğin den ötürü diktiriyor dur.

lan zürriyetini siktiğim neden diktiriyor sun yani madem başkasıyla veya başkalarıyla o boku yedin yeme arkadaş yatma milletin altına. ha uçkuruna karışacak değilim yattıysan da bunu neden kocan olacak kişiyle paylaşmayıp daha evliliğin ilk gününden adama çıkaramayacağı bir yalan atıyorsun.

söyle sevgiline senden önce başkalarıyla yattım her pozisyonu denedim diye. sen şimdi dersin ki sevgilim bakir istiyor kabul etmez böyle bir şeyi lan sakatat beyinli bunu anlamayacak bir insan ise zaten senin için doğru kişi değil kendini kandırma git adam akıllı birini bul.

ha dersen ki evleneceğim kişiden önce 300 kişiyle yatttım hepsinide köpek gibi sevdim sadece zarı diktirmeklede kurtulamazsın ruhunuda diktirmen gerek.
bana bir olayi hatirlatti. haydar dumen hocamiza gelen sorular arasinda "hocam vajinami domestosla yikadim namusum temizlendi mi?" sorusuna yanit olarak; kızım degil domestos sülfirik asitle yıkasan yinede olmaz. demisti bi an aklima geldi paylasmak istedim
Kac dikimden kaçı tecavüz kaçı gönüllü ilişki acaba. Boşverin bu tecavüz olayının ardına saklanmayı.söylenenlerin kendi rızası ile ilişkiye girenler için söylendiğini biliyorsunuz
Tabi kız kendi kendine bozdu, başka bir ... yüzünden değil.

En ağır ithamları hak ediyormuş diyenlere de hep öylesi denk geliyor, dünya işte büyük konuşmamak lazım.
herhangi bir sağlıksal raahtsızlıktan ötürü böyle bir eyleme kalkışmamışsa, muhtemelen evleneceği kişi için böyle bir eylemde bulunuyordur. dolayısıyla kaşardır. açık ve net.
Terzi olan kızdır.
kaz-kadın-kız sarmalında başa sarmıştır.
Akıllı kızdır.
Türk erkeklerini onu hakediyor.

Hepsi zinakar. Karıyı bakire bekliyor gavatlar.
cinsel ilişki yaşarken namus kavramını bacak arasında görmeyip görenlere muhalefet eden, daha sonra ne hikmetse muhalif olduğu yola başuran kızdır. insanda utanma aldanma olacak.
annesi terzi olabilir.
madem diktirecekti niye deldirmiş.
Kızlık zarını koruyup her türlü boku yiyen ve ondan sonra namusluyum diye geçinen kızla hemen hemen aynı karakterdedir.
Mikro cerrahi ile acısız ağrısız 15 dk'da yapılan durum.

Eğer çok gerçekçi olsun istiyorsa bacak arasından alının küçücük bir deri ile ilk gün ki gibi dikilebilir.
hata edendir. fermuar taktırmalıydı.
Edebiyle sikişen kızdan sizin tabirinizle daha "orospu" olan kızdır. Ha bana kalırsa orospuluk bu değildir.