bugün

insanı tanıdığına tanıyacağına pişman ettiren kızlardır.

baştan edit: bu bir genelleme değildir.malesef ki çevremizde var olan insanlara ufak bir örnektir.

üniversite yılları;
bir hatunla beraberim, en yakın arkadaşımda bu hatunun ev arkadaşıyla çıkıyor. bir gün kafeye gittik. gece 11 buçuk civarı kafeden çıktık. kafeyede bu en yakın arkadaşımın arabasıyla geldik. çocuğun spor bir arabası var. tam arabaya binecez kızların yakın bir arkadaşı denk geldi. bizle selamlaştı. kızlarla konuşmaya başladı. biz ise kenarda muhabbetin bitmesini bekliyoruz.
işte tamda o esnada kızdan miğde bulandıran bir cümle geldi.

-- gülşah, araba kimin ?? yaa gülşah, söylesene araba kimin ??
++ şey işte x 'in arabası. erkek arkadaşımın yani.
-- ee beni niye tanıştırmıyorsun o zaman onunla ?

bir insan bu kadar alçalabilir mi ?? bu nasıl bir terbiyesizliktir ?
-ERKEK GiBi KIZLAR.. HiÇ DÜŞÜNMEZLER ERKEK GiBi KIZ iYi BiR ŞEY OLSA ERKEKLER KIZALRLA DEĞiL ERKEKELRLE UĞRAŞIRDI
-BURNU BÜYÜK KIZLAR.. ÇOĞU ZAMAN KOMiKLER ASLINDA ONLARI iZLEMEK iLGiNÇ
ağzında sakızı geviş getirerek çiğneyen kızlardır. tokatı atıp ağzından o sakızı fırlattırmak gerekir. **
dedikodu yapan kaşar modeli kızlar. insanı dumurdan dumura sürüklerler bazen.
(bkz: kadinlari itici yapan detaylar)
(bkz: güzel bir bayanın burnuyla zurna çalmaya çalışması/#5121250)
yapmacık davranan, sürekli konuşan, bir şeyi bilmediği halde ben biliyorum diye üsteleyen, yalan söylemeyi alışkanlık haline getiren, her fırsatta başkasının kuyusunu kazmaya çalışan... diye uzayıp giden listede bulunan kızlar.
kazık atan, yaş döktüren kızlardır. ama sonuç olarak ne onlarladır ne de onlarsız. * *
yeni tanıdığı bir erkekle sevgili olan ve hatta ileri giderek öpüşen kızdır.
hergün başka bir erkekle çıkan kız.
para pul düşkünü, kıl sorununu halletmeden "ayy bana şu arkadaşını ayarlasana kızaaam ne tatlı çocukmuş yaa" diyen, edepsiz, yağlı saçlarla dolaşan ama yüzünden makyajını eksik etmeyen mallardır.

işte bir kızdan nefret etme anı: (ebe kısmı hariç gerçektir.)

-ayyy selim'in arabası mı vardıııı?
-evet. olamaz mı?
-ay yok yaa ben bilmiodum da.. markası neeee?
-... ebeninki 207

mal hatun yaa!
sessiz olup arkadan konuşan kızlardır. alacası içinde olandır.
bir arkadaşımın deyimiyle seksten soğutan kızlardır.
artık sinirden sizi çatlatıp, siz her türlü aşağılayıcı sözü söyledikten 2 gün sonra sizi çaldıran kızdır.
'bana arkadaşlarından birisini ayarla' diyen ve 2 gün sonra 'sen ne dersen de seni seviyorum' diye mesaj atan kızdır.
herşeyi bilen kızlar, yere tükürenlerin ağızlarını kırmalı, sonra kötü koku yayanları var bide bunların, sonra kendilerini kaybedenler var hani şöyle bir erkek görünce yanındaki kız arkadaşının ağzına sıçarak kendini daha seçilebilir göstermeye çalışan henüz evrim aşamasında bulunan kızlar işte bunalr kızları bırak insanlıktan bile tiksindirir adamı,

bide rica ederim az konuşun, bu çok konuşma erkekleri de itici gösteren bir detaydır demedi demeyin...
konuşmalarında bolca küfür kullanan ve avrupa yakasındaki selin gibi konuşan kızlar.
yürürken sigara içen kızlardır.

bir gün kadıköy sahilde yürüyorum. böle giyimi şık üzerinde hoş bir takım olan yakışıklı bi abi 28-30 yaş civarlarında, yanında da yine giyimi çok hoş bir bayan güzel mi güzel o da 27-28 yaş civarı. ikiside gayet şıklar anlıcağınız. sahilde ben yürürken onlarda karşıdan geliyorlar. sanırsam öğle arası yemeğe çıkmışlar şirketten. neyse ben öle durdum bi köşede, bunlar karşıdan yavaş yavaş yürüyerek geliyorlar.

o esnada abla sigara yaktı yolda yürürken. abi de telefonla konuşuyo işte şu holdingle bilmem ne toplantısı var, yok efendim iş görüşmeleri, teklif fiyatı falan derken dalmış gidiyo. abi bir ara kafasını hafiften çevirip ablanın sigara içtiğini görmez mi !?

abi sağ tarafından yürüyen kıza anlık bakış attıktan sonra sağ eliye yan taraftan yanağa teğet geçerek dudaklarıyla karışık ağzındaki izmarite doğru bir şamar salladı, ablanın ağzındaki sigara belki 2-3 metre uzağa fırladı. tabi o an abla şok oldu. bende uzaktan böle içimdeki hislerime tercüman olan abiyi saygıyla seyrettim.
* * *
her dakika kufur eden kizlar, ( bu tiplere cok fazla diyecegim bisey yok )

turkce muzigi kiro bulan kizlar,

turban giyip sokakta agzini 50 cm acarak sakiz cigneyen kizlar ( bunlara da diyecek cok bisey yok )

(bkz: igrendim bi kere)
sigara içen, küfür eden ya da aşırı argo konuşan kızlardır.***
emu kızları.
genelde "eski sevgili" olanlardır, hele bir de kendi ayrılmışsa. ama etkisi çok uzun sürmez yine de... hormonal durum babacan, napcan?
erkeksi kızlardir, muhtemelen kısa saçlı, joleyle şekil vermişlerdir..
(bkz: bunlarin meraklisi ayri)
bunlardan sadece bir tanesi insanın 1 sene boyunca sevgiliye ihtiyaç duymadan mutlu bir şekilde yaşamasına sebep olabilir.

aşırı doz alımında da aseksüelliğe sürükleyebilir.
cırlayan kızlardır.
her ne kadar sadece erkeklerin nefret edebiliyor olduğu kızlarmış gibi lanse edilseler de, aslında daha çok kızların nefret ettiği kızlardır.