bugün

tango tekniği efenim; Bize doğru bir adım atarsa bir adım geri, bir adım geri giderse bir adım ileri atıyoruz..
Kovalarsa kaçıyoruz, kaçarsa kovalıyoruz.Ama hep zarifçe hareket ediyoruz, tangodaki gibi...
gidip donunu indirin. hem bu sebeple tanışmıs olursunuz.
Kendiniz olun.
görsel
görsel

just be confident bro.
başkası olma kendin ol ama abazan olma zengin ol şeklindeki taktiktir.
teknik elemanların bilemediği tekniklerdir. bilhassa makinacıların !..
https://twitter.com/i/status/1497194898885386253
geçen hafta instagramdan güzel bir kız ekledim. o da bana geri takip yaptı. öyle çok ekleyen biri değilim. özenle seçiyorum kızları. bu kız üniversite görmüş kültürlü birisi. ekledikten sonra hemen yazmak istemedim. bu kızın gözleri ela. o kadar güzel ki. o da bunun farkında olmalı ki selfielerinde gözlerini ön planda tutarak çekiyor. yüzü pürüzsüz, dudakları hafif dolgun, giyiniş tarzı çok modern ve kendine çok yakıştırıyor. fotoğraflarında hep taktığı birde kolyesi var. neyse dün buna yazmaya karar verdim. hikaye atmıştı yine gözler ön planda. öyle bir şey yazmalıydım ki ilgisini çeksin. kız muhtemelen gözlerinden dolayı çok fazla iltifat alıyordur. gözlerine iltifat etsem diğer saplar gibi sıradan olacaktım. kızın kolyesiyle ilgili bir şey yazdım. kız gördü ve çok detaycısın gibi bir şey söyledi. oradan yürüdüm. kız böyle ince detayla ilgili bir şey söylememe çok şaşırmış ve hoşuna gitmişti. oradan yürüdüm 1 gündür aralıksız konuşuyoruz. anlayacağınız herkesin iltifat ettiği yerlere iltifat etmeyin. aradan sıyrılın kızın pek iltifat almadığı bir özelliğine veya yerine iltifat edin. kızın ilgisini mutlaka çekecektir. çünkü bıkmış hep aynı iltifatları almaktan. bıkmış. siz öznel olun. aradan sıyrılın.
Niye okudum bilmiyorum ama hepsini okudum , üstelik işime yarayacak bir bilgi de yok.
ona küçük sürprizler yapmak.
"Kız tavlama tekniği" diye bir şey olmadığını kabul edip bu ifadeyi kullanmayı bırakarak. Çok ezik duruyor buradan.
yazarı tarafından "çok satanlar" listesine girmesi umut edilir.
ekmeği taştan, yavrum seni baştan diyince tavlanıyorlar. tabi tabi bi arkadaşım.
olm ayıp lan. dedik ya kızın en az dikkat çeken yerlerini övün diye. şaşırsın dumura uğrasın ilgisini size versin. bu şekilde tavlamaya başlayabilirsiniz.