bugün

bir ortamda yarim saat bakiştiktan sonra yanina gidip tanişmak isterseniz ve o kiz sizi terslerse hatta ve hatta "a aaa! sen beni ne saniyorsun terbiyesiz" derse kesin hoşlaniyordur. kesin yani.
can sıkıcıdır. yeter lan belirti belirti. ne olacaksa olsun.
sürekli gülümsemesi, gözlerini ayiramamasi veya her baktiginda gözlerini kacirmaya calismasi, farkina varmadan yapmis oldugu hareketler (ellerini sürekli sacina götürmesi, dikilirken bir bacagini diger bacaginin önüne koymasi veya bir bacagini hafifce arkaya dogru kaldirmasi, karsilikli bir seyler iciliyorsa; erkek partnerle ayni anda icmesi, gülünmeyecek bir espiri dahi olsa gülmesi, uzaktan kesisiliyorsa; kizarmasi, kollarini nereye koyacagini sasirmasi.
koklasin diye uzattiginiz bozuk cilegi hic tereddutsuz elinizden yemesi.
yanındayken yüzü kızarır, gözlerinin içine uzun uzun bakar, onla konuşurken sanki dünya sadece ondan ibaretmiş gibi davranır ama şunu unutmayınki hoşlanıyorsa her türlü anlarsın.
o na başka bir kızla ilgili merak ettiklerinizi sorduğunuz da, aptal triplere girmeleri, bu belirtilerin başını çeker.
erkeğin omuzuna dokunması.
her bünyenin yakalayamayacagı belirtirlerdir. zira kadın insanının, her durum için olası mantık dışı tepkisi vardır. hoşlanmada olduğu gibi.

hele hele saçıyla oynaması vardır ki -hangi mantık dışı önerme bunu destekler bilmiyorum- kızımızın sıkıldığına delalettir. buradan fazla ekmek çıkmaz yani arkadaşlar...

fakat bazıları vardır ki kızımızı ele verir;

- çok samimi olmasa bile dokunması ve dokunmaya zemin hazırlamak için er kişinin üzerindeki kıl, tüy, yün vb. nesneleri sık sık kontrolden geçirmesi

- maddi bir çıkarı olmadığı koşullarda sürekli araması ve bunu "sesini duymak istedim" tipinde şirin ve tatlı bir bahane ile taçlandırması
diğer bütün kızlara takacak bir kulp bulmaları.
x mi burnu yamuk olan
y mi ay o kepçe
z mi saçlarına bak erkek çocuğu gibi
q mu onun a.q
p mi o kahpe mi
kalabalık bir ortamda size bakarken göz göze geldiğinizde bir suç işlemişçesine gözlerini kaçırması.
siz bir iş ile uğraşırken size pür dikkat ve tüm sıcaklığı ile bakmaları.

ama gene de emin olabilmek adına;

size "senden hoşlanıyorum" demeleri**.
(bkz: eye contact)*
(bkz: chase after)*
kıskançlık. akabinde gelen paranoya ve trip yığını. *
pilava kaşığı dik olarak saplayıp sofradan kalkmaları.
'naber len göt lalesi' diye hal hatır sormaları. bir kız bir erkeğe çiçek sıfatı takıyorsa kesin hoşlanıyordur.
size son derece gıcık davranıp sonrada ama sadece seninle uğraşıyorum farketmedin mi tavırları nefretle aşk arasındaki bağıntıya içgüdüsel bir atıfta bulunmaları.
suratlarını ekşitip başka yöne bakmaları.

hemen anlıyorum hoşlandıklarını ve üstlerine gidiyorum. ama çok nazlı bu kızlar, o kadar hoşlanmalarına rağmen hep reddediyorlar beni.
sürekli gülümsemeleri.
temas! şöyle ki mutlaka size dokunurlar, omzunuza, kolunuza falan. ürkekçe dokunduğu için anlaşılır. böyle kanka gibi değilde seni keşfetmeye çalışıyormuşcasına dokunur. oradan anlarsın!
eklemlerde romatizmal ağrılar
yüksek ateş
keyifsizlik
halsizlik
mide bulantısı

(bkz: grip)
(bkz: tylol hot)*
çadır kurduysan anlamak lazım ki hoşlanmışsın kızdan.
karşısındakine hoşlandığını söylerse kesin hoşlanıyordur. bu kadar basit değildir bir kızı anlamak, bir anları bir anlarına uymaz onların, bugün sağ gösterirken bir bakmışsınız yarın solu vuruvermiş.
aşık olmak ve hoşlanmak arasında dağlar kadar fark olmasından mütevellit belirtileri arasında da bir o kadar fark vardır. bahsi geçen belirtiler aynı ortamda bulunulan kızların mizacına göre değişebilir, keza bunlara belirti demek de pek doğru değildir. bu kız sizinle diğerlerinden daha çok vakit geçirmek istiyorsa ki biz buna kısaca hoşlanmak diyoruz bunu kızımızın popülarite,güzellik ve espri statlarına* göre şekillenmiş olan anormal hareketlerinden saptayabiliriz. Evet buna göre kızımız sizinle hoş vakit geçirebileceğini düşünmüş kısaca ona ait olmanızı istemiş. Burdaki husus hoşlanmak ve aşık olmak kavramlarını birbirinden ayırabilmektir.

Hoşlanan kızlar gözlemlediğim kadarıyla sınıfın popülerler ve güzeller listesinde ortalarda yer alıyorsa buna bağlı bir de olgunlukları varsa kesinlikle konuşmaktan çekinmiyor, mantıklı cümleler kuruyor ve mesajı size iletebiliyorlar. Bir de hem popüler hem güzel ama olgunluktan bihaber kızımıza bakalım. Kendisini naza çekiyor, elimi sallasam ellisi modunda gezmeye devam ediyor ama arada bir sataşmaktan çekinmiyor. Fiziksel temasta bulunabilmek pahasına size yumruk atıyor hatta güreş tutmaya bile kalkıyor. Bilek güreşi yapalım gibi teklifler de genelde bu durumlarda ilginç bir husus olarak karşımıza gelmektedir.

Velhasıl kişiden kişiye, toplumdan topluma hatta mahalleden mahalleye bile değişiklik gösterebilir bu belirtiler. Zira dişi dediğimiz yaşam formları oldukça komplike ve istisnalarla dolu bir psikolojiye sahiptir. Bir erkeğin ne yapacağını birkaç istisna dışında garantileyebiliyorken bir dişinin ne yapacağını tahmin etmek için onu ayrı olarak tanımam gerekir. daha kolay bir deyişle, erkekler ingilizceyse kızlar fransızcadır, almancadır, rusçadır. istisnalarla doludurlar kısacası.

Yardımcı olabileceğim tek husus olarak, bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsanız sadece biraz daha dikkatli olun. Diğer kızların sizi takmadığı anlarda "ee sonra" şeklinde devam ettirmeye çalışıyorsa bir kıvılcım var orda diyebiliriz. Tabi tamamen kişisel deneyim meselesi. herkes kendini tanır.*
kaçamak bakışlardır , güzeldir bu tür şeyler...
gereksiz bir yavşama ee bugün ne yapıyorsun demenin ardından direkmuhabbete baglanması.
ne oldu senin gamze işi sana zaten o gitmiyordu takılırsın artık rahat rahat.....
Kızın bıyık burması