10000 lerce mesajdan hangi birisine cevap versinlerdir ?

sosyal deney amaçlı instagrama ve hatrı sayılır bir arkadaşlık sitesine bayan profili açtım. daha foto bile koymadan yüzlerce adam yazdı amk. sonra kızların götü kalkık ! kaldırmayın amk.
yüz yüze de cevap vermiyorlar ki mk. hatta yüz yüze kuru delikanlılık yerine sosyal medya daha garanti..
sosyal deney bahanesiyle kadın profili açan erkek gözümde fatih ürekten farkı yoktur. sana mı kaldı sosyal deney?
çünkü çok sıkıcı ondan olabilir.
Komik soru. Am dışında ikinci bir özelliği olmayan, bu evrenin en düşük, en niteliksiz, en aşağı seviye, 250 gr'dan ibaret canlılarının mabadlarını kaldırmaya devam edin siz.
sürekli kızları aşağılayan ama ısrarla da onlara yazan ve onlara yazarken aynı zamanda onlarca daha kızı ekleyip aynı sekilde o kızlara da yazanlara neden cevap versinler ki.?
Cevap verdim, 1 yıldır beraberiz.
Egosundan dolayı. Zira sosyal medyada en yakışıklıdan en çirkine kadar geniş bir erkek yelpazesinde kızlara mesaj atılır.
Kızlar da elbette içlerinden en beğendiklerine dönüş yaparlar.

Tabi o yakışıklı erkeğin de amacı farklıdır ; sevmek değil s.ikmektir.
Amacına ulaşır mı bilemem, hiç yakışıklı olmadım.
Narsist olduklarından dolayı.
Erkekler şeritli sehpalı ağır makineli tüfek gibi. Yüzlerce mermi atıp belki birini isabet ettirme derdinde ama kadınlar keskin nişancı gibi. Bir mermi atmak için günlerce belki haftalarca gizlendiği yerde bekleyebiliyor.

Bu yüzden cevap vermez doğru zamanı bekler.
Beğenmezlerde ondan.
mesaj attıkları tek kişi kendileri olmadığını bilirler.
güncel Önemli Başlıklar