bugün

son zamanda açılan başlıklara bakarsak;

(bkz: ben kızıma güveniyorum diyen godoş baba)

(bkz: kızının sevgilisiyle tanışan godoş baba)

(bkz: kızını güzellik yarışmasına gönderen godoş baba)

(bkz: mini etekli kızıyla düğüne giden godoş baba)

görüyoruz ki babanın asıl suçu bir kız evlada sahip olmaktır.
yakında godoş annelere de rastlayacağız galiba *
"cahiliye dönemine dönelim, kızlarını diri diri gömelim ki babalar godoş olmasın" saçmalıklarıyla devam edilebilecek başlıklar silsilesidir.
başkalarının küçücük kızlarına göz koyan sübyancı babalardan evladır. şerefsizin de şerefsizi var. ayrıca etrafımıza dikkatli bakarsak, her erkeğe kız evlâd vermiyor allah.
(bkz: karısının doğurduğu dişiye kızım diyen baba)
galiba söz konusu arkadaşın vermek istediği mesaj buydu. hani kız çocuklarının diri diri toprağa gömülmesine karşı çıkan ulu peygamberin kadınları diri diri yerin dibine gömen ucuz ümmeti. yazıklar olsun sizin müslümanlığınıza.
erkekleri hep bir adım önde gören miletlerin son noktasıdır. Yakında kızların yaşama hakkı da yok der bunlar, nasılsa mal olarak görüyorlar. Çünkü onlara erkek olmanın kişiyi yücelttiği empoze edilmiş.
bok atmayın artık şu adama.
Bunun cevabını sözlükte değil dedende ara.
Kasıklarınıza sert bir tekme yeseniz de o pislik üretmekten başka bir işe yaramayan bamya çükünüzün leş kokulu yancıları patlasa keşke...

Bu cümleyi söyleyen yaratıktan baba da olmaz.
Utanç içinde yaşamaya mahkum olan bir babadır.

Bir de bundan gurur duyuyor,yazık.
Bunu kız çocuğu babasının yüzüne karşı söylesenize bir de.
kötü durumdaki bir babadır. aynen.
görsel
o kız çocuğunun tek tel sacı icin dünyayı yakacak babalar var.
ama siz sevgi saygı ilgi nedir bilmediginiz icin böyle sacma sekilde bile olsa dikkat cekmek adına her seyi yaparsınız. umarım o kız çocuguna muhtac kalmazsınız.
https://i.hizliresim.com/lZvrpJ.jpg
Yüzüne gülecek cesaret ve mertlik olmayınca anca arkasından gülersin.
beyin çok önemli bir kez daha anlamış olduk. şey ya bu hamile kalındıktan sonra katalog falan vermiyorlar mı seçelim kız mı olsun erkek mi olsun sarışın mı esmer mi? eğer yoksa büyük terbiyesizlik..
Bu başlığı açanında onaylayanında ta anasını götünden sikeyim derdim ama terbiyem müsade etmiyor.
karısını elalemin adamlarına pazarlayan bir dedenin torunundan yükselen isyan cümlesi. kişi kendinden bilir işi demişler. görünüşe bakılırsa hikayedeki kişi sadece karısını pazarlamakla yetinmemiş, kızını da pazarlamış olacak ki dünyaya böyle bir piç gelmiş. hadi siktir git şimdi.
görsel
(bkz: kadın düşmanlığı)
(bkz: nefret söylemi)

sözlüğe hiç yakışmayan saçma sapan bir ifade. yazıklar olsun.
lan dün iş arkadaşımın küçük kızı geldi iş yerine, koşarak babacıııkk diye sarıldı babasına ben izlerken mutlu oldum neyin kafasındasınız mq?
görsel
Ve gelme.
zannedersin playboy bunlar da. Aklı başında herhangi bir kızın Sizinle ne işi olur lan. o babaya üzüleceğinize kendi halinize Yanın.

meymenet entry den belli aq.
ilerde bir gün kız çocuğu sahibi olunca kendine kullanacağı niki tespit etmiştir o kişi. Tebrik ederiz.