bugün

"-kızlar... bilirsiniz, ben onları... onları seviyorum. seviyorum ve nefret ediyorum! anlıyor musun? seviyorum ve nefret ediyorum! ehe he he he.
+hep öyle değil mi?..
-ahh..."

(bkz: drama yolları)
boynuz yemiş erkek nidası.
(bkz: 40 year old virgin)
(bkz: yazarlar ibne olsa açılacak başlıklar)
(bkz: eşcinselliğe yürüyüş birinci evre)
Aldatılmak gururdur çünkü herkesin sahip olabliceği bir kıza sende sahip olmuşsun ya sende bu sahiplikten eksik kalsaydın..
keriz yerine koyulmak yoktur erkekler için keriz yerine koymak vardır..etken mi kerizdir yoksa edilgen mi ?
e-tuba
k-efendim?
e-hadi artık verişelim..
k-başım ağrıyo,midem de bulanıyo..
e-bana gelmeden nerdeydin?
k-iyi hissetmiyorum fuat.
e-sktr git o zaman!
k-ok.
e-kızlardan nefret ediyorum... bide amk ya ! oh!
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
birde kızlara sor bakalım yiğen onlar sana karşı ne durumda?
(bkz: aman diim)
gaylik ile alakasız doğru ve yerinde bir düşünüş olabilme ihtimali vardır. seven s.. s.. sevilir söz öbeğini hayatında, çevresinde, yaşadığı olaylarda fazlaca görmüş bir arkadaş. hali ile bu denli isyan ediyor.

hak vermiyor değilim. yürekten seversin, gözün başkasına bakmak bile istemez ihanet ederim düşüncesi ile ama gel gör ki seni umursamayan bir küstah vardır karşında.
iyi de kardeşim hem deli gibi seviyor hem de nefret ediyorsun.
haklısın...
haklı söylemdir .kızlar böyledir işte nerde serseri işe yaramaz insan varsa ona aşık olurlar .genelde adamlarla işleri olmaz .ama gün gelir tutuşurlar ama son pişmanlık fayda etmez.
(bkz: bu sene bu gidiyo)
''çirkin'' kızlardan nefret ediyorum demek daha doğru olur.
(bkz: bende çirkinim ama ehe neyse)
''hepsini seviyorum ben'' diye bir cümle yazılmasına sebep olan, bir garip tepki.
not: yakışıklıyım. çirkin saldırısı yapmayın. ya da yapın lan zaten yakışıklıyım. birde boş konuşmayı severim.
kızların genel olarak yavşak tiplerle ilgilenmesinden yakınan söylem olabilir. aksi de iddaa edilemez ki kardeşim, daha dün gözümle gördüğüme mi inanayım yoksa başka bişeye mi...
bir ya da daha fazla sayıda kızdan darbe yemiş mağdur kimsenin sarfettiği cümle...
"gay"dır büyük ihtimalle yada çok çirkindir yada yada kızlar vermiyordur.
(bkz: sakin ol şampiyon)
ayrıca
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır).
BAK sana ne diyeceğim demiş kadın, en yakın arkadaşı, sırdaşına...
Hayatımda bu kadar mutlu olmadım hiç... iki erkek arkadaşım var... Birincisi gerçekten muhteşem!.. Çok yakışıklı... Çok duygulu... Nasıl kolluyor beni, nasıl sevgi, ilgi ve şefkate boğuyor...
o zaman ikinci neden var hayatında...
ohh demiş, kadın...
ikinci eşcinsel değil!..
şerh düşerek katıldığım er kişi isyanıdır.

ben kızların ilgi arsızı olmasından nefret ediyorum. ne zaman ki bir kadın boşluğa düşüyor, o dakika onunla ilgilenecek herhangi bir erkeğin olması ona yeterli geliyor. normal şartlarda birlikte olacağı erkekte görsellik, statü vb şeyler arayan kızlar, böyle zamanlarda herhangi birisi ile bu ilgi manyaklıklarını tatmin ediyorlar. ulan keşke biraz acımanız olsaydı, biraz duygusal olabilseydiniz keşke, ama nerdeeee.
galiba (bkz: adam gay beyler)
(bkz: istedim de vermedin)
kızlardan darbe yemiş ve artık onlara ilgi duymayan yazar söylemi. gay olmasa iyidir.

(bkz: buda gelir buda geçer ağlama)
kızlardan sadece kızlar nefret eder,
erkek bir kıza anca biat eder.