bugün

popo ve üst vücut (kol - omuz - göğüs).
sonsuz psikolojik güce. duygusallığı normal karşılasalar da, kesinlikle hoşlanmazlar. asla karıya karşı ağlak olmayın. çünkü duygularıyla hareket eden bir erkek, karıya yeterli güveni sağlayamaz. onlar sadece, ultra güvenebileceği ve güç sahibi (para ve dış görünüş değil) erkeklerin yanında olmak isterler. çünkü onların içgüdülerinden gelir. taş devrinde de böyleydi, günümüzde de böyle. her ne kadar toplumun getirdiği saçma sapan, sahte özellikler ve kadının kendini savunması gereken stratejilerini geliştirmelerini sağlasalar da, ilkel kadın içgüdülerini asla şekillendiremezler. sadece psikolojileriyle bir süre oynayabilirler o kadar. ve çok açık ve koyu bir örnek vermek gerekirse de, karıların neden ısrarla maço, şiddete eğilimli, kaba saba hayvani erkeklere kendilerini bıraktıkları en büyük örnektir benim için. beyninizde şekillendirmenizi istiyorum.

bol bol okuyup kendinizi geliştirin. kelime dağarcığınız yükselsin, konuşma yeteneğiniz güçlensin. okumaya başladıktan bir süre sonra zaten bilinçaltınıza işleyecek, ve psikolojik olarak uyguladığınız şeyler isteminiz dışı kalacak. ondan sonra bu olay sizin lehinize olacak.

karıyla konuşurken ciddi olun. ota boka gülmeyin, bir espiri yaptıysanız özellikle ona hiç gülmeyin. onun gülmesini bekleyin.

friendzone'da mısınız, yoksa değil misiniz, basit bir psikoloji testi ile öğrenmeniz mümkün. mesela örnek olarak;

biryerden geliyordum, eve doğru gitmek için otobüs durağına doğru ilerliyordum, durağa geldim ve biriyle karşılaştım. sohbet etmeye başladık, muhabbeti çok güzelmiş. güzel zamanlar geçirdik.

böyle bir mesaj attığınız zaman, karı olaya odaklanmayıp direk nereye gittiğinizi sorarsa, bilin ki sizi merak ediyordur ve friendzone'da değilsiniz demektir.

burada önemli bir husus, kendinizi ağırdan satmanız beyler. ağırdan satın ki, karı sizi merak etsin, ve aranızdaki akım güçlensin. her merak ettiğini salak gibi ona kolay bir şekilde verirseniz, bir süre sonra ilişkinin büyüsü kaçar ve sıkılmaya başlar.

dediğim odur ki, bol bol psikoloji kitapları okuyun. çünkü karılara s*kinizle değil, zekânızla yaklaşmayı öğrenmelisiniz.

daha ben ne yapayım lan sizlere?
(bkz: buraya bakarlar)

görsel