bugün

hemen hemen bütün sınavlarda yaşanmış olay.kızlar tavan yaparken erkeklerde bu arada altta kaynayıp gidiyorlar.daha sonra yaz okulu falan uğraş.bazı kız arkadaşlarımız 95 almışım niye yüz alamadım diye üzülüyorlar.hatta itiraz eden bile çıkıyor.erkeklerin ise beddua etmekten başka çareleri kalmıyor.
(bkz: Hiç çalışmadım deyip sınavdan 100 almak)
(bkz: erkeklerin sinif ortalamasini düsürmesi)
kızların sorumluluklarını bilmeleriyle alakali bir durum olabilir.
eger univde okuyup bir de can egrisine baglı iseniz ofkeniz bambaska boyutlara varabilir.
hep bole olmustur bu.genelde arka 4 lude sınıfın ortalamasını dusurur.
genelde sınavdan sonra sınavalrının cok kotu oldugunu soleyip sonuclar acıklanınca can egrisini yukseltmeleriye bolca kufur kazanan kişilikler...
Özellikle kimya mühendisliği gibi kız popülasyonunun aşmış olduğu bir bölümde okumaktaysanız 4 yıl boyunca başınızı ağrıtacak olaydır.aşağıdaki gibi diyalogların da yaşanması muhtemeldir...

Kimya vizeleri okunmuş not listesi asılmıştır.Ramirez notlara bakmak amacı ile listenin önüne kadar gitmiş tam o anda telefon çalmıştır.Arayan inekgüldür.istemeye istemeye telefon açılır...
-Ya ramiiii.bizim notlara da bakar mısın?(ki daha kendi notuna bakmamıstır)
-Tabi...dur bakalım...denyogül hedegül hödögül aha inekgül 98 almışsın...(söyledikten sonraki ufak arada kendi notu olan 70 i görmüş sevinmiştir ramirez.olacaklardan habersizdir.)
-hadi yaa...inanmıyorum halbuki tamdı benim 2 puanı nerden kırdı acaba vidi vidi bik bik ay hedegül kaç almış?
-dur bakalım...100 almış...*
-hödögül?
-hmm.....o da 100...*
-denyogül?
-bakıyoruuummm....valla o da 100..(dendiği anda listede bir gariplik sezilmiştir)..alala...bu ne lan...kaç tane 100 var lan bu listede..dur bakalım..1..2..3..4..5..6............37...38....39...*hass...bu ne lan.**
-(inekgül fütursuzca konusmaya devam etmektedir)..ya bu hoca bana taktı* galiba denyogülle kağıtlarımız aynıydı niye kırdı...*
-labisktrgt...
-efendim?
-dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt

Omuzlar düşmüş bir biçimde bölümden çıkılır nargileye gidilir.Efkar dağıtılır.4 yıl ne b.k yicem ben bu ineklerle diye düşünülür...
(bkz: erkeklerin curve ü yükseltmesi)
(bkz: kim olsa aynısını yapardı)
kızların her sınavdan sonra ağlayarak 1 alcam yaaa die haykırmalarına rağmen sonunda en az 4 alıp sınıfımızın ortalamasını kurtarması
genelde her üniversitede yaşanan ve artık yadırgamamamız gereken (bkz: hadise)
i.i.B.Fakültelerinde çokça karşılaşılan genellikle sivilceli, erkeklerin "bıyıklı" diye tabir ettikleri kız gibi giyinip inek gibi çalışan 99 alınca niye 100 almadım diye üzülen yaz okuluna kalmayıp güzel kız ortalamasını yükseltme gibi yararlarıda olan ama nedense okul bitince balta olmalarına rağmen kesinlikle sap bulamayan her not açıklanmasından sonra nefretle bakılan kızların gerçekleştirdiği olay.
güncel Önemli Başlıklar