bugün

üniversite 1. sınıfım inşaat okuyorum acayip yokluktayım varsa taktik alırım.
bu arada bilecik şeyh edebali üniversitesinde okuyorum şehir merkezinde yerli kız 0.
Gir inci sözlüğe bunu çok sık yapmam başlığını oku.
iki cift ayak lazim oncelikle. Gerisi gelir bir sekilde ya.
Adımlarınızı onlara doğru yöneltin.
(bkz: ona küçük sürprizler yapın)
önce niyet ettikten sonra ve esselamu aleyküm ve rahmetullah ve berekatuhu diyorsunuz. konuşma başlamıştır.
Boş taktiklerdir. Çünkü hiçbir kız aynı değildir. Hiçbir erkeğin aynı olmadığı gibi.
Telefon numarasini isteyin. Numarasini verirse kesin verir.
kahve teklif edin. %78.3 başarı oranına sahibim.
Normal sohbetiniz varsa bir gün pat diye bugün güzel görünüyorsun deyin. Tebrikler, bu kadar kolaydı cidden.
Başıma gelen en ilginci, bir akşam dolmuşta yanımdaki adamın telefonuna "telefon numaranı verir misin?" yazıp dolmuşun camına yansıtıp sallaya sallaya bana gösterme çabası olmuştur.

Müsait ya da müsait olmayan bir yerde inecek var şoför bey.
(bkz: selam çukulatam)
öylesine bir gün günaydın mesajı atarak başlasa keşke aşklar.
görsel
görsel
Instagram storysine sincap emojisi atın, kız tabii diyecek ki "ne alaka ?" ; Siz de hemen cevabı yapıştıracaksınız , " aa bizimki yine buraya mı gelmiş, fıstık gördüğü zaman dayanamıyor da.. "

Sonra teşekkür edersiniz.*
Kuşkusuz "Merhaba, hanımla gördük sizi. Aramıza almak istiyoruz." diye mesaj atmak çok işe yarıyor.
Arabanın kaportasına oturmuş foto atın.
Kezolar bayılıyor.
Penceresinin karşısındaki duvara “ bu sevda bitmez” yazacağım.

90’larda işe yarıyordu.
Açıkçası taktik bilmem hiçte yürüdüm denemez. Genelden geldiler sohbetim sardı demek ki. ilk mesaj atmışlığım oldu mu evet ama ilgi alanından dolayı yazma ihtiyacı ve karşılık gelirse olur.Eskiden piyasaya göre farklı görüntü vardı lakin şimdi herkes her şekilde olduğundan fark kalmadı..olgunluk, duruş, kültür ve sempatikliğim yeter *
Saçını çekiyorum ben.
Biri var çok iyi biliyor.
ipucu: Yay burcu.
mehter marşı eşiğinde yürümek havalı olabilir.
Ayak parmaklarının ilk ikisini kullanarak sakince, yürüme taktiği.
Evet yıllardır sakladığımız bir gerçeği itiraf ediyorum..