bugün

döşü kıllı, parası bol ve zeka seviyesi kendinden düşük erkek modelleridir.
elbette ki burnu üçgen olan erkek! parmağın üzerinde kaycak yani hacı.
Yakışıklı
Tatlı
Komik
Eğlenceli
Havalı
ilgili
Güvenilir
Sadık
Maddi durumu iyi
Giyinmeyi bilen
Romantik
Yatakta iyi
Duyarlı
Akıllı

Kısacası (bkz: ütopya)
cool erkek olacak. çok kıskanç olmayacak, insan içinde konuşmasını ve davranmasını bilecek...
(bkz: insan)
1.90 boy isterler, yakışıklı isterler ama giderler hımbılın biriyle çıkarlar hatta evlenirler.
yakışıklı olsun ,parası olsun gerisi önemli değil.
edit: yediremediniz diye eksilemeyin kızlar.
yoktur.

çünkü kızlar, beğendikleri bedenlere hayallerindeki ruhları koyup aşık olurlar.

[ekleme] battı di mi? bence de.
ilgili,esprili,sempatik ve sadakatli.
kirli sakalı olsun mu? olsun.
boyu 1.90 olsun mu? off, olsun olsun.
kaslı olsun mu? aman ya rab kaçırılır mı? olsun.
öyle yumruğunu vurmasın masaya. adam gibi anlatsın derdini. vurulması gerekilirse ben vururum efenim.
sarı sarı kimin yari olsun. benim yarim olsun.
bi de arabası olsun güzel mi güzel. e biraz da para.
daha ne?

(bkz: olsun yani)
(bkz: tanrım bunu sen yaratmış olamazsın)

edit: siz rusları överken biz bişey demiyoz ama!
(bkz: hayrettinyapma)
sadık erkek.

çirkin olsun, benim olsun...
Angelina Jolie dudaklı ve gamzeli erkekler. *
düz kasa, gay kafa erkekler..
benim dna'larımın kopyalanması sonucu üretilecek olan erkektir.
içtenlik samimiyet dürüstlük...aman nerde öyle erkek? biraz ilgi biraz şefkat yeter de artar bile.
azcık benimdir. genel olarak dış görünüşüm çok beğeniliyor. zaten herkez hehe beni anlatıyorlar diyor o yüzden şuan yorumsuzum.
konuşurken efendi, dürüst, beni seven, aklı başında olsun modeli.
gerçekleşirken piç, ibne, sikip kaçaçak erkek, kullanacak erkek modelidir.

çok gerçek oldu biraz karalayın uluortasözlükte böyle yazı olmaz.
6523 n43. ama bu aralar bunun bi alt modeline sardim. o daha iyi. biraz maco. tam istedigim gibi. size de bu modeli tavsiye ederim.
90-89-88 model erkektir efenim.
ben bu modelleri seviyorum.
1.65 ve 1.70 arasında kısa kumral tercihen renkli gözlü, zeka pıtırcığı modelini içinde bulundurur. *
karşı cinse ilgi duyan. bir saipsiz değil.
175-185 boylarında
70-80 kilo
esmer yada kumral
kirli sakallı
hafif bir göbek
ela yada kahverengi gözlü
seksi bir ses tonu
geniş omuzları güzel bir götü olsun.
kıvırcık saçlıysa daha bir sevilir.
Tabi sırf tiple olmuyor. Maço olsun, kıskansın ama abartmasın, dürüst olsun, romantik olsun özel günleri unutmasın ve en önemlisi yanında kendimi rahat mutlu hissediyim. bir de tabi zengin olursa tadından yenmez.
önden hararetli bir giriş yapacak olursak; erkeklerin şu meşhur ''vermeyeceksen gösterme'' tripleri gibi '' evlenmeyeceksen dükkanının önünü kapama lan'' gibi tripleri mevcuttur bütün hemcinslerimin. baştan niyetini olumlu ya da olumsuz belli eden herifler olun ki karaktersiz durumuna düşmeyin.

2. vakamız hanım evladı tipler.farkeder farketmez ayaklarımız kıçımıza değecek hızda uzaklaşıyoruz.kendi kararlarını kendi verebilen, ayaklarının üstünde durabilen tipler olun.

3... şu elleriniz azıcık ceplerinize gitsin.ayda bir alınan 3 5 çiçek sanırım sizi batırmaz?

4. koruyucu, kollayıcı tipler olun.biz bir erkeğin hem sevgili hem abi hem baba olmasını istiyoruz genel olarak.ha oldu canım başka? diye aval aval bu yazıya bakan herif.sen istedin tavsiyeyi.neyse.bağırın çağırın demeyeceğim.oklava,tencere,tava yemenizi istemem.ama yeri gelince o elleriniz masaya insin bakalım.ses getirsin.

5. şu saçlarınızı uzatmayın allağsen.özür dilerim beyler ama hiç birimiz yanımızda 2. bir hatun gezdirmek istemeyiz.

6.dürüst olun.ne olursa olsun.sevgi,aşk bir yere kadar.bunlar zamanla söndükten sonra o ilişki hala devam edebiliyorsa sırrı saygıdır.saygı da dürüstlükten geçer.

bu bitmez ya.ama kısaca bir kadına ''bu herif benim çocuğuma baba olabilecek bir herif'' dedirtebilecek kadar güçlü ve sadık olun.

edit: ha unutmadan.kirli sakal yapın.nolur!
Seven erkek modelidir, aynı zamanda değer vermelidir. Giyimine özen gösteren erkekler daha çok tercih edilir.