bugün

(bkz: erkekler ne ise yarar) başlığına alternatiftir.

1. Sevişmek.

Liste uzayıp gidemez maalesef. Kadın sadece et parçasıdır. Başka bir şey değil.
sevmeye, sevilmeye yarar.
anne olmak ve toplumsal seviyeyi yukseltmek. surekll cevreye zarar veren erkeklerin arkasinda biraktiklarini insanlik namina onarmak.
Çekip gitmek. Tek ayak üstünde kırk fırıldak çevirmek. Safi zarar ziyan olmak.

Not: atarlı ergen değilim. Yaş 34. Tecrübe bunlar.
kıza göre değişebilecek durumdur. terkedeni de var terkedileni de.
kızları bilmemde kadınlar kesinlikle kafa sikmek için vardır. erkeğin bekareti kulak zarıdır onuda evlenince kadın bozar. başka bir işe yaradığını görmedim daha.
aslolan sözlük kızlarının ne işe yaradığı sorunsalıdır...

kendi halinde namuslu kızlarla uğraşmak, kimsenin haddi değildir...
ise yaramaz. onun için başka alet edevat lazım gelir. soba bacasındaki is kızla temizlenmez. fırça filan gerektir. ve tabii ki imla.
Kızlar erkeklerin bir üst modelidir. Yaradan yaradılışta ilk başta erkeği yaratır ve ben bundan daha iyisini yaratırım diyerek ikinci insanda sorun çıkartan parçaları koymaz. Kadın insanın bir üste modelidir. Eğer erkekler kadar okumaya imkanları olsaydı dünyayı kadınlar yönetirdi.
(bkz: nefes almak)
çok fonksiyonel modelleri mevcut. bir deneyin derim.
evlendikten sonra kadin olup vatana millete kendisine zerre faydasi olmayan,hayvandanda asagi derecedekileri dunyaya takdim etmeye yarar.
"kızlar ne işe yarar" diyenleri doğururlar, onları adam/gelin ederler. yemeklerini yaparlar, temizliklerini yaparlar.

kızları sadece cinsel obje olarak görme gafletinden kurtulamayanların aklını kurcalayan soru.
erkeğin götünü toplamaya yarar.
Amsalak erkekleri efendi kendi halinde erkekleri musallat etmeye yarar kaşarlar.
biri de çıkıp çılgınlarca seks için dememiş aq ne kadar onurlu bir sözlük gözlerim yaşardı. seks lan seks!