bugün

Bu saçmalık Suudi Arabistan'lı din ulemalarının görüşüdür efendim. Haber Vatan gazetesinde çıktı. Genç kızların son zamanlarda aşırı şişmanlaması Prensesin dikkatini çekmiş ve çözüm olarak kızların spor yapmasını önermiş. Aldığı cevap da bu olmuş işte.

Haberin linki aşağıda. Arap hayranları ibretle okusun.

kaynak: http://haber.gazetevatan....lur-dedi/349536/30/Manset
spor olarak bekaret kaybetmeyi tercih eden kızları şoka uğratacak açıklama. ulema da hep yersiz açıklamada bulunuyor.
kendi değerlerinle onların değerlerini yargılayamazsın. bu kadar basit.
bunu söyleyene ulema denmez, kukulema denir.
ulemanın şişman sevdiğine delalet eden açıklama. yada birisi ulemayı "pisletten düştüm, ondan oldu." diye kandırmış.
(bkz: bir spor olarak seks)
bir sevişmelikmiş değerim dedi kadın ve dünya senin ebeni s*kerim. derken doğanın yengesine bir parmak attı ve aşksız sevişmelerden geri zekalı çocuklar doğurdu, o kıymeti bilinmeyen.
sonra da doğan aşksız sevişme mahsulleri böyle fetvalar verdi.
(bkz: haydi kızlar spora)
(bkz: ulema götümü yala)
erkekler içinde gayet risklidir. futbol oynarkene malum yere isabet edecek sert bir top , hayattan soğutabilir. ulemanın fikrini merak ettim açıkçası bu konuda.
--spoiler--
haklı açıklama. cimnastikçilerin bacaklarını 180 derece açıp yere oturdukları hareket son derece sakıncalı. öte yandan cimnastikçi ve balerinlerin daha esnek olabilmek adına ters ilişkiye girdiği ise yaygın olarak bilinen bir durum.
--spoiler--
yaygın olarak uydurulan şeylerin bir süre sonra yaygın olarak gerçek zannedilmesi sonucu oluşan buhran.

not: eğer ironi ise muhteşem olmuş.
seksin önemli bir spor olduğu düşünülünce gayet mantıklıdır.
sikik yobazların özendiği ülkenin sıçmığı.
beynini kaybetmiş insan zırvası. oysa ki; (bkz: beyin bedava)

bekaret eninde sonunda kaybedilecek ama ya beyin?
tamam, diyelim ki bir kız spor yaparken bekaretini kaybetti. ve bu kız sırf bu sebepten dolayı bekaretini kaybetti. yani tek suçu spor yapmak. ne yapacağız şimdi? bu kızı asmalı mıyız? namussuz mu oldu şimdi bu kız? allahım aklım almıyor benim. nedir bu ya?

neyse ben saçmalıyorum. ulema haklı.
kadınlar, sizlerde oturmayın her yere. o bölgeyi yıkamayın bile. ne olur nolmaz. asılırınız masılırsınız. ya da o bölgeyi kozmik oda da saklayınız.

erkekler, sizlerde fermauarsız bir yaşamı benimseyin. fermuarı kapatırken çükünüzü kaptırabilirsiniz. kıyma olma ihtimali vardır.
Ulema da spor yapmasın. Onlar için çok tehlikeli. Baksanıza adamların beyinleri nerelerinde.
pilates topunun içeri girebileceğini düşünen sürrealist bir aklın ürünü olan cümledir.
eşi bakire çıkmayan adamın karısından duyduğu bahanedir.
(bkz: bisiklet sürerken oldu)
her yaz mekkeye gidip üstsüz güneşlenenleri seyreden adamla aynı güruhtandır.
daha çok tacizci beden öğretmenleri ile alakalıdır.
Suudi arabistan türkiyedeki müslümanların örnek aldığı ve özendiği ülke değildir. Suudi arabistan imamlarının kendi gelenek görenek ve 1. dünya harbi öncesi ingiliz ajanı Mr.Hempler tarafından ırak'ta ortaya çıkartılan ve islamı tahrip etmek amacıyla arap dünyasına kabul ettirilen Vehhabilik mezhebi yada hak mezhep dışında oluşları ve bu mezhep doğrultusunda almış oldukları kararlar, biz Hanifi ve Şafii mezhebine bağlı olanları da bağlamaz.

Arap ırkını yüceltmek gibi amacımız olmadığı gibi,
elimize orak çekiçli (SSCB)kızıl bayrak alıp taksimde koşturanlar gibi
suudi amerika bayrağı da alıp sokaklarda koşturmadık.
Koşturan varsa da onun taşıdığı bayrağa bakınız, Suudi bayrağı değildir.
Üzerinde tevhid yazan yeşil bayraktır.

Ben böyle bir halktan bir kişiyken bunları biliyorken.
Bu ülkenin Başbakanını bunu bilmeyecek kadar cahil ve bilgisiz addetmek,
ve yukarıda saydıklarımı bilmemek ise;
bu başlık altında kornerden muz kesip, diğerlerine kafa atma şansı verenlerin bilgisiz ve saftirik olduklarının ve türk islam dünyasını bilmeden yazanların cahillliğidir. Cahilliği ama uyanıklığıdır.

Dolayısıyla, kızların spor salonunda çalışırken bekaretini kaybedeceği gibi bir komik durum sizler kadar beni de biz türk müslümanlarınıda güldürür.

Bizi Arabistana bağlayan şey, Kabe'dir, Beytullah tır, Arafat'tır. Oralar bizim Hac yerimizdir. hz. muhammedin mezarı da Medinede dir. Bunun dışında araplara bir hayranlığımız yoktur.

Nasıl bir Hristiyan Vatikana gittiğinde Papa tarafından kutsanmayı bekliyorsa, italyan sempatizanı olmuyorsa,
NAsıl bir yahudi ağlama duvarına gidip kudüste ağlıyorsa,

Onların haccı nasılsa biz müslümanların haccı da arabistanadır. kabeye dir.
hacca gidenlerimiz bile araplardan memnun değildir ve şikayetçidirler. Çünkü Din tacirliği yapılmaktadır oralarda.

Bütün bunların üzerine hala spekulasyon yapıp bizleri Arap hayranlığı ile suçlayanlar. Hz.Muhammede Hayran olduğumuz için bizi aşağılamaya çalışmaktadırlar. Evet ben Ona benim manevi liderim ve Peygamberim olduğu için, bana manevi ışık olduğu için seviyorum. saygı duyuyorum ve hayranım.
Ama dikkat ediniz O zat bile demiştir ki,
Ben arabım ama biliniz arap benden değildir.
Açıklaması da şudur, milliyetimin ve ırkımın önemi yok, beni ben olduğum için ardımdan geliniz.

Biz Che 'ye aşık olanları ona ilah gibi tapanlara bişi dedik mi?
Biz marx'ın kitabını sayfa sayfa ezberleyenere bişi dedik mi?
Biz elinde Sscb orak çekiç bayraklarını taksimde taşırken özgürlük özgürlük diye bağıranlara anca vatan haini satılmışlar dedik. Türkiyede özgürlük adına bizim adımıza halka rağmen halk için rusya bayrağı ile direniş yaptıklarından dolayı!

Biz kendimize özgürlük adına souyumuzu sopumuzu atamızı ve dinimizi inkar edip çıktığımız yumurta kabuğunu beğenmemezlik etmedik. Biz bayramda büyüklerinin elini öpmeye gidenlere bırak bu feodal adetleri demedik.

Biz bizim gibi davranmayanları ajanlıkla ihanetle suçlayıp devrim adına infaz etmedik.

(bkz: Bu işin Bokunu çıkarmak) Uğraşmayın müslümanlarla!

Ha ne yapacaksınız eksileyecekmisiniz beni ?

Hasssstirin lan!

Dip not: Arap islam anlayışının nasıl bozulduğunu Bir ingiliz casusu Mr.hempler'in itirafları isimli eserden okuyabilirsiniz. hani Lönk! diye bakalmazsınız böle yazılanları eksileyerek halinizi pekiştirmezsiniz, de susarsınız.
(bkz: kızım dur koşma)
"Sırıkla atlama"yı yanlış anlamış bünyeler. Öyle değil bolum*.
(bkz: açma germe hareketleriyle hamile kalmak)
yarın "spor yapan erkek erken boşalır" diye de fetva verilebilir bu mantıkla.
haklı önerme bence. koskocaman sahada düşürse bir daha nereden bulacak. hem bir topun arkasında 22 tane bayan niye koşarlar anlamam. bide ofsayt ne lan biri bana anlatabilir mi?*