bugün

yazar burada "kaslıyım" "kızlar hep bana bakıyo" demek istemştir.
Tek gecelik erkeklerdir.
bu kadar da namus yoksunu olunmaz ki diye dusunurum efendim. erkek adam tatlisini alip televizyon karsisinda oturur, soda icer.
Dunyanin en yakisikli erkekleri konusuna yazan kizlarin paylastigi adamlara bakin anlarsiniz zaten.

Sana yok kas ne ya der, ama orada kimse gobekli sisko kel birini paylasmiyor.

Kim inanir buna amk.
Vallah arkadaşlar doğruya doğru, tamam spor yapmak çok güzel bir alışkanlıktır, hepimiz yapalım lakin profesyonel bodybuildingin de nasıl bir şey olduğunu nasıl zaman alıp haftada kaç gün gerektiğini biliyoruz,

Yani baklavasına kalçasına, omuzuna o kadar zaman ayırıp o kadar uğraşan adama şahsen çok da iyi gözle bakamıyorum, açsın iki kitap okusun, smooth jazz dinlesin, tamam götü göbeği de çayıra salmasın ama, demir adamın gerçek hayatta pek işimize yaramadığını bilin,

Ay ne bilim ya.
Yani eğer spor yapmayan orta boylu orta kilolu eli yuzu duzgun ama cok da guzel olmayan kızlara bakiyolarsa severim neden sevmiyim.
Fazla abartılı olursa sisirilmis balondan farksızdır.
üstünüz çıplak foto paylaşmayın.
ağızlarının suyu akıyor. bizzat kız arkadaşlarımdan duymuşumdur. body yapmama vesile olacaklardı neredeyse.
vucudu uygunsa yapsin arkadas. kizlarin istemelerinde sıkıntı yok ancaaaak kendileri de fit ise.
Benim düşüncem "vücut çalışacağına beyin çalışsan sana daha çok yardımı olur" üzerine. Lakin türümün tek örneği olduğunu söylemeyi de kendime görev bilirim
Kizlar cok abartili kas sevmiyorlar en azindan bana denk gelenler oyle.
Spor yapmak iyidir, abartilmadigi surece karın kaslari, kol ve omuz için bir suredir yapiyorum. Sağlık ve kondüsyon içinde yapılması iyidir. iki kız bana bayilsin diye yapılmaz, he gerçekten sevdiğin kiz bayilirsa o ayrı arada ustsuz spor yapabilirsin. Ona küçük dambillar kaldirin.
Not: gerçekten disiplin ve sabır işidir, hatun dediğim kişi ise hayatının hatun kişisi ise yoksa her hangi biri değildir.
Fazlası zarar abartmayın lütfen.
Sevsinler veya sevmesinler. Cahil zaten çoğu. Bir de fazlası kötü duruyor diyorlar.
Ulan o fazla kaslı dediğiniz adamlar size bakar mı?
Adam bir sürü vaktini yanında emek harcıyor. Bunlar begenirim beğenmem diye seçiyorlar birde.
Sırf 2-3 tane kezovski etkilenecek diye o kadar ağırlığın altına girmek pek zekice gelmedi. iş bu entry'nin başlık ile alakası olmayıp yazarın fikrini belirtmek açısı ile yazmış olduğu satırlardır, zira karşı cinsin görüşü pek bir şey ifade etmiyor.
smart is the new sexy.

sapyoseksüelistliğin haklı gururu.
Anlamadığım gerçekten sağlık için, fit bir vucud yapan adamları niye uzuyorsunuz. Beyininizi çalıştıran adam ikidir karşıma cikma. Kulturumun de kaldirdigim spor aletininde altında kalirsin. (bkz: Aklı başında adamlariz)
kızlar sevilmemiz için kaslı olmamızı ya da david beckham'a benzememizi beklemesin. tamam, dış görünüşe bakarsınız, ancak dıştan çok iç önemlidir. fiziksel ve maddi kriterler, manevi kriterlerin önünde tutulmamalıdır.
sorduğunuz kıza göre değişebilecek görüşlerdir.
iddialı bir kız ise mutlaka baylır sizin vücunuzla gurur duyup onu her yerde paylaşmanıza,
daha sakin daha normal bir tipse body yapın ama paylaşmayın ister kıskanır biraz daha,
daha rahat bir tipse size iskender söyleyelim mi? der... sonrada pes atmaya gidersiniz.... pes atarkende pizza gömersiniz.
100 kıza sorduk, 200 erkek cevap verdi, 5 popüler cevap aldık.
azı karar çoğu zarar.

bir de görmemişin biri vücut yapmış tutmuş kışın bile soyunuk gezmiş dedirtmeyin.
altınları göze sokmaya çalışan gün teyzeleri gibi görünüyorsunuz yapmayın, allah için, hak için..
Body yapanların çükünde olmayacak görüşlerdir.çünkü egosit piçlerin tekiyiz. iki tanenizi barın ucuna plak diye takıp squat basarım demek isterdim ama 100 Kilo geldiğiniz için tekiniz, altında kalırız barın.
Çok dar gömlek giyerek şov yapmaları bu işin doğasında var sanırım.
spor için yapana lafım yok ama ne bileyim fotoğraf çekip internete atmalar,dar kıyafet giymeler falan komik gözüküyor,zaten öz güvensiz ve vücuduyla ezikliğini azaltmaya çalışan bir görünüm yaratıyor,eskiden farklı düşünürdüm fakat kaslı erkek modasıda geçti zaten pek ilgi çekici durmuyor hatta arkadaşlarımdan ''kaslımı oıyy büyük baş hayvan gibi'' kelimelerinide duyuyorum şahsen kastan rahatsız olmuyorum ama rahatsız olanlarda var,şahsen zayıf erkeklerin daha çekici olduğunu düşünüyorum fkat öyle 1 deri 1 kemik olmayacak zayıf ama vücut hatları belli olacak öyle spor salonunda saatlerce çalışınca pek bir espirisi olmuyor zaten suratı çirkin olanlar genelde vücut yapıp tipini öyle kurtarmaya çalışıyorki bu bir boka yaramıyor,suratı güzel olup vücut yapanlarda fena durmuyor fakat olsada olur olmasada olur benim için,kaslı erkeği sevende var ama benim gözlemlerime göre çoğunluk için artık ilgi
çekici değil,2 sene önce sorsan kaslı erkek şartderdim ama şimidi kimsede kaslı erkek merakı kalmadı neredeyse.

yani vücut hatları belli olan erkeği bodyci erkeğe tercih ederim,spor için yapıyorsa saygı duyarım.

not: kaslı moda oldu şimdi zayıflarda fakat üzgünümki hiç bir zaman şişman moda olmayacak üzgünüm..