bugün

kozmetik dükkanlarında yardım bulunabilicek kişilerin mevcut olmasıyla pek düşünmediğim durum.
zeka küpü vermiştim eski platonik aşkıma. allah da beni bildiği gibi yapsın artık. ne demek istediğimi hala çözemiyorum.

şöyle bir şeydi evet : görsel

bu olaydan sonra daha bir imkansız hale girmişti ilişkimiz. kim açıyor arkadaşım bu başlıkları, insanı hüzne sürüklüyorsunuz.

edit: eksilemeyin arkadaşım, gençtik yaptık bir hata işte. bir de siz gelmeyin üstüme.
kar küresi.
-erkek ceketi
-erkek montu
-kapşonlu erkek hırkası.

havalar soğuk olduğu halde ortalarda incecik kıyafetlerle gezen ve üşüyünce de erkek arkadaşından veya sevgilisinden mont, ceket isteyen gerizekalı kızlara çok iyi bir hediye olur. lisedeyken görmüşsünüzdür bu gerizekalılardan bol bol...
eger erkek arkadasindan gelecek bir hediye ise kesinlikle sizden gelen birseydir. sizin kullandiginiz tshirtiniz olabilir yada kullandiginiz bir bileklik. illa maddi degeri yuksek birsey olmasi gerekmez, manevi degeri olsun yeter.
elif şafak kitapları.*
Konser bileti veya sonsuzluk işareti olan bir kolye olabilir.
hediye diye kendinizi kasıp, komik hallere düşmeyin. sürprizli şakalı şeyler olsun, o güne dair özel olan minik de bi şey olsun, sizden kıymetlisi olmaz. bu genel tavsiye idi elbette.

er kişi dişisine hediyeli kutlamalı şeyler yapmak istiyorsa baş başa bir gün ya da akşam çok güzel olur. illa hediyeye de gerek yok, içten bir öpücükle de o günü unutulmaz kılabilirsiniz. sevin yeter ki, gerisi gelir. * *
sevgiliyse o ve ayrı şehirlerdeysiniz onun haberi olmadan o gün yanına gitmektir.
albüm değildir. kız orospu çıkarsa şarkılar da piç olur zira.
Güzel bir eşarp.
tebessüm.
şöyle bir baktım da fena değillerdir. Bravo.
Geriye doğum günü hediyesi verilecek kız bulmak kaldı. Onu da halledersiniz.
lacoste parfüme efenim. dedirtir.
Eh işte. Baykuş modası geçti azıcık ya. Başka bak sen. *
Ben beğenmedim.

Edit: baykuş sinirli bakıyor ürkütücü .
Telaskop.
Bence de başka bak.