bugün

'' yobazsın sen! yobazsın sen! yobazsın sen! '' diye bastıran bir laikçi arkadaşa söylenecek sözdür.
yani şimdi kızların bacağına baldırına bakmamak veya kafasını başka bir yere çevirmek yobazlık mıdır?

örneğin misafirliğe gittiniz. misafirlikteki kız mini etekle odaya giriyor. utanmadan hemde. bu durumda kafayı başka yöne çevirmek laikliğe aykırımıdır kardeşim yea!
karşındaki insanın yüzüne, gözüne bakmayı beceremeyip, hayvanlık yapmamak için kafayı başka tarafa çevirmek zavallılıktır. yobaz olmaktır, yobazlar zaten zavallıdır.
Büyük yalan.
Ama kimisi tekme atar, küfür eder. Kimisi efendi efendi oturur rahatsız etmez.
Bakma kardeşim. Aferin kardeşim. Kimse yapamaz bunu malum çok zor bu cinsel açlıkta. Kardeşim.
bakıyoruz kardeşim.
ama usturplu bakıyoruz.
anlık bakıp devam ediyoruz.
bacakların sahibini rahatsız veya tedirgin etmiyoruz.

hele hele şiddet hiç uygulamıyoruz.
ben bakıyorum, ve penisimde herhangi bir hareketlilik olmuyor. hatta eteğinin ne kadar yakıştığını falan da söylüyorum kendisine. gülüyoruz eğleniyoruz. makara kukara yapıyoruz. sonrasında ayrılıyorum. evde onun bacaklarını düşünüp masturbasyon da yapmıyorum. bacak mk bu bacak. bakmamak da yobazlık değil, bakmak da. ama karşıdakini rahatsız etmek, düpedüz yobazlıktır.
(bkz: ya he he)

evet deyin geçin.
(bkz: diş teknisyeni)
bacağa ve kalçaya bakıp iç geçiren erkek benim için potansiyel tecavüzcüdür.
"sen ne biçim erkeksin ehehe" türü gay veya yobaz şakalarına maruz kalma riski olan birinin söylediği söz.

bakarsa da sapık olur.
kadınların bacaklarına bakmanın sakıncalı olduğunu düşünen, aşırı hassas insan beyanı. kadınlar da istiyorlar bacaklarına bakılmasını, bacaklarının beğenilmesini, hatta çekici olmak istiyorlar muhtemelen ama cinsel saldırıya maruz kalmak, can güvenli olmadan yaşamak istemiyorlar. durup 25 dakika gözlerinizi ayırmadan bir kadının bacaklarına bakarsanız kadın sizin sapık olduğunuzu, ve ona zarar vereceğinizi düşünür, bu işin sıkınıtlı kısmı bu açıkçası.
Sağlıklı bii erkek bakar kardeşim,kimse kimseyi yemesin burda..ama bakmakla dikizlemek arasındaki farkı iyi bilmek lazım..bi mekana güzel fizikli mini giyen bi kadın girdiğinde anlık olarak bakarsın ona bu kaçınılmazdır,reflekstir..ama dönüp tekrar tekrar bakmak,uzun süre dikizlemek abazalığa girer..o ayrımı iyi yapmak lazım