bugün

Sürekli seni izleyip sen baktığın anda hızla bakışlarını kaçırması.
Minimalize muhabbet etmek.
Neden? Su yuzden: eger cok iyi tanismiyorsaniz yani ayni is yerinde farkli departmanlarda calisiyorsaniz atiyorum sizden etkilenmisse bir hanim kisi muhtemelen kafasinda acayip bir taslak icine mukemmel uyumla yerlestirmistir sizi. Yani puaniniz 100 gibi bir seyle basliyorsunuz. Fazla muhabbet tez ayrilik demisler. Konustukca sizde fark edecegi her olumsuzlukta bu puaniniz dusuyor. Maalesef o donemde sizi bir insan olarak degerlendirmekten ziyade kafasindakiyle kiyas icinde oluyorlar. Bu yuzden minimum muhabbet.
Cunku ya siz onu sevmezseniz ya siz onun hayalindeki gibi degilseniz?
Aslinda mantiksiz. Nereye kadar boyle gider hic kestiremiyorum. Ama bir yerde ya vazgeciyorlar ya da muazzam bir iliskiye basliyorsunuz.
Cokos.
Kız kankalarıyla aynı anda bakıp bakıp gülmeleri. Nasıl denk getiriyorlar anlamıyorum. Sorun şu, hangisinin yürüdüğünü bilmiyorum.
Yüzüne bakamaması
Onun baktigini anlayınca gulumsemesi
ismini duyunca gülümsemesi
Onunla ayni ortamda bulunmaya çalışması
Ona bakarken gözlerinin içinin gulmesi.
Asla bakamamak. Salağa bağlamak bendeki özellikler.
aralarında bol bol kahkaha atmak, saçlarıyla, küpeleriyle oynamak, kızarmak, gözlerini kaçırmak olan belirtilerdir. kadınlar hoşlandığı zaman erkekler kadar olmasa da, iyi gözlemlendiğinde kolay anlaşılabilen hareketler yapar.
Şöyle söyleyeyim. Belki bazı erkeklerde bunu anlama yetisi yoktur ama bazılarında illaki vardır.

ilk bakış. Kızın size ilk kez bakışında ne yaptığı, işte efendime söyleyeyim baştan aşağı süzmesi mesela ve alıcı gözle bakması.

O bakışı işte bu bazı erkekler anlar. O öyle bir bakıştır ki hissedersiniz. O kızın sizden hoşlandığına kanaat getirirsiniz. Bu bende birçok kez oldu açıkçası. Acaba ben karşıdakini beğeniyorum o yüzden mi hissediyorum dedim fakat yok arkadaş, bu başka bir şey. Çirkin kızda da güzel kızda da bunu hissedebiliyorsun. Tanımlanamayan bir şey ya. Kız bi değişik bakıyor. Sonrası size kalmış artık.
saçlarla oynamak, aptal aptal gülmek ve bir türlü tanışamamak pffff...
Hepsini okudum.
Sonuc: bi belirti yok.
olgun bir hatunsa öyle kolay anlaşılamaz, belirtiler daha çok gözlerde olur, çok daha gizli olur. lakin, ergen ruhluysa daha bariz belli eder.
Saçıyla oynamaları. %100 onaylı. Evet.
Eğer sadece belli etmek istiyorsa bunu anlayabilirsiniz.Aksi takdirde anlamanızın mümkünatı yok.Öyle belirti falan hikayedir.
birkaç ortak tecrübelerle bende tanım girmek isterim;

- ilk safhalarda erkek kişisiyle konuşurken anlamsızca gülmeler görüldü.

-temas isteği var. temas etmiyorsa hoşlanmıyordur yanlış bi önermedir çünkü bu kızın utangaçlığı ile doğru orantılı. bunu da siz temas ederek anlayabilirsiniz. güven verirseniz ve oda teması bir şekilde sıklaştırırsa tamam demektir.

-çoğu zaman hiç farketmediğiniz yerden vururlar. sevgilimle ilk tanışma safhalarında instagramdan video gösteriyodum. alakasız bi videoydu fakat kendisine atmamı istedi. aylar sonra itiraf ettiki hesabımı takip etmek içinmiş.

-uzun vadede görüşme süreci olucaksa en azından 1-2 hafta izlenim edinmek en mantıklısı. bi kız birinden veya sizden hoşlanıyorsa eninde sonunda bunu öğrenirsiniz bu ve benzer entrylerdeki belirtilerden.

-burcunuzu sorması genel itibariyle olumlu yöndedir. benim gibi ikizlerim dediğinizde bile gülerek karşılıyorsa bir sonraki aşamaya geçmiş bulunmaktasınız ;

(bkz: kızların ıslanma belirtileri)

-mesajlaşma safhalarında kadınların yazma sıklıkları ile hoşlanma seviyeleri asgari şartlar dışında doğru orantılıdır.

-en önemlisi, sırf sizin arkadaşınız diye arkadaşınıza muazzam saygı göstermesi, onunla yakın olmaya çalışması.

-kıskanmak elbette vardır fakat kıskanıyor diye damgayı vurmayın. sizi arkadaş olarak kıskandığınu söyleyip yolun başında işinizi patlatabilir.

-size karşı yaptığı bir yanlışı farkedip özür dilemesi. hatta direk farketmesi. özür dilemesede olur. hele birde bidaha yapmıyor veya yapmaktan son anda kaçıp delicesine af diliyorsa nerdeyse tamamdır.

-sanal seks yapan kızdan mütemadiyen uzak durun. gerçekten hoşlanan kız dokunmanın haricinde böyle şeyler istemez. ilişkinin orta-uzun evrelerini saymıyorum.

-en sevdiğim piçlik niteliğinde olan bir taktit ise kendinize fiziksel bir zarar gelmiş gibi davranın. canınızın yandığını belirtin. geçmiş olsun yerine hal hatır sorup yana yakıla yardım etmek istiyorsa vardır bişeyler.

bu anlattıklarım zamanın oyunu. siz siz olun, kendinizle istişare yapıp hoşlandığınıza karar verdiğiniz an gidip açılın. sonuçta hiçbir kadının hareketleri %100 gerçeği yansıtmaz.

edit: tamam mesajınıza cevap vermeye çalışıyorsa en yakın nikah dairesine başvurabilirsiniz.
Size en az 1 kere gülmüşse aşıktır!
Yarrağınıza tükürüp üstüne çıkıp hoplamaya başladıysa hoşlanıyor olabilir. Bir ihtimal...

Beybi!
Kesik kesik bakış ve utanma duygusunu size yoğun iletir.

Tabi bu kız ise.

Ama hoşlanma konusunda deneyimli ise farklı tepkimeler doğabilir.
mekana girdiğinde yan gözle olsa da bakmadan geçmez.
soğuk davranır.
Kızlar erkeklere göre daha cesur. Hoşlanınca direk yürüyorlar.
kızın çirkin olması. çirkinse mutlaka hoşlanıyordur.
tam hoşlandığını sanıp sende hoşlanmaya başlarsın ama sen kendi kendine gelin güvey olmuşsundur. bazıları sizi istediklerini elde edene kadar hayatlarında tutarlar.
görsel
bilimsel olarak bir kadın karşı cinsten birisini seksi buluyorsa öncelikle saçıyla oynamaya başlarmış. saçlarını parmağını dolayıp, katlayıp açıyorsa tamamdır. ikinci olarak dudaklarını hafifçe ısırıyorsa ve burun delikleri inip kalkıyorsa sizi arzuluyordur.
ağızlarından tükürük halk arasında salya denen sular akar. evet..
benden kimse hoşlanmadığı için hiçbir belirti gözlemlenmemiştir.