bugün

Yaptigim sacma esprilere bile gulmesidir benim icin.
Bir de yalandan bahanelerle koluma omzuma falan dokunma oluyor.
Benim hoslandiklarim genelde benden hoslanmaz, benden hoslananlari da ben begenmem. Boyle makus bir talihim var. Siktir cekme konusunda da kazmayim. Kalbini kirmamak icin net sinyal veremiyorum son ana kadar.

Ben hoslaninca aptallasiyorum, muhtemel sebep bu. Bu embesil napiyo diye dusunuyor olabilirler hakli olarak.
Göz göze geldiğinizde gözlerini kaçırırlar.
Yalnız bu olaylar kıslar tarafindan manipule amaçlı kullanilabilir. Dikkatli olmakta fayda var.
direk soyunup önünde domalıyorsa hoşlanıyordur. kesinlikle.
yani kaçamak bakışlar ve gereksiz sorular.
neden? nereye? kiminle? ne zaman?

3n1k tamam.
neymiş dokunmaya çalışıyorlarmış neymiş sürekli iletişim kurmaya çalışıyorlarmış, övüyorlarmış hoşlandığı erkeği ahsjs yok la öyle bir şey maksimum alık alık bakarken yakalanmışımdır birkaç kere ahah. ben bir erkeği övüyorsam efendim tamamen arkadaş olarak gördüğümdendir, karmaşık bu işler bence kızla iletişime geçmeniz gerekiyor belli olur zaten. sana kendini anlatıyorsa senle ilgili şeyleri merak ediyorsa..

bilemiyorum bu derece hoşlandığını belli eden kızlarımız var mı hayır varsa ne diyeyim helal olsun ablam.
memelerin dimdik olması ve uçlarının sertleşmesidir.

sizden hoşlandığını düşündüğünüz kadınla göz teması kurarken biraz memelerine bakın farkedeceksiniz. bu da böyle biline.
görsel

Kelepçelerini okşuyorsa sizden hoşlanıyordur arkadaşlar.

T, bir takım saçmalıklardır.
ilk olarak göz teması, arkadaş ortamında sadece sizin gözlerinize bakıyorsa, gülümseyerek bakıyorsa ama hafif bir tebessüm şeklinde olacak ve yine arkadaş ortamında sohbet ederken ayakkabı uçlarına bakın, burada sizinle konuşup konuşmaması önemli değil, ayakkabı uçları size doğru dönükse, başbaşa kaldığınızda çok rahat davranamıyorsa mesela hapşıramıyor, burnunu çekemiyorsa yüzde yüz olmasa da size karşı bir hoşlantıdan emin olabilirsiniz.
toplu fotoğraflarda hep aynı erkekle yan yana gelmeye çalışmaları, neden beni şu anda sikmiyorsun dercesine gözünün içine içine bakmaları.
beyler bunlar çok karmaşık yaratıklar. bazen sabah akşam seninle mesajlaşsa bile başkasından hoşlanabiliyorlar.
o konuda çok kırgınım onlara.
bu konuda erkelerin kızlara söz bırakmama nedeni anlaşılır gibi değildir.
konuşması değişir ve gözler kayar.
Saç düzeltme bacağımda ne var deyip pantolonu sıvama. Başa omzunu koyma. Beraber oturup buluştuğunuzdan ayrıldığınız zamanki geçen sürenin 4 saatten fazla olması. Bunlar hep bir kadının sizden hoşlanma alametleridir.
herkes beğenirken onlar kalp atar.
yanınızda sürekli saçı ile oynuyorsa, sohbet son bulduğunda bir şekilde devam ettiriyorsa ve kendisine hep ben çirkinim diyorsa, hafif gönlü var gibi gibi. garantilemek için, ona whatsapp'tan 'kill bill'in başrolünde kim vardı?' ya da 'matrix trinity kim tarafından canlandırılıyordu?' gibi manasız bir soru sorun. bilmediği araştırmak zorunda kalacağı. eğer her şeyi bir kenara bırakıp, sırf o dediğiniz basit soruya odaklandıysa, hayırlar uğurlar olsun.
Sizin salak salak konusmalarinizi bile ilgiyle dinlemesi, gerzek espirilerinize gülmesi.
Gözünün içine bakıyorlar sürekli.
Soyunmaları.

Abazalandınız...
bir misal yanlışlıkla kolonyayı üstüne dökebilmesidir.
Saclar ile oynama vs diyebiliriz de, bu bașlik açilmișsa ciddi iletisim problemleri yasayan bir insan'in ruh halinden bahsediyoruz, psikoloji de ciddi bir rahatsizliktir, ilerleyen evrelerde, sapkinliklara yol acabilir, acil doktora gitmesi gerekiyor.
Var mı lan öyle bişey? Genelde hep siktir çekerler
Sizinle sürekli konusmaya calısmaları, uzun uzun konuşmaları, konuşma icinde gizliden kendilerini övmeleri.
Kıskanmak, güzel güzel bakmak, yemek yiyip yememesine dikkat etmek, hasta olmasın diye uğraşmak...
çiuv hapşurması çok gülmesi güzel gülmeye çalışması arkasına bakarken yüzünü dönmeden bakmaya çalışması