bugün

O Kızların arkadaşıdir.
Samimi erkektir. Doğaldır aferindir.
yarrak afedersin.
Normal erkektir.

şaşılacak ne var anlamadım. kızları bu kadar yüceltmeyin.
küfür ağzına yakıştıkça yani bundan kastım abes durmadıkça samimi olan erkektir yoksa etmesin lütfen erkeğidir.
Kelimenin tam anlamıyla itoğlu ittir. Henry cavill olsa, ışık hızında soğurum.

Oha henry cavill değil lan yok. O hariç. söv anamı bacımı karıştırma ama sıfatıma söv henry tipini Yediğim.
Kaba erkekdir.ayıp olum yapmayım.
islami yetişme tarzına göre kendini yetiştirememiş kendini kabalıkla ifade eden kardeşlerimizdir.
Abartmadan durumuna göre ediyorsa normaldir. Onun dışında kabalıktır.
terbiyesizdir, iğrençtir. uzak durulasıdır.
saygısı yok demektir.
Erkek erkeğe küfür normal ama kız arkadaşın yanındayken sıkıntı, öyle miymiş? saçma. Bokunu çıkarmamak şartıyla normal bir durumdur.
Ilerde Kendi Kızına Küfür Edecek Kişidir.
onları kız değil arkadaş olarak görüyordur, tabi düşüncesi değişkendir.
Bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyeyim.
Afedersin amlarına koyayım ben onların.
avzına iki şapıldak yapıştırılması gerekir.
erkeklerin yanında küfür eden kızla ölümüne kapışır.
her kızın yanında diye biliyorsa o zaman onda bir sorun vardır...(terbiye ile ilgili)
ama bir iki tane çok yakın arkadaşınızın yanında (ufak çaplı) küfür etmek normaldir.
varoştur.
Düştükçe düşer.
bir kız için rahatlığını bozmayan mükemmel erkek modeli.
Küfür var küfür var.

Şimdi kızlarla otururken bir şey olunca vay babanın dübürüne amuda çakayım, bacağından potaya asıp götüne smaç basayım, yok ebenin amından şırıngayla kan çekeyim falan bunlar hakikaten hoş olmaz.

Ha ama,
Hassiktir serhat neler dönmüş ya, vay amk, vay aq (kısaltma biçiminde kullanılarak) ayy götüm gibi kullanışlar bana kalırsa sıkıntı değil.

Yoksa gidip kıza el ense çekip naber lan yarrraaağam diyelim demiyoruz bizde.

Ha hassas arkadaşlar vardır, hassiktir deyince bile rahatsız oluyordur ona eyvallah.
hay amına koyayım ben o erkeğin..
oldu mu?
Hoş bir durum değildir. Yanındaki kızlara saygısızlıktır. Ayıptır ayıp hayvan herif.
Fazla aşırıya kaçmadıkça,
Bir sıkıntı yoktur kanımca..