bugün

Yanlış genelleme. Bana genelde ilk mesajı kızlar atıyor fakat bir süre sonra ilk mesajı benden bekliyorlar, atmayınca sıkılıp mesaj atmamaya başlıyorlar.
e ilk mesajı atınca da kaşar damgası yiyorlar.
ilk mesaji atmazlar.
Ama son mesaji atmayi iyi biliyorlar.
Mesela notlarınız tamsa sizden not istemek için atarlar.
atmıştım fakat keşke atmasaydım.
tahrik ha.
üzmeyin cocugu az cok demeyin atin suna msj.
Rastlamadığım bişey değil ama insanları üzmekten zevk alan birisi değilim birsürü kişiye mesaj atabilirim muhabbet edebilirim ama hoşlandım mı yoksa bi konu hakkında bişeyler mi öğrenmeye çalışıyorum benim içimde olup biten bişey.

Uzun lafın kısası ya benim gibi yazacağı tutmuştur birine yada nadiren hoşlanmıştır.
ilk sen atarsın ve ilk sen kaybedersin.
Atarlar, size denk gelmemistir.
Sözlüğe kaydolur kaydolmaz attım bi bok anlamamıştım çnkü saolsun çok yardımcı olmuştu.
Atanı da var da bu sefer o kınadığımız hanım kızlarımızın düştüğü hataya düşebiliyoruz. Ego tavan yapabiliyo vb.

Ama şöyle bi tespit yapayım eğer bi insan gerçek anlamda kendinin farkındaysa kendini seviyosa-sadece fiziken değil şahsiyet bakımından da olması lazım-sevildiğinde hoşlanıldığı vakit nevri dönüp götü tavana vurmuyor.

Mesela kendini gerçekten sevmeyen karakteri sağlam olmayan kişiye baktığında o insan kendine saygı duymuyorki onu sevene saygı duyup sevgi besleyebilsin.

Yani yıllardır muhabbeti dönen seven "beni beğeneni ben beğenmiyorum" olayı sağlam karakterli insanlar arasında çok nadir görünüyor. Tecrübeyle sabittir..
Eğer siz de o kizdan hoşlanıyorsaniz o kızla ilk başta yüz yüze diyalog kurun. Mesaj atmayın kesinlikle.

Zaten hoşlanan kız ilk mesajı atacaktır merak etmeyin.
doğru olmayan bir tespittir. yaşamayan, bilemez.