bugün

ilgi gösterir.Bakar veya daha doğrusu baktırır .
Bulduğu her fırsatta sana bakıyorsa, göz göze geldiğinizde gözlerini kaçırıyorsa, yanında saçmaladığını hissediyorsan seviyodur hacım.
(bkz: ben)
bi kahve içmeyi teklif ettiğinde kabul etmesi mesela.
Onu götürürüm bir balık restoranına haa
Ondan sonra iki büyük balık söylerim ıımm
Ondan sonra balığı nasıl yediğine bakarım
Eğer bıçağı çatalı çok iyi kullanırsa öhö öhö
Ve o balığı çok temiz yerse o kadına evlenme teklifi ederim eğer kabul ederse beni seviyordur haa
işte burdan anlarım.
- bu abimize bir alkış alalım gerçekten birgün onu burda aramızda görmek isteriz.
Şahsen hoşlandığım zaman adamın gözünün içine içine sokarım işimi sağlama alır hoşlanıyorum derim.
Ne gerek var adamı şizofren etmeye seviyorsanız söyleyin kızlar.
O gözler bakar çevirir. Tekrar bakar tekrar çevirir. Arada yere bakılır. Uzar gider.
Amlarının ıslanmasıdır.
Saçma sapan gülüyorsa Tebrikler.
şey vardı bi de ses tonu değişir bazen.
hoşlandığı kişiden kaçmak. gerçekten bazı kızlar hoşlandığı kişiden adeta kaçıyor

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
Ya bakışından anlarsın be. Anlamazsan yuh zaten!
Bakışlar herşeyi anlatır. Gözler yalan söylemez. Bu tabi bakışlardan anlayanlar için geçerli bir durumdur.
sıkılmadan uzun süre konuşabilmesi, bakışlarındaki mutlukuk olabilir.
Burdaki belirtileri okuyup hemen gidip kıza açılmayın. Göt lalesi gibi kalırsınız.

Nasıl ki bi hastalığın belirtilerini okuyunca sizde de varmış gibi geliyorsa bu durum da aynı bokun laciverti.

Bu belirtileri bir kızda görüyorsanız kendinizden şüphe edin. Asıl hoşlanan siz olduğunuz için görmek istediğinizi görüyor olabilirsiniz.
Kesin hoşlaniyor dersin ama hiç bisey hissetmemistir. Kizlarin sadece hareketlerinden yola cikarak kesin bi olguya ulasamazsiniz.
kız utangaçsa asla bilemezsin ama hareketli bir kızsa direk belli eder zaten.
bilen birisi söylesin bana. kim hoşlanıyor anlayamıyoruz amına koyim.
Mesajlara uzun cevap verme sık mesaj atma espiri yapmaya çalışma gibi ponçik belirtiler.
hoşlanan kız ona bakıldığında gülümser, gözlerini kaçırmaz. tarifi imkansız bir rüzgar estirir. kız hoşlanıyorsa bunu belli eder akıllı erkek hemen anlar.
konuşurken heyecanlanıyorsa ve dişlerinize ve sonra dudaklarınıza bakıyorsa evet aynen öyle oluyorsa bir çırpıntı olmuştur.
bunu kızlar bilmez zaten onlar o an hangi kafayı yaşadığını bilemez sana dese uçuk kaçık gelir en iyisi erkeklerin gözlemidir hiçbir kız bu tür belirtileri gizlemeyi beceremez dedim ya o an sarhoş mod on oluyorlar ama bakımlıysanız etki uyandırdıysanız sizin en gerçekçi samimi buldukları dudaklarınız oluyor bu arada ilk kelime ağzınızdan çıktığında bir çift göz yüzünüzü tararken gözler dudaklarda dişlerde takılı kalır.

açıkçası rüyaların fantezilerin kaynağı bu tarayıcı gözler olmalı. hayal kurmayı seven bir varlıktan bahsediyorsak o an tüm bedenimizi hayal ediyorlar bence.
özetle;
ilk olarak göz taraması kızın gözleri hızlı hareket eder sizi tarar.
sonra dişler aslında ilk konuşurken dişinize bakması da o an ki bakımlıysa artısı olur ki bu yüz tarama aşmasına geçirtir ama final dudaktadır, hani o toplumu bozan diziler filmler var ya aklınıza onlar gelmesin sıradan aile dizisindeki gibi öpecekmiş gibi olmanız hayaller ve gerçekler bu olsa gerek samimi olduğunuzu hissetirdiği açısından dudaklar önemli hep son oraya bakar.

beğenen kız vücudu süzer, hoşlanan sürekli uzaktan keser, aşık olan sarhoşa döner, ani tepkilerle bakım ve tadilat moduna geçer.
bir türk kızından mutluluk isterseniz dibine kadar hissettirir.
kızlarımızı iki günlük ilişki çin heveslendirmeyelim ve üzmeyelim gençler..!
ömür boyu bir evlilik dileğiyle hayırlı geceler...
Birden fazla hemcinsinin olduğu bir ortama girildiğinde elini omzunuza koyuyorsa ya da kolunuza giriyorsa sizden hoşlanıyor olabilir.
En ciddi konularda bile size gülümseyerek bakmaları, sürekli sizi izlemeleri.
Bilmiyorum ağa bilmiyorum, dur yaa ya da biliyorumdur.:)
çirkin olması. çirkinse mutlaka hoşlanıyordur.
size kedi gibi bakmaları

görsel
çıkrıp masa... yok bu başkaydı. heh hatırladım yaaa leğene otur... yok bu da değildi. heh şimdi hatırladım. gülümser.
güncel Önemli Başlıklar