bugün

kızlardan kedi muamelesi gören erkektir.
alkışlanası erkek modelidir.
vajina sevdasına onurunu çiğnetmeyen erkektir.
Abazan olmayan erkektir. Ancak yerinde bırakması gerekir. Aksi takdirde gay muamelesi görebilir.
kendisini kazanova yada don juan sanan erkektir. yeri geldiğinde yapılmalıdır ama aşırıya kaçılmamalıdır.
cinsi ne olursa olsun, it yerine konulacak erkektir.
muhtemelen kıvanç tatlıtuğ tipli erkektir; ve başarılıdır. kızlar pervanedir etrafında. sabri sarıoğlu tipli ise köpek çektiğiyle kalır; yalnızlığa antipatikliğe mahkumdur. acı ama gerçek. üzme kendini sabri; amansız olma efendi ol.
muhtemelen orman ya da dağ canlısıdır.
kizlarin gözünde 10 numara olan erkektir.
düşmez kalkmaz bir Allah tır.

(bkz: bugün bana yarın sana)
kızlar tarafından en çok tercih edilen erkek karakteridir.bu kızlar hayatlarının bir dönemini bu öküzlere tapıp budist olarak geçirdikten sonra doğru yolu bulsalarda artık çok geçtir.
bir zamanlar kızların köpek muamelesi yaptığı erkektir.
zamanında kendi ayarında bir kız tarafından siktir edilmiş, çok üzülmüş, canı yanmış ve battal gazi edasıyla geri dönecem hepinizin anasını belliycem laaan diye geri dönen, düşündüğünü yapan, yaptıkça seven, erkek modeli.
kızların peşinde pervane olduğu erkektir.
kadınları fazla iplememek gerek. o yüzden akıllı erkektir.
odun (a.s.) dır.
zevkler ve renklerdir.

kimisi çökertme oynar, kimisi misyonermiş gibi davranır.
+lan lan kurt köpeğine bak lan..!
-benim köpeğim kurt deyil fino bi kere
+aha.! hem de konuşuyo..
köpekleşmeye meyilli kızlarla birlikte olan erkektir.
hatunlarin en guzellerini goturen erkektir... biz de nazikiz diyoruz kibariz diyoruz.. efenim yeri geldiginde o kadar kibarlasiyoruz ki.. "lan sayin bagyan" bile diyoruz lakin yuzumuze yine bakilmiyor yine bakilmiyor... haa bi de bu mevzuyla ilgili.. bir bakiniz bekliyorum... "---- style" diye.. ama daha yazilmamis.. ilginc.. beklemedeyim ben yazilinca o bakiniz haber verin.
(bkz: sevgiliyi tasmayla dolaştırmak)

evet, geçen senelerde ingiltere'de aynen gerçekleşmiş olaydır.
unutulmamalıdır ki köpek insanın en iyi, en sadık dostudur. erkekler de köpeklerini çok severler, çişinden, mamasına herşeyini düşünürler. bu yüzden bu tip erkekler kızlara çok iyi muamele gösteren erkek modelidir ki hak edene hak ettiği muameleyi göstermek gerekir. (bkz: erkeğe bebek muamelesi yapan kızlar)
kendi hayvanlığını başkalarına yansıtarak kapatmaya çalışan erkektir. asıl köpek kendisidir fakat haberi yoktur.
genelde hakaret ederler.. ağza alınmayacak küfürler ederler.. karşındaki hayvanmış gibi davranılır.. bir zamanlar sevmiştir sevgiliyken bile hakaret etmiştir.. ayrılınca artık işin dozu kaçar daha beterleri söylenir..
genelde bu tam tersidir. erkeklere köpek muamelesi yapan kız. e kız milleti süründürür erkek milleti de sürünmeye pek meraklıdır. geçerliliği olan başlıklar girin artık lütfen.
güncel Önemli Başlıklar